Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa prędkościomierz oraz obrotomierz


Maniek91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam Audi A4 B5 95r, mam problem z prędkościomierzem oraz obrotomierzem. Po zapaleniu samochodu prędkościomierz leciutko drga a obrotomierz skazówka leży. Miałem identyczny problem już rok temu byłem u elektryka skasował mnie za 150 zł a zrobił to w 10 minut. Moje pytanie do was.

- Co mogło się uszkodzić ? Czy ktoś już to naprawiał sam ?

- Po naprawie ( rok temu) powiedział mi że jakoś procesor się uszkodził

Wiem z doświadczenia że kity klientom można wciskać.. ale czy to prawda? czy wymiana procesora zajmuje 10 minut ?

Czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak koles dobrze obeznany to i w 5 minut zrobi. odepnij aku moze mu przejdzie a jak nie to szukaj drugiego licznika. napewno taniej cie wyniesie kupic drugi niz ten regenerowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupic tu na forum to napewno bedzie dobry. sam tu kupuje czesci do auta i ani raz sie nie rozczarowalem. a po za tym wtopisz znow 150 zł to za 300 bys mial licznik z fisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam tego nie ogarniesz

miałam to samo tyle że u mnie nie działał prędkościomierz... opcji było kilka... albo czujnik prędkości padł... albo pierścień magnetyczny w skrzyni w rezultacie okazało się ze licznik jest po palony, dałam ogłoszenie na forum i tu kupiłam licznik, jak masz kupować to tylko tu. jak napisął kolega wyżej sam tego nie ogarniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesujące mam ten sam przypadek.... czyli rozebrać i szukać przyczyny pod lupa, np. wczoraj gdy padał śnieg i zrobiło się 0 stopni licznik zadziałał, ale później już nie. Czyli mój fachowiec co to robił użył pewnie lutownicy i znalazł pęknięty lut dlatego tak szybko to zrobił pewnie teraz u mnie to samo jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaję ,że trzeba coś polutować bo to wina lutów będzie mam to samo jak ogarnę temat to się podzielę, pompce do centralnego pomogło przelutowanie płytki bo wariował moduł komfortu wiec i licznikowi w naszych staruszkach pewnie też pomoże odrobina gorącej cyny.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaję ,że trzeba coś polutować bo to wina lutów będzie mam to samo jak ogarnę temat to się podzielę, pompce do centralnego pomogło przelutowanie płytki bo wariował moduł komfortu wiec i licznikowi w naszych staruszkach pewnie też pomoże odrobina gorącej cyny.:decayed:

Ogarnąłeś temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...