Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

co na zime stal czy alu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam dylemat -aktualnie posiadam 15 na stalówkach ale trafiają się bardzo tanio oryginalne 15 audi , na lato mam 16 więc te by były na zimę i teraz nie wiem czy alu w zime zdadzą egzamin tzn czy korozja ich nie wpierdzieli w sumie stal też moze czekać to samo no ale jednak stalowych tak nie szkoda jak tych aluminiowych.

Dodam że nigdy nie miałem alufelg w zime dlatego się pytam czy nie mija się z celem kupywanie alusów w zime

Opublikowano

Alumki są odporne na zimę ale ja to wolę czarną stal na zimę <lol>

Opublikowano

Jak tak już się boisz że nie dojeździsz do wiosny bo je sól zeżre to proponuję wogóle nie ruszać auta zimą.

Niech stoi w garażu.

A tak poważnie, to co założysz to będzie.

Co za różnica.

Opublikowano

Ja 5 zime jezdze na 15 ori audi i nic sie nie dzieje z nimi :) zakladj alusa :)

Opublikowano

zakładaj alusy - nic im nie będzie :hi:

Opublikowano

alu alu alu.... jeździłem na OZ 5 lat i nic, teraz s-line dwie zimy i też nic.. stal jak stal, a wygląd alu to alu :decayed:

Opublikowano

Zakładaj alu nic im nie będzie a wygląd o wiele lepszy.

Opublikowano

A no nie tak znowu wszystko jedno. Jak są uszkodzone - mam na myśli powłokę to z automatu są bardziej narażone na sól itd. Nie ma co być ortodoksem bo nie zeżre ich sól w czasie jazdy czy nawet w jedną zimę do cna, z drugiej strony nie ma co bagatelizować tematu bo niezabezpieczone alu się utlenia a sól też niszczy już wyszczerbioną powłokę.

Opublikowano

Miałem na myśli nieuszkodzone i nieporysowane.

Opublikowano

A co za problem na wiosnę przelecieć papierkiem,trysnąć srebrną bazę i na to bezbarwny chemoutwardzalny lakier.

Jeden dzień roboty i spokój na kilka zim.

Tu moja już po takim zabiegu.

20130918_104037.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kupilem i założyłem alu w super stanie więc powinno byc ok, dzieki za rade i pozdrawiam

Opublikowano

Lepiej bys zrobil kupujac nowe opony zimowe na obecne alu 16" a przez zime zakupil 17ki na lato

...

Opublikowano

ale jak zimą będzie poślizg i przywali w jakiś krawężnik to alu może pęknąć a stal się wygnie

Opublikowano

Jak by wiedział człowiek że się przewróci, to by z łóżka nie wstawał.:decayed:

Jak to Pawlak gadał, cyt. "Co bedzie to bedzie"

Opublikowano
  • Autor
Lepiej bys zrobil kupujac nowe opony zimowe na obecne alu 16" a przez zime zakupil 17ki na lato

...

Tak miałem zrobić ale mam nówki opony 15 i nie chciałem już ich sprzedawać (kupiłem okazyjnie) planuje sprzedać moje 16 i kupić inne ale jakoś 17 mi nie pasują znowu bo letnie opony mam 16 też prawie nowe i chyba kupie ładne 16.Jeżdzę z dzieciakiem i 15 moim zdaniem na zime o wiele lepiej się trzymają niż 16

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

Jak by wiedział człowiek że się przewróci, to by z łóżka nie wstawał.:decayed:

Jak to Pawlak gadał, cyt. "Co bedzie to bedzie"

prawda:) jak mówiłem okazyjnie kupiłem alu w sumie przez przypadek ,jak to się mówi człowiek uczy się na błędach więc jak z tymi alu coś nie wiem nie zagra to w przyszłości inaczej się to rozegra

Opublikowano

Czemu od razu błąd ?

Ja też śmigam zimą na alu 15" , te ze zdjęcia z mojego poprzedniego postu.

Opublikowano
  • Autor

wiesz zakładam "z góry" , że jakby coś ale w sumie dobrze prawisz jak coś nawet by je brało czy cuś to zaprawka i malowanko a kapsle nie wiele tańsze od felg i zara a to odpadnie a to pęknie a jak nie to zajumią i kasa w błoto.

Opublikowano

Ja mam pierwszy raz w życiu 17 alu na zimę, zobaczymy czy to dobry pomysł...

Opublikowano

mnie tam sie podoba czarna stalówka najlepiej 16, oczywiście niepordzewiała:facepalm:

Opublikowano

Ja mam na zimę stalówki, na lato alusy i jak na razie taki "układ" bardzo dobrze się sprawdza:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.