Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tam ?

Nudy Panie Nudy... tylko sie witają... :polew: :polew: za to dzięki naszym wspomikom na katowickich się troche ruszyło..

Katowice chyba nawet nie nadrabiają nawet 3 stron bo brak odzewu ws. grilla...
  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tam ?

Nudy Panie Nudy... tylko sie witają... :polew: :polew: za to dzięki naszym wspomikom na katowickich się troche ruszyło..

Katowice chyba nawet nie nadrabiają nawet 3 stron bo brak odzewu ws. grilla...

A więc spontan Grill skoro masz wszystko w aucie... jak mamy stac na parkingu pod Go sportem to można przejechac na trawke i Grillowac nawet w pare osób... a znając życie to zawsze ktoś tam sie zjedzie...

Opublikowano

ej pany , słyszałem ze nie chcecie jechać na letni ?? :baseball:

Opublikowano
  • Autor

ej pany , słyszałem ze nie chcecie jechać na letni ?? :baseball:

to zależy czy Ty pojedziesz :decayed:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 11:08_________________________________________________dużo ludzi od nas ma już zaplanowane wakacje i nie dostanie urlopu dlatego pojedzie tylko delegacja - jakieś 30 osób :>[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 11:10_________________________________________________UWAGA !!! SĄ JESZCZE 2 WOLNE MIEJSCA DO ZATORU - KTO CHĘTNY ?

Opublikowano

:hi:

O jakich zapisach mowicie ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

zlot letni :wink4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 11:55_________________________________________________za jakiś czas będa zapisy na ogólnym - pierwszy wekend września - polskie morze

Opublikowano

zlot letni :wink4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 11:55_________________________________________________za jakiś czas będa zapisy na ogólnym - pierwszy wekend września - polskie morze

:notworthy: :notworthy: wreszcie normalny termin :) Prosze mnie dopisac + Ole :decayed:

Opublikowano
  • Autor

sam dasz radę :wink4:

Opublikowano

za jakiś czas będa zapisy na ogólnym - pierwszy wekend września - polskie morze

moje urodzinki :naughty:
Opublikowano

sam dasz radę :wink4:

Czuje sie zdyskryminowany, ze te rozowe geje i pedaly maja mozliwosc wczesniejszych zapisow :disgust:

:polew:

Opublikowano

sam dasz radę :wink4:

Czuje sie zdyskryminowany, ze te rozowe geje i pedaly maja mozliwosc wczesniejszych zapisow :disgust:

:polew:

Zapomniałeś dodac... Geje Pedały i... Koksy

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Koksy sa fioletowe :polew: ewentualnie koksiki :polew:

Opublikowano

Koksy sa fioletowe :polew: ewentualnie koksiki :polew:

Dobra Koksy klasy piórkowej... :polew:

Opublikowano
  • Autor

sam dasz radę :wink4:

Czuje sie zdyskryminowany, ze te rozowe geje i pedaly maja mozliwosc wczesniejszych zapisow :disgust:

:polew:

:decayed:

Koksy sa fioletowe :polew: ewentualnie koksiki :polew:

:polew:

Opublikowano

Koksy sa fioletowe :polew: ewentualnie koksiki :polew:

Dobra Koksy klasy piórkowej... :polew:

ty chcesz mieć chyba respirator jak najlepszego przyjaciela coś mi sie wydaje..
Opublikowano

Koksy sa fioletowe :polew: ewentualnie koksiki :polew:

Dobra Koksy klasy piórkowej... :polew:

ty chcesz mieć chyba respirator jak najlepszego przyjaciela coś mi sie wydaje..

Krolu fikasz do hardcorowego Fightera???? :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

:polew: :polew:

Opublikowano

Koksy sa fioletowe :polew: ewentualnie koksiki :polew:

Dobra Koksy klasy piórkowej... :polew:

ty chcesz mieć chyba respirator jak najlepszego przyjaciela coś mi sie wydaje..

Krolu fikasz do hardcorowego Fightera???? :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

:polew: :polew:

eee takich leszczy to ja jedną ręką biorę
Opublikowano
  • Autor

ale ktoś dowalił - audi S6 :decayed:

Opublikowano

ale ktoś dowalił - audi S6 :decayed:

Ale urwol :decayed: jak by nie bylo w pewnym stopniu cos z A6 ma

O ktorej zbiorka do Katowic ? :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.