Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: piątek :dancing:
Opublikowano
:hi:

Guru, przepraszam, już się poprawiłem :naughty:

No :decayed:

Opublikowano

To dziś sie widzimy :naughty:

Opublikowano
To dziś sie widzimy :naughty:

Kurde to nikt Ci nie napisał że spot jest przeniesiony na jutro :decayed::decayed:

Hyhy :decayed:

Opublikowano
To dziś sie widzimy :naughty:

Kurde to nikt Ci nie napisał że spot jest przeniesiony na jutro :decayed::decayed:

Hyhy :decayed:

Wręcz odwrotnie.. wszyscy mi pisza Mario wpadaj na spota co bedzie z kim pogadać bo Guru tak pierd.. głupoty że się słuchac juz tego nie da ....

:polew:

Opublikowano
To dziś sie widzimy :naughty:

Kurde to nikt Ci nie napisał że spot jest przeniesiony na jutro :decayed::decayed:

Hyhy :decayed:

Wręcz odwrotnie.. wszyscy mi pisza Mario wpadaj na spota co bedzie z kim pogadać bo Guru tak pierd.. głupoty że się słuchac juz tego nie da ....

:polew:

Nie opisuj nam swoich snów my tu rozmawiamy o życiu :decayed:

Opublikowano
To dziś sie widzimy :naughty:

Kurde to nikt Ci nie napisał że spot jest przeniesiony na jutro :decayed::decayed:

Hyhy :decayed:

Wręcz odwrotnie.. wszyscy mi pisza Mario wpadaj na spota co bedzie z kim pogadać bo Guru tak pierd.. głupoty że się słuchac juz tego nie da ....

:polew:

Nie opisuj nam swoich snów my tu rozmawiamy o życiu :decayed:

Życie wyglada tak :

Raz Dwa Trzy ... dziś na spocie.... browara stawiasz TY ....

:grin:

Opublikowano

Ja już kiedyś stawiałem a ty :question::decayed:

Opublikowano

Gdzie dwóch się bije tam..........:naughty:

Możecie postawić po piwku i będzie git :banan::grin::polew:

Opublikowano

Ja też ... na Leona... i za chorego brata... ale to było albo w Zatorze albo Bukowinie i akurat nigdy cie nie było ... peszek..:wink:

Opublikowano
Ja też ... na Leona... i za chorego brata... ale to było albo w Zatorze albo Bukowinie i akurat nigdy cie nie było ... peszek..:wink:

To się nie liczy :tongue4: liczy się to co na spotach :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Ja dzisiaj będę jakby co :naughty:

Opublikowano

Ja tez Dziołchy dzis sie pojawie :decayed:

Opublikowano

ja nie będę....siedzę w pracy do wieczora:facepalm:

Opublikowano

:hi:

ja dopiero z roboty przyszedłem:facepalm: :zemdlal:

a miałem takiego plana, aby Was zaskoczyć:naughty:...a tu d*pa...yebana mać:doh:

Opublikowano

I co Panowie? Zajechałem, poczekałem i... nikogo nie było :facepalm: Stałem koło placyku zlokalizowanego przy wyjeździe z centrum (koło ronda). Dla pewności przejechałem cały parking i też lipa. No cóż, może innym razem

Opublikowano
Za bardzo nie kojarzę bo rzadko tam bywam, ale jeżeli to gdzieś na parkingu koło Areny do pojeżdże i znajde ;)

Na pewno trafisz tylko nie musisz się starać być punkt 18.00 bo ostatnio mało kto przyjeżdża punktualnie. Zwykle tak zjeżdżamy się od 18.30 :wink4:

nie filozuj :decayed:

:hi:

Ty siedź cicho bo prawie w ogóle nie jeździsz :tongue4:

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

bo auto było w malowaniu glucie :whistling:

odebrałem dzisiaj :jerk:

bry ludzie i Ty glucie

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.