Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale ktoś dowalił - audi S6 :decayed:

Ale urwol :decayed: jak by nie bylo w pewnym stopniu cos z A6 ma

O ktorej zbiorka do Katowic ? :gwizdanie:

o pomysł, ze zbiórką ok :good::naughty: przynajmniej przyjadę ze swoimi :kox:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 12:30_________________________________________________

:hi:

:hi: jakis nowy :decayed:
  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi: zapraszamy na spoty :decayed:

Krolu to 18:30 zbiorka na Rybnickiej :kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

żyjesz :shocked:

zbiórka jest OK - tylko ja chyba będę musiał jechać troche wcześniej bo do Ikei musze wstąpić[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 12:33_________________________________________________

:hi:

:hi: zapraszamy na spoty :decayed:

Krolu to 18:30 zbiorka na Rybnickiej :kox:

:good:

Opublikowano

nowy :>

śmiejcie się , śmiejcie :wink4:

pewnie kiedyś się zjawię jak będzie trochę wolnego czasu , póki co roboty wokół domu pełno - nawet nie ma czasu auta umyć :kwasny:

Opublikowano

:hi:

:hi: zapraszamy na spoty :decayed:

Krolu to 18:30 zbiorka na Rybnickiej :kox:

to jak będziecie w trasie to będę kogoś nękać na tel... dołączę się w Chorzowie :wink4:
Opublikowano

:hi:

żyjesz :shocked:

zbiórka jest OK - tylko ja chyba będę musiał jechać troche wcześniej bo do Ikei musze wstąpić[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 12:33_________________________________________________

To po co piszesz, ze ci pasuje zbiorka jak i tak cie nie bedzie :doh1:

Opublikowano
  • Autor

bo może mi się coś zmienić :wink4:

Opublikowano

Twoim S6 B7 zdazysz obrocic do Ikei zanim my do krola dojedziemy :cool1:

Opublikowano
  • Autor

albo pojadę z Wami a do Ikei wyskoczę w czasie zlotu :)[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 12:45_________________________________________________

Twoim S6 B7 zdazysz obrocic do Ikei zanim my do krola dojedziemy :cool1:

jasne - chciałbym :)[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 12:45_________________________________________________S6 B7 diesel :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

siema wszystkim

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi: zapraszamy na spoty :decayed:

Krolu to 18:30 zbiorka na Rybnickiej :kox:

ok ja sie pisze na rybnickiej bede o 18.30 :kox:

Opublikowano

:hi:

:hi: zapraszamy na spoty :decayed:

Krolu to 18:30 zbiorka na Rybnickiej :kox:

ok ja sie pisze na rybnickiej bede o 18.30 :kox:

:kox:

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 15:25_________________________________________________Ej widzicie mojego avatara ? :mysli:

Opublikowano

siemka :hi:

Czester niewidzimy :tongue4:

Opublikowano

Ej widzicie mojego avatara ? :mysli:

masz własnego Avatara ? a umiesz nim sterować ? :kox::polew:
Opublikowano

Ej widzicie mojego avatara ? :mysli:

masz własnego Avatara ? a umiesz nim sterować ? :kox::polew:

Tak ale na szczescie wy go nie widzicie :decayed:

Rozumiem, ze na tego grilla poza zapalkami nie trzeba nic przywiezc ? :kox:

Opublikowano

Ej widzicie mojego avatara ? :mysli:

masz własnego Avatara ? a umiesz nim sterować ? :kox::polew:

Tak ale na szczescie wy go nie widzicie :decayed:

Rozumiem, ze na tego grilla poza zapalkami nie trzeba nic przywiezc ? :kox:

jak jedziesz się tylko ogrzać - to nie :decayed:
Opublikowano

Ej widzicie mojego avatara ? :mysli:

masz własnego Avatara ? a umiesz nim sterować ? :kox::polew:

Tak ale na szczescie wy go nie widzicie :decayed:

Rozumiem, ze na tego grilla poza zapalkami nie trzeba nic przywiezc ? :kox:

jak jedziesz się tylko ogrzać - to nie :decayed:

Niestety bede autem, takze same kielbaski wystarcza :decayed:

Opublikowano

krolu opanowales hamulce :kox: auto staje z w miejscu pewnie co :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.