Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

wpadne, ale tylko do 18 45 :/

zresztą będę pewnie złotą strzałą :kox:... musze skołować pas cnoty, bo juz mnie raz Miszka na swiatłach w katowicach obcinał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ale teraz pieknie nawala sniegiem... oby sie to utrzymalo do sylwestra

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 11:25_________________________________________________Ej a w tej knajpie mozna placic karta rozumiem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tam pięknie - taki śnieżyk to może sobie padać jak już 80cm starego leży a nie teraz

Teraz to trzeba pół dnia konkretnego napierdzielania takiego że na metr nic nie widać - to są opady :kox:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 11:28_________________________________________________

Ale teraz pieknie nawala sniegiem... oby sie to utrzymalo do sylwestra

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 11:25_________________________________________________Ej a w tej knajpie mozna placic karta rozumiem :?:

pewnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landryn czekaj dowiem się czy można

Kó.......a ale się ślisko zrobiło, wszedzie korki ale i tak jestem zadowolony bo sie kawałek przejechałem i cos pięknego jazda Q :shocked: napędem stoisz na drodze co jest pod górke, jest czerwone światło zmienia się na zielone a ty lekko po gazie i wyrywasz jako pierszy a reszta stoi i dopieszcza lód na drodze aż do czerwonego :polew:

ale mi się micha cieszy :>

bokami też idzie nie źle polatać :kox:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 12:23_________________________________________________Kurcze nie dowiedziałem się zbyt wiele chciałem przykozaczyć bo kolega jest bratem byłej właścicielki i ona nie miała takiej opcji jak opłata kartą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz pieknie nawala sniegiem... oby sie to utrzymalo do sylwestra

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 11:25_________________________________________________Ej a w tej knajpie mozna placic karta rozumiem :?:

pewnie tak

ino mu chodziło o karte do gry w brydża :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

wpadne, ale tylko do 18 45 :/

zresztą będę pewnie złotą strzałą :kox:... musze skołować pas cnoty, bo juz mnie raz Miszka na swiatłach w katowicach obcinał :D

na razie na obcince się skończyło ale miej się na baczności :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landryn czekaj dowiem się czy można

Kó.......a ale się ślisko zrobiło, wszedzie korki ale i tak jestem zadowolony bo sie kawałek przejechałem i cos pięknego jazda Q :shocked: napędem stoisz na drodze co jest pod górke, jest czerwone światło zmienia się na zielone a ty lekko po gazie i wyrywasz jako pierszy a reszta stoi i dopieszcza lód na drodze aż do czerwonego :polew:

ale mi się micha cieszy :>

bokami też idzie nie źle polatać :kox:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 12:23_________________________________________________Kurcze nie dowiedziałem się zbyt wiele chciałem przykozaczyć bo kolega jest bratem byłej właścicielki i ona nie miała takiej opcji jak opłata kartą :)

pierwszy rok z Q i kopara się cieszy co :)

to jest ta pora gdzie posiadacze q więdzą czemu dali tyle za auto i wiedzą czemu szukali 2 razy dłużej żeby mieć q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy rok z Q i kopara się cieszy co :)

to jest ta pora gdzie posiadacze q więdzą czemu dali tyle za auto i wiedzą czemu szukali 2 razy dłużej żeby mieć q

:naughty::wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pięknie sypie, drogi białe, pierwsze drifty zaliczone, pozdro dla posiadaczów osiek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pięknie sypie, drogi białe, pierwsze drifty zaliczone, pozdro dla posiadaczów osiek :decayed:

ja se radze nawet z letnimi :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nie potrafi jeździć ośką, to trzeba kupić quattro :tongue4:

:decayed:

trzymajmy się tej wersji :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam rogala. Wpierw wracając z roboty, odśnieżyłem cały parking Opla bokiem, a potem przez mega korek, skręciłem w ul.Wiejską (ścianka płaczu). Co ludzie tam wyrabiali, po krawężniku jeździli, zawracali, zsuwali się, a Audik bez zastanowienia się lewym pasem i na Kozielską. Nie mogłem się powstrzymać od śmiechu i zawróciłem tamtędy jeszcze 2 razy, mina ludzi w ośkach bezcenna :polew: :polew: :polew: W końcu :quattro: czuje się jak ryba w wodzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...