Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

A ten president Teddy to pewnie marketowy szajs, co nie? :decayed:

Nie znam, ale obawiam sie ze jesli tanie to cos pokroju a109.

http://www.cb-forum.pl/topics16/president-teddy-vt13205.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

kiedyś chciałem unidena, ale wiedziałem o legalizacji :decayed:

A co mi ktoś zrobi jak ja używam, a kupiłem daaaawno temu, raczej nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś chciałem unidena, ale wiedziałem