Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAHA]Moja QUARTZ GREY 2.0TDI 170KM :)) HIGH BEEN,ACC, ALCANTARA,


f_maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po długiej nieobecności na forum przyszedł czas na kolejne AUDI A4 AVANT:

było B5 1.8 ARG 125KM

później B6 2.5 TDI BDG 163 KM

no i jest B8 2.0 TDI CAHA 170 KM rok 2009

a4_klub_daty.jpg

audi_klub_fota.jpg

dsc08444f.jpg

audi_klub_fota_1.jpg

dsc08446q.jpg

Wyposażenie:

- bi-xenon +LED

- asystent świateł drogowych

- asystent utrzymania odległości + tempomat

- pół-skóry + alcantara, podgrzewane fot przednie, pompowane lędźwie

- kierownica multimedialna, skórzana

- MMI 2G HIGH

- asystent ruszania

- parktronik przód/tył

- 8 poduszek

- zmieniarka 6 płyt + mp3

- ściemniające lusterko wewnętrzne

- zestaw bluetooth

- oświetlenie wnętrza, nóg

- 18" lato i 16" zima

- i nie wiem co tam jeszcze jest :)

tak czy siak A4 AVANT to jest to... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się prezentuje.Zazdroszcze stołków.Bezawaryjnośći:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta, ktora byla opisywana w zakupie kontrolowanym ze źle dobranym kolorem? ;p ale fura kozak;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wrazenia po przesiadce z B6 , raczej przepasc zwlaszcza jezeli chodzi o ilosc miejsca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze miejsca w poprzednich A4 było niewiele, co było odczuwalne przy weekendowych wypadach ze znajomymi, gdzie trzeba było ich zabrać oczywiście :))))

Poza tym normalnie sam użytkując auto nigdy mi go nie brakowało :)))

Natomiast B8 będzie miało okazję się wykazać ponieważ w maju urodzi nam się dziecko :)))))))))))), więc fotelik, spacerówka itp. będziemy pakować do swojej furki.

Wrażenia co do wnętrza -BAJKA, zawsze audi miało perfekcyjne wnętrze w porównaniu do konkurencji. Patrząc na C-klasę nawet w wersji AVANGARDA ma się wrażenie, że AUDI wyprzedza o jedną epokę pozostałych producentów z NIEMIEC ;))

Patrząc na moją poprzedniczkę B6 też nie było źle, była NAVI, kubełkowe fotele, itp. Silnik 2.5 TDI też wymiatał i fajnie się jeździło i fajnie gadał.

Sama jazda ciężko powiedzieć bo jeżdżę dopiero ponad tydzień, dynamika i prowadzenie porównywalne do B6, tylko do sprzęgła muszę się przyzwyczaić :P.

Zabawa z asystentem trzymania odległości Audi Adaptive Cruise Control dotychczas widziałem to w S-klasie kumpla ;), dla mnie rewelacja.

Największa różnica na dzień dobry- za***iste duże lusterka zewnętrzne, super widoczność do tyłu ;))))

Mam nadzieję że jak i poprzednie AVANCIKI będzie mi śmigać bez zarzutów.

I jak wrazenia po przesiadce z B6 , raczej przepasc zwlaszcza jezeli chodzi o ilosc miejsca :wink:

---------- Post dopisany at 07:10 ---------- Poprzedni post napisany at 07:09 ----------

Nie, nie była w zakupie kontrolowanym chyba ze w MOTORVISION.DE ;)))

To ta, ktora byla opisywana w zakupie kontrolowanym ze źle dobranym kolorem? ;p ale fura kozak;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Fajne wyposażenie i ogólnie ładna bryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 07:10 ---------- Poprzedni post napisany at 07:09 ----------

[/color]Nie, nie była w zakupie kontrolowanym chyba ze w MOTORVISION.DE ;)))

To ta, ktora byla opisywana w zakupie kontrolowanym ze źle dobranym kolorem? ;p ale fura kozak;)

Była opisywana w zakupie kontrolowanym u nas na forum, nie przez cb, ale bylo.. jak wroce ze szkoly to ci linka podrzuce;) wrzuciles tutaj zdj z ogloszenia na allegro, prawda? Widac na jednym ze zdj ze prawe drzwi, prawy błotnik ma zle dobrany odcien.. z trgo co pamietam auto bylo bo bardzo drobnej kolizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka bardzo ładna. Zazdroszczę asystenta świateł i aktywnego tempomatu.

