SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

miron78

Panocki do kogo mógłbym się zwrócić o VT mojego furkacza? :tongue4: wiem że Krolu ma lenia i tego nie zrobi :decayed:

na batalionie napisz :wink4:

• Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• miron78

11982

• Pucek

• Guregoru

• diman

Top użytkownicy w tym temacie

na batalionie napisz :wink4:

chyba trzeba będzie :decayed: chce zobaczyć jak będą wyglądać 18-ki S-line przy moim kolorze auta i pare innych pierdół :>

:hi:

:hi: aloha

:hi:

Widzę że rozpisaliście się przez weekend że ho ho :cool1:

przecież mówiłem, że wątek umiera :gwizdanie:

ciekawe dlaczego Guru nie zamyka tak jak wszystkie inne :decayed:

Ja zamykam tylko twoje bo nie może zakładać wątków osoba, która już nie ma nawet audi :decayed:

:ssij:

pokaż mi to w regulaminie :D

No właśnie muszę zasugerować taki punkt :decayed:

:wink4:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 00:55_________________________________________________ :hi: rankiem

zaraz, ze mam lenia... po 1. jestem bardzo zapracowany i zajety a po 2. nie znam super dobrze photoshopa i nie potrafie tego zrobic tak super... sam kiedys prosilem innych klubowiczow o vt. a po 3. nie jestem k**wa MATKA TERESA i nie mam obowiazku spelniac waszych zachcianek!!! temu zrob to temu tamto... na ostatnim spocie spedzilem 90% czasu w autach... czy ja jestem w robocie czy na spocie... czlowieku 2 razy cie na oczy widzialem a wypisujesz mi ze mam lenia i ci czegos nie zrobi obwiniajac mnie za to! w tyg. dostaje 10-20 pw zeby komus cos pomoc albo zrobic... koniec tego! co innego ludzie co znam 2 lata a co innego np. ty jak by nie podpis to nie wiem jakim autem jezdzisz... a z tego co pamietam to juz 2 raz mnie tam zdenerwowales, pierwszys raz bylo cos w stylu "trzeba mi zrobic logi" !!!!!!

zaraz, ze mam lenia... po 1. jestem bardzo zapracowany i zajety a po 2. nie znam super dobrze photoshopa i nie potrafie tego zrobic tak super... sam kiedys prosilem innych klubowiczow o vt. a po 3. nie jestem ku*** MATKA TERESA i nie mam obowiazku spelniac waszych zachcianek!!! temu zrob to temu tamto... na ostatnim spocie spedzilem 90% czasu w autach... czy ja jestem w robocie czy na spocie... czlowieku 2 razy cie na oczy widzialem a wypisujesz mi ze mam lenia i ci czegos nie zrobi obwiniajac mnie za to! w tyg. dostaje 10-20 pw zeby komus cos pomoc albo zrobic... koniec tego! co innego ludzie co znam 2 lata a co innego np. ty jak by nie podpis to nie wiem jakim autem jezdzisz... a z tego co pamietam to juz 2 raz mnie tam zdenerwowales, pierwszys raz bylo cos w stylu "trzeba mi zrobic logi" !!!!!!

:polew: aleś pojechał

choć doskonale Cię rozumiem

Krolu tylko spokój może Cie uratować :wink4:

siemka

moglby ktos podjechac zeby obczaic to autko?

Powiem tak ładnie ma wypucowany silnik :tongue4:

A tak serio to ja na tym komisie jeszcze nigdy nie widziałem fury godnej uwagi co oczywiście nie skreśla tego akurat auta, jakiś czas temu byłem tam ogladać meganke na zdjęciach wygladała nie źle w opisie też nie było napisane ze ona przeszła poważny karambol jak ją zobaczyłem na żywca to tak h...wo zrobionego auta już dawno nie widziałem źle wyszlifowana szpachla była wszędzie nawet na dachu i było to widać z odległości powyżej 1m. ogólnie masakra :shocked:

Jak będe przejeżdżał przez Ligote to pooglądam tą corse

Z rana [br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 10:14_________________________________________________ :hi:

niby szczypior a jaki kozak, nie daj się powiedz im :evil::polew: :polew: :polew::tongue4:

:hi: siema

:decayed: :decayed: :decayed:

Krolu :decayed:

Jak bym Cię nie znał to bym se pomyślał po przeczytanie tego posta:

o.... kurna......co to za koleś musi być.............trzęsie śląskiem, pewno z 190 wzrostu, w trakcie odchudzania miał z 110kg, łapa jak moje udo a łańcuszka to nie nosi bo szyi nie ma:decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Krolu :decayed: