Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

A ja na spota wpadnę dopiero koło 20

to nas już nie będzie całe szczęście :evil: :evil:

panowie wpadać zrobimy grilla pogoda ładna :kox:

ja już wieki nie byłem w SG :cool1:

dziś na 30-tkę do kumpla idę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

no to pany szykować się Diman wpada na spota dzisiejszego wieczoru :evil::decayed:

:shocked: hehe a to z bejbikiem przyjedziesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pany szykować się Diman wpada na spota dzisiejszego wieczoru :evil::decayed:

:shocked: hehe a to z bejbikiem przyjedziesz??

nie moja poszła na spacera i się nim zajmie dała mi dyspensę dzisiaj :kox: :kox: :gwizdanie:

A ja na spota wpadnę dopiero koło 20

to nas już nie będzie całe szczęście :evil: :evil:

panowie wpadać zrobimy grilla pogoda ładna :kox:

ja już wieki nie byłem w SG :cool1:

dziś na 30-tkę do kumpla idę :decayed:

piernicz kumpla wpadaj do glajwic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na spota wpadnę dopiero koło 20

:gwizdanie: chyba że z buta bo szczerze to wątpie że na 20 bedziesz miał gotowe auto, wczoraj ze wspaniałą Alfą walczylismy do 1 w nocy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Siema z wieczora.

Dzionek mega udany Leon porezany dzięki Gregorowi także Oficjalne DZIĘKUJE i szacun dla Gregor Garage... :wink4:

Teraz nudna nocka... :confused4: a o 10 rano wizyta u Patryka i.... More Horse Power.... :naughty: :naughty: :naughty:

Jaki oficjalny, a miałeś mnie pojechać, że ci tapicerkę w jednym miejscy zbrudziłem nieco :decayed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 17:14_________________________________________________

no to pany szykować się Diman wpada na spota dzisiejszego wieczoru :evil::decayed:

Ja też wpadnę, i zjadłbym grilla :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Siema z wieczora.

Dzionek mega udany Leon porezany dzięki Gregorowi także Oficjalne DZIĘKUJE i szacun dla Gregor Garage... :wink4:

Teraz nudna nocka... :confused4: a o 10 rano wizyta u Patryka i.... More Horse Power.... :naughty: :naughty: :naughty:

Jaki oficjalny, a miałeś mnie pojechać, że ci tapicerkę w jednym miejscy zbrudziłem nieco :decayed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 17:14_________________________________________________

no to pany szykować się Diman wpada na spota dzisiejszego wieczoru :evil::decayed:

Ja też wpadnę, i zjadłbym grilla :gwizdanie:

No tak ale już sobie wyczyściłem i dopieściłem... także wybaczam twoją chwile zapomnienia... :decayed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 22:28_________________________________________________Gregor i jeszcze jedno.... teraz mi turbo pompuje 1,8 bar prawie i mi non stop piszczy ten wajzer... Pucek mnie dziś instruował jak wyłączyć głos ale tym sposobem nie dałem rady... musze poszukać knifu na necie o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po spocie :)

Jak tam frekwencja???

Diman się chwalił że go Hiszpański Temperament Odstawił... :decayed: :decayed: :decayed:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dodał że kopci jak traktor rolnika z Orny[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 23:36_________________________________________________a jak dojdą do mnie słuchy że ktoś po knurowie zapitala czarnym leonem i pokazuje jakim jest kozakiem na drodze to Ci się załatwi jeszcze jeden program - ale na 90ps :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 23:37_________________________________________________to tak dla jasności żeby potem nie było....ale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dodał że kopci jak traktor rolnika z Orny

No ponoć ale chyba Patryk wiedział co robi... także luz i nie kopci tylko puszcza dymka... fakt faktem kat jest wycięty i może przez to też chociaż u Dimana też nie ma kata i nie kopci... ale cóż widocznie tak ma być... :) jeszcze zaślepić EGR i jest wszystko jak być powinno... [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 23:38_________________________________________________P.S. Był już ktoś na nowym Kac Vegas??? Jedynka zabijała śmiechem jutro się wybieram na dwójke i się zastanawiam czy nie skopali... bo różnie bywa... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po spocie :)

Jak tam frekwencja???