turdzi co do miejsca pomiędzy B6 a B8 to mnie to jakoś nie powaliło. jest troszke więcej ale bardzo mało. Bagażnik też nie powala :wink: Miałem wcześniej A6 i tam mozna powiedzieć, ze jest przepaść z miejscem bo w bagażniku mozna by się wyspać a na tylnj kanapie przy max przesuniętych fotelach nadal było sporo miejsca a z przodu mozna było siedzieć prawie z wyprostowanymi nogami :decayed:

Ale to całkiem inna klasa auta więc rozumiem. Sorry za OT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f_maciek znalazłem linka, są tutaj zdjęcia sprzed kolizji jeśli nie widziałeś ich:) http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/wybieram-sie-audi-b8-350km-domu-warto-255493/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka bardzo ładna. Zazdroszczę asystenta świateł i aktywnego tempomatu.

turdzi co do miejsca pomiędzy B6 a B8 to mnie to jakoś nie powaliło. jest troszke więcej ale bardzo mało. Bagażnik też nie powala :wink: Miałem wcześniej A6 i tam mozna powiedzieć, ze jest przepaść z miejscem bo w bagażniku mozna by się wyspać a na tylnj kanapie przy max przesuniętych fotelach nadal było sporo miejsca a z przodu mozna było siedzieć prawie z wyprostowanymi nogami :decayed:

Ale to całkiem inna klasa auta więc rozumiem. Sorry za OT :decayed:

z tymi wyprostowanymi nogami to bym nie przesadzal , siedzialm i jezdzilem zarowno C5 jak i C6 i oczywisice jest wiecej miejsca ale nie takie ilosci jak piszesz i na pewno nie z odsunietym fotelem na maxa.

Robilem nawet pomiar z ciekawosci i jest dokladnie 3 cm roznicy miedzy B8 a C6 od oparcia przedniego fotela w mojej pozycji do jazdy do moich kolan jak usiadlem na tylnej kanapie.

Po przesiadce z B7 jest taka roznica jak bym sie przesiadl do A6 a nie auta tej samej klasy.

Nawet jak postawisz B6/7 obok B8 to wyglada jak by stalo kolo A6 bo jest taka roznica w gabarytach i fajtycznie wymiarami jest nie wiele mniejsze niz C4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baardzo fajna sztuka, zazdroszczę LEDów i BI-Ksenonów, jak tylko się trochę pogoda poprawi to zrobię zdjęcia mojej beosiem :)... już drugi miesiąc się za to zabieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nawet to to auto , to te uszkodzenia to kosmetyka .:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie handlarz nie omieszkal podprostowac auta do zdjec :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko i wypas jak na 2.0TDI konkretny... Uszkodzenia minimalne a kolor ciężki do dobrania - potwierdzam bo miałem takiego rozbitka i gość był u mnie po drzwi w kolor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak skotyman miałeś rację, to to samo autko :), wiedziałem że jest po kolizji bo wypadkiem tego nie można nazwać, kolor powiem szczerze na zdjęciu widać mocniej niż w rzeczywistości i wogołe nie rzuca się w oczy, dopiero wprawne oko to zauważy:))) autko obmierzone miernikiem, przebieg sprawdzony i wszytko OK wiec nie miałem się nad czym zastanawiać, kasa na stół i do domu ;)))))))), oglądało go paru kumpli co znają się na rzeczy i stwierdzili że OK zrobione , a kolor to masakra do dobrania!!!! Oglądałem pare innych autek co kosztowały więcej i niby nie naprawiane :) a miernik???? 250-300 mikro ;)

jestem zadowolony z autka, prezentuje się za***iście, nawet teraz na 16-tkach :) wyposażenie mega, konfiguracja samochodu nowego z tym wyposażeniem 216tyś :), mnie wyniósł 68500 a to spora różnica :)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]Nie, nie była w zakupie kontrolowanym chyba ze w MOTORVISION.DE ;)))

To ta, ktora byla opisywana w zakupie kontrolowanym ze źle dobranym kolorem? ;p ale fura kozak;)

Gdy zobaczyłem zdjęcie też od razu przyszła mi na myśl ta z zakupu kontrolowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje dobrego zakupu. Sam zastanawiam się nad zakupem B8, ale chciałbym większy silnik, gdyż zazwyczaj jest większy standard - Twój oczywiście jest bardzo duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...