Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w czwartek w pracy. We wtorek może trzeba by było śmignąć, Artur a we wtorek jedziesz na Kato?

Jestem do 21 w robo ....

:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Może nie będę na szybko potrzebować to jakoś się zgadamy, jakbyś był gdzieś bliżej to dawaj cynka a podjadę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi::hi:

Nigdy więcej 1.8 125kucy. Teraz jechałen golfem III 1.9TDI Zabrze Wrocław Zabrze i jedzie to chyba lepiej a pali połowę z mojego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek nie kombinuj tylko kup naprawde sprawdzony sprzęt ... według mnie zestaw powinien byc taki :

Antena

ANTENA CB PRESIDENT MISSOURI export CZARNA + GUMA (3047154583) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja moją kupiłem dokładnie tutaj bo mają odbiór osobisty w Gliwicach ... mają sklepy w paru miastach polski

ANTENA CB PRESIDENT MISSOURI EXPORT 6027 (3038506783) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Radio .. olej alana i inne ciulstwa ...

CB RADIO PRESIDENT HARY III ASC HARRY 3 SLASK (3056331290) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

President Harry 3 ASC

i masz mega zestawik

---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

CB RADIO PRESIDENT JOHNNY III 5 LAT GW 3XGATIS (3092943166) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

To wolę nie kupować CB bo wydawać 8 stów na coś co 4 razy w roku włączę...? głupota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek, podjedź do Gliwic kiedyś jak będę w pracy to będziesz mógł zobaczyć u kumpla jak to działa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi:

Nigdy więcej 1.8 125kucy. Teraz jechałen golfem III 1.9TDI Zabrze Wrocław Zabrze i jedzie to chyba lepiej a pali połowę z mojego :facepalm:

No Turbo no Fun :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek, podjedź do Gliwic kiedyś jak będę w pracy to będziesz mógł zobaczyć u kumpla jak to działa :decayed:

Spoko, tak jak mówiłem, jeździłem z alanem ale x czasu temu spaliłem radio i po prostu przestałem używać CB, zestaw ma być zwykły, podstawowy przez który w pewnych sytuacjach usłyszę kogoś i tyle, kasowo - max 4 stówy, nie będę tego używał codziennie bo i tak jeżdżę jak pipa i bez mandatów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek, podjedź do Gliwic kiedyś jak będę w pracy to będziesz mógł zobaczyć u kumpla jak to działa :decayed:

Spoko, tak jak mówiłem, jeździłem z alanem ale x czasu temu spaliłem radio i po prostu przestałem używać CB, zestaw ma być zwykły, podstawowy przez który w pewnych sytuacjach usłyszę kogoś i tyle, kasowo - max 4 stówy, nie będę tego używał codziennie bo i tak jeżdżę jak pipa i bez mandatów :wink:

To Cię wyjdzie do 200zł albo z anteną LM coś tam bo ja się na tym nie znam lekko ponad 200zł i nówka sztuka. W przeciwieństwie do tych innych to ten 109 kumpel mówił że ma jakieś redukcje szumów czy jakoś tak, działa dobrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi:

Nigdy więcej 1.8 125kucy. Teraz jechałen golfem III 1.9TDI Zabrze Wrocław Zabrze i jedzie to chyba lepiej a pali połowę z mojego :facepalm:

No Turbo no Fun :decayed:

świynto prowda...:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi:

Nigdy więcej 1.8 125kucy. Teraz jechałen golfem III 1.9TDI Zabrze Wrocław Zabrze i jedzie to chyba lepiej a pali połowę z mojego :facepalm:

No Turbo no Fun :decayed:

lepiej bym tego nie ujął :grin:

siemacie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry

Poleci ktoś kogoś w SG, kto zna się na Audi?

Dwa dni temu w Skoda serwis na Łabędzkiej wymieniałem czujnik temp. na wyjściu z chłodnicy i od tamtej pory nie mam ogrzewania na postoju. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek, podjedź do Gliwic kiedyś jak będę w pracy to będziesz mógł zobaczyć u kumpla jak to działa :decayed:

Spoko, tak jak mówiłem, jeździłem z alanem ale x czasu temu spaliłem radio i po prostu przestałem używać CB, zestaw ma być zwykły, podstawowy przez który w pewnych sytuacjach usłyszę kogoś i tyle, kasowo - max 4 stówy, nie będę tego używał codziennie bo i tak jeżdżę jak pipa i bez mandatów :wink:

To Cię wyjdzie do 200zł albo z anteną LM coś tam bo ja się na tym nie znam lekko ponad 200zł i nówka sztuka. W przeciwieństwie do tych innych to ten 109 kumpel mówił że ma jakieś redukcje szumów czy jakoś tak, działa dobrze :decayed:

Nie chce mi sie cytowac z wczesniejszych stron ,ale Tomek chyba nigdy nie slyszales jak powinno dzialac CB. Alan 109 to najgorsze scierwo zaraz po chinczykach. Nikomu tego bym nie polecal. Przewinelo sie tez 48plus mutli, takiego mam ja ,jest swietny i ma filtr anl i rf gain ,ale krowa jest wielka, i nie ma gdzie w b5 wsadzic jedynie pod podlokietnik ale to malo praktyczne. Co do anten ,jesli ma byc wzglednie tanio to nie zaden sunker, bo to odbiera jakby sie kawalek druta rzucilo na dach. Minimum to sirio as100 ktore ma Hammer, wzglednie krotka ale odbior perfekt ,ja mam ml 145 ale to wielka krowa. Nad radiem bym myslal cos wielkosci unidena 520xl ,jakby byly w sprzedazy to bylo by swietnie ,teraz jedynie uzywki, ale radio male a jakosc swietna. To president z innym logo, nawet na pcb w Presidencie jest logo unidena.

Jak bedziesz potrzebowal nastroic antene jak juz kupisz, mam do tego odpowiedni przyrzad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...