Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Siemasz :hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

A moje alu 18 ori s-line z B7 sprzedane :)

zostały w klubie :)

na niebieskim B7 z SK :gwizdanie:

Opublikowano

A moje alu 18 ori s-line z B7 sprzedane :)

zostały w klubie :)

na niebieskim B7 z SK :gwizdanie:

czyżby Max :gwizdanie:

Opublikowano

A moje alu 18 ori s-line z B7 sprzedane :)

zostały w klubie :)

na niebieskim B7 z SK :gwizdanie:

czyżby Max :gwizdanie:

raczej stawiam na Akjama :naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 19:46_________________________________________________na mnie już czas, ten tydzień nocki :>

jak mnie to cieszy :gwizdanie: nie będzie okazji do picia :> :> :>

:hi:

Opublikowano

Pucek :hi:

Opublikowano
  • Autor

A moje alu 18 ori s-line z B7 sprzedane :)

zostały w klubie :)

na niebieskim B7 z SK :gwizdanie:

:naughty::decayed:

czyżby Max :gwizdanie:

[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 21:03_________________________________________________Majki tylko takie foto znalazłem - szkoda, ze nie widać wnętrza lamp z innej strony :confused4:

33017813e2ee5515.jpg

Opublikowano

No szkoda ze nie widac środka lampy z boku.

Mirek a masz zdolnosci manualne zeby sobie poobklejac tak te miejsca ktorych nie chciałbys malowac ?

Opublikowano
  • Autor

No szkoda ze nie widac środka lampy z boku.

Mirek a masz zdolnosci manualne zeby sobie poobklejac tak te miejsca ktorych nie chciałbys malowac ?

kurcze nie bardzo - ale zobaczę co da się zrobić

cały czas mnie jeszcze zastanawia jak się maluje takie coś - w macie czy w połysku jak lakier auta :mysli: czy bez różnicy :mysli:

Opublikowano

No szkoda ze nie widac środka lampy z boku.

Mirek a masz zdolnosci manualne zeby sobie poobklejac tak te miejsca ktorych nie chciałbys malowac ?

kurcze nie bardzo - ale zobaczę co da się zrobić

cały czas mnie jeszcze zastanawia jak się maluje takie coś - w macie czy w połysku jak lakier auta :mysli: czy bez różnicy :mysli:

Hmm nie mam pojecia jak bedzie lepiej wygladało? lakiernik tylko powiedział ze w połysku dłuzej sie to maluje :gwizdanie: ale na środe wieczzorem mają byc jak je jutro dostarczysz.

a jak miał Patrox to pomalowane w macie czy połysku ?

Opublikowano
  • Autor

właśnie chyba połysk - ale teraz sam się zastanawiam czy połysk czy mat :mysli:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:19_________________________________________________te z foty widać są w macie i źle to nie wygląda

Opublikowano

to musisz sie do jutra zdecydowac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a tu widać, że to połysk

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4b74c9ae3b8e9dee[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:27_________________________________________________ale mega cisza - nie ma co siedzieć - spadam :hi:

Opublikowano

na TVN Turbo Zakup Kontrolowany B7

Opublikowano

Ja też spadam

Do jutra :hi:

Opublikowano

:hi:

Gregor ukrywasz coś przed nami??:

"Wygrana padła 25 marca w Tarnowskich Górach na Śląsku. Klient zagrał w punkcie Lotto przy ulicy Opatowickiej. Kupił cztery zakłady (na chybił trafił) za 12 zł. Wygrał ponad 10 mln 637 tys. zł i dotychczas nie zgłosił się do Totalizatora."

:gwizdanie:

Jak mi to Mulcierago do piątku dostarczą to wpadnę na spota :kox::decayed:

No i zaszalejemy, zapraszam wszystkich do KFC :polew: :polew:

Opublikowano

zapraszam wszystkich do KFC :polew: :polew:

to Kędzior będzie pewniacko :decayed:

dobry :hi:

Opublikowano
:hi: SIE MACIE LUDZIE :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.