Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Siema pany mam pytanie mial by ktos jutro czas zeby zerknac na to auto http://allegro.pl/show_item.php?item=1608284344 moze ktos mieszka blisko,bo znajomy jest zainteresowany.pozdro

chyba sobie jaja robisz

co Ty myślisz - że my w domach siedzimy i z nudów w nosie kopiemy ?

ostatnie co bym w życiu zrobił to dla Krakusa auto sprawdził - po co Wam w dobrym stanie mega utrzymane fury jak po miesiącu użytkowania po tych Waszych drogach i tak wszystkie fury do remontu się nadają.

Wy tam lepiej łady Niwy szukajcie a nie A4

I żeby ostatni raz mi to było że mi tu syf w wątku robisz

aleś mu wygarną teraz gościu spać nie będzie umiał :polew:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi: dobry po południu po robocie :kox: :kox: ale się zjarałem mega fajna dzisiaj pogoda

good Shit był? :naughty:

ty tylko o jednym nie o takim jaraniu mówiłem :naughty:

Opublikowano

Miron testujesz B8 19 czerwca w Sosnowcu na SSS?? Dobra okazja do sprawdzenia czasu :naughty:

Opublikowano

:hi:

Miron aleś pojechał :polew: :polew:

I co będzie ktoś dzisiaj z tymi mapami dla nas ? :gwizdanie:

Opublikowano

Ciekawe czy w ogóle ktoś będzie, bo jak patrzę za okno to idą mega czarne chmury :gwizdanie:

Opublikowano

Burza burza i po burzy :decayed: Ja raczej będę

Opublikowano

Pucek przyjeżdżaj u nas słońce daje na całego :naughty:

Opublikowano

ja niestety nie jeszcze za wcześnie niestety a po za tym wróciłem dopiero z USG z małym :wink4:

Opublikowano

Siema pany mam pytanie mial by ktos jutro czas zeby zerknac na to auto http://allegro.pl/show_item.php?item=1608284344 moze ktos mieszka blisko,bo znajomy jest zainteresowany.pozdro

chyba sobie jaja robisz

co Ty myślisz - że my w domach siedzimy i z nudów w nosie kopiemy ?

ostatnie co bym w życiu zrobił to dla Krakusa auto sprawdził - po co Wam w dobrym stanie mega utrzymane fury jak po miesiącu użytkowania po tych Waszych drogach i tak wszystkie fury do remontu się nadają.

Wy tam lepiej łady Niwy szukajcie a nie A4

I żeby ostatni raz mi to było że mi tu syf w wątku robisz

O ty Knurowco :decayed: Trzeba bylo wprost napisac zebym Ci przelal 5zl na konto zebys podjechal i ogladnal auto a nie na pw do mnie pisac a na forum co innego. :)
Opublikowano

Po spocie... :hi: Pierwszy... :decayed:

Opublikowano

Po spocie... :hi: Pierwszy... :decayed:

aaach ten leon jest szybki :cool1:

:decayed:

Opublikowano

Po spocie... :hi: Pierwszy... :decayed:

aaach ten leon jest szybki :cool1:

:decayed:

:ssij:

Opublikowano

Po spocie, ostatni :decayed:

Tak się spotuje, 23:30 w domu :naughty:

Dzięki Dziewczyny

Opublikowano
  • Autor

:hi: i pokolejnym udanym i licznym spociku [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:45_________________________________________________

Siema pany mam pytanie mial by ktos jutro czas zeby zerknac na to auto http://allegro.pl/show_item.php?item=1608284344 moze ktos mieszka blisko,bo znajomy jest zainteresowany.pozdro

chyba sobie jaja robisz

co Ty myślisz - że my w domach siedzimy i z nudów w nosie kopiemy ?

ostatnie co bym w życiu zrobił to dla Krakusa auto sprawdził - po co Wam w dobrym stanie mega utrzymane fury jak po miesiącu użytkowania po tych Waszych drogach i tak wszystkie fury do remontu się nadają.

Wy tam lepiej łady Niwy szukajcie a nie A4

I żeby ostatni raz mi to było że mi tu syf w wątku robisz

O ty Knurowco :decayed: Trzeba bylo wprost napisac zebym Ci przelal 5zl na konto zebys podjechal i ogladnal auto a nie na pw do mnie pisac a na forum co innego. :)

Tukan - weź no Ty się Tuknij w czoło :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano
:hi: siema :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: siema :gwizdanie:

albo sie niema :decayed:

:bry:

Opublikowano

:hi: siema :gwizdanie:

:hi: siema :gwizdanie:

albo sie niema :decayed:

:bry:

witam szanowne grono tatuśków :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.