Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Jego tak stać stac na to S4 jak mnie na jego B8 ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: rankiem

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ----------

wszystko mi w niej pasi (cena, kolor, wypas, rocznik, przebieg)...............dla mnie ideał - teraz tylko sprzedać moją i pożyczyć 40 tyś :decayed:

za***ista, mi się kolor widzi :wink:

No tobie to ja się wcale nie dziwię :decayed: Corsa to twój pierwszy "nie czerwony" samochód w życiu :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Miron ten kolor :facepalm:

co ????????????? jak czysty to .ujowy co ??? :polew::polew::polew::polew::polew::polew: \

:hi: rankiem

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ----------

wszystko mi w niej pasi (cena, kolor, wypas, rocznik, przebieg)...............dla mnie ideał - teraz tylko sprzedać moją i pożyczyć 40 tyś :decayed:

za***ista, mi się kolor widzi :wink:

No tobie to ja się wcale nie dziwię :decayed: Corsa to twój pierwszy "nie czerwony" samochód w życiu :polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego tak stać stac na to S4 jak mnie na jego B8 ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Mario ale Ty na jego b8 dostaniesz zwyżkę rodzinną :decayed:

a Miron rabat u sprzedawcy na pewno załatwi :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

chyba zmienię auto

mega ale to mega mi się podoba

S4 3.0 TFSi 333KM 57tys km Full OPCJA Jedyna w PL (2640355574) - motoAllegro

za***ista :jerk:

Zawsze wiedziałem że geje lubią coś innego - do Guru :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron bierz tą :decayed:

wiem wiem głupio tak się cofać "modelowo" ale potraktuj go jako klasyka :naughty:

poza tym w es już siedziałem, a w eres jeszcze nie a posiedziałbym chętnie :tongue: więc jak coś to się do zakupu dorzucę :grin:

Oferta - Audi RS4 - silnik 4.2i Bi-Xenony skretne Lampy przecimgielne Skrzynia manualna 6 Naped na 4 koła Duza nawigacja RNS-E Fa

masakra jak mi się te zegary podobają :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony rwie suty jak dla mnie, kolor fajny, bo mam też czerwony :decayed:

A tak na serio to mega, a ta RS'a? :slina::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z nim jest że kolejny właściciel go tak szybko sprzedaje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja :decayed:

sprzedam nowego laptopa packard bell

http://a4-klub.pl/slaskie-91/slaski-bazar-sprzedam-kupie-zamienie-oddam-145308/index33.html

Ciekawe co z nim jest że kolejny właściciel go tak szybko sprzedaje :whistling:

no właśnie Dogi chyba nawet pół roku nim nie pojeździł po skończeniu :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: rankiem

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ----------

wszystko mi w niej pasi (cena, kolor, wypas, rocznik, przebieg)...............dla mnie ideał - teraz tylko sprzedać moją i pożyczyć 40 tyś :decayed:

za***ista, mi się kolor widzi :wink:

No tobie to ja się wcale nie dziwię :decayed: Corsa to twój pierwszy "nie czerwony" samochód w życiu :polew::polew:

:facepalm: zostawię to bez komentarza, jak miałem swój pierwszy samochód to Ty na gówno papu jeszcze mówiłeś :grin:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ----------

a corsa nie jest moja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corsa nie jest zła ... mi by sie mirona corsa podobała tak żeby jeździc do pracy dziennie ... a w garażu na weekendy coś egzotycznego... lub bardzo lekkiego z TDi i mocy ok 220 KM i 400Nm... teraz jest do sprzedania seat arosa z firmy tuneup ... zabawka porównywalna do lupo od CS... i cenią sobie na coś ok 16 tyś zł... dobra cena za tak małego lekkiego latającego gokarta...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Corsa nie jest zła ... mi by sie mirona corsa podobała tak żeby jeździc do pracy dziennie ... a w garażu na weekendy coś egzotycznego... lub bardzo lekkiego z TDi i mocy ok 220 KM i 400Nm... teraz jest do sprzedania seat arosa z firmy tuneup ... zabawka porównywalna do lupo od CS... i cenią sobie na coś ok 16 tyś zł... dobra cena za tak małego lekkiego latającego gokarta...:decayed:

bałbym się :kwasny:

za małe jednak tym bardziej na duże moce

ale wrażenia z jazdy pewnie nie do opisania :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...