Diman się chwalił że go Hiszpański Temperament Odstawił... :decayed: :decayed: :decayed:

:wink4:

:gwizdanie: :embarrassed: ale już nie długo :kox: :kox:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 03:11_________________________________________________ :hi: dzień dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po spocie :)

Jak tam frekwencja???

Diman się chwalił że go Hiszpański Temperament Odstawił... :decayed: :decayed: :decayed:

:wink4:

:gwizdanie: :embarrassed: ale już nie długo :kox: :kox:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 03:11_________________________________________________ :hi: dzień dobry

GROZISZ MI ???? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: w tą niewyspaną sobote :)

Niewyspana bo??? Zajmowałeś sie dzieckiem czy żonką??? :tongue4: :tongue4:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: w sobotni poranek

A ja na spota wpadnę dopiero koło 20

to nas już nie będzie całe szczęście :evil: :evil:

Żebym Cię czasem w Knurkowie nie najechał niespodziewanie :tongue4:

A ja na spota wpadnę dopiero koło 20

:gwizdanie: chyba że z buta bo szczerze to wątpie że na 20 bedziesz miał gotowe auto, wczoraj ze wspaniałą Alfą walczylismy do 1 w nocy :wallbash:

No i oczywiście musiałeś wykrakać :decayed:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 10:23_________________________________________________No i kółka na aucie :)

Efekt dokładnie taki jak się spodziewałem tzn na kolana nie powala (choć to bardziej wina auta a nie kół :decayed:) ale według mnie pasują idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po spocie :)

Jak tam frekwencja???

Diman się chwalił że go Hiszpański Temperament Odstawił... :decayed: :decayed: :decayed:

:wink4:

:gwizdanie: :embarrassed: ale już nie długo :kox: :kox:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 03:11_________________________________________________ :hi: dzień dobry

GROZISZ MI ???? :decayed:

nieeee poprostu obiecuję :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 10:43_________________________________________________

:hi: w sobotni poranek

A ja na spota wpadnę dopiero koło 20

to nas już nie będzie całe szczęście :evil: :evil:

Żebym Cię czasem w Knurkowie nie najechał niespodziewanie :tongue4:

A ja na spota wpadnę dopiero koło 20

:gwizdanie: chyba że z buta bo szczerze to wątpie że na 20 bedziesz miał gotowe auto, wczoraj ze wspaniałą Alfą walczylismy do 1 w nocy :wallbash:

No i oczywiście musiałeś wykrakać :decayed:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 10:23_________________________________________________No i kółka na aucie :)

Efekt dokładnie taki jak się spodziewałem tzn na kolana nie powala (choć to bardziej wina auta a nie kół :decayed:) ale według mnie pasują idealnie :)

zrób jakąś fotę tego śruta obadamy jak to wygląda :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) wpadłem na spota czekałem ponad godzine , ale nikogo nie spotkałem :confused4: może następnym razem :D

bo byliśmy na grillu kawałek dalej a teraz jak są krzaki to nas nie było widać mogłeś przedzwonić do Mirona na tel. nr w pierwszym poście :gwizdanie: to byśmy po ciebie wyjechali szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) wpadłem na spota czekałem ponad godzinę , ale nikogo nie spotkałem :confused4: może następnym razem :D

bo byliśmy na grillu kawałek dalej a teraz jak są krzaki to nas nie było widać mogłeś przedzwonić do Mirona na tel. nr w pierwszym poście :gwizdanie: to byśmy po ciebie wyjechali szkoda :(

Nic sie nie stało nie ma problemu, dawno mnie nie było na forum ani na spocie więc trochę do tyłu jestem. Luzik nie 1 i nie ostatni spot :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...