Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 b5 1.6] opony bieznikowane


limal19

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy mam takie pytanko bo muszę kupić opony zimowe do mojej audi 80 i co wy sadzicie na temat opon bieżnikowanych czy zdają one egzamin w zimę na śniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh,chyba jednak wolałbym nowe niż "naliwajki".

Jakie kółka masz, 15" ?

Jak tak to Dębicę Frigo 2 polecam.

Kosz 4 szt. to 693 zł wraz z dostawą.

Więc skalkuluj cenę "naliwajek" z nowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nalewki to tylko opony zimowe Klczany, Profil - opony regenerowane, opony bienikowane, regeneracja opon, bienikowanie opon, opony letnie, opony zimowe, opony terenowe, regenracja opon, recykling opon, regeneracja opon Maopolska, opony

wyrwałem w tamtym roku komplet za 750zł 225/55R16 z dostawą do domu

jakość w stosunku do ceny na duży +

nie wiem jaki rozmiar planujesz włożyć więc zobacz na ich stronie może coś podpasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalewka na zime jest bardzo dobra, guma jest miekka, co przeklada sie an przyczepnosc,

na suchym oczywiscie bedzie glosna

jak juz ktos wyzej napisal tylko Profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targum, Markgum, bardzo dobra jakość za naprawdę niską cenę. Nalewki są bardzo dobre na śnieżną, a nie suchą, zimę. Teraz widziałem też dobrą ofertę - Markgum zimówki za 111zł rozmiar 15. Ja będę zakładał Targuma 205/55/16 za 140zł/szt. w tym roku, wg mnie lepsze są nowe nalewki niż zużyte markowe opony sprzed 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja rowniez polecam, kilka lat temu kupiłem naleweczki i smigałem na nich trzy cezony praktycznie zero zuzyca a w zime rewelacja. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre nawet więcej bieżnika maja niż nowe. Jak będę w domu to sprawdzę dokładnie ile Markgumy maja bo wczoraj mi przyszły nówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MHK4 - Markgum

CZekam wlasnie na dostawe. Opinie wsrod znajomych bardzo dobre.

Nie ma według mnie lepszych opon zimowych (łącznie z różnymi nowymi firmówkami)!

Ja jeżdżę na nich już od kilku lat i polecam z czystym sumieniem.

Oczywiście trzeba mieć świadomość tego że taaaaki bieżnik będzie głośny na suchym asfalcie i kropka.

Przez pierwsze tygodnie użytkowania (nówki) będą najgłośniejsze ale potem się uspokoją.

Mam jeden komplet jeżdżony już 5 sezon i wyglądają bardzo dobrze, a te na mojej A4 kupowane na zeszły sezon wyglądają jak nówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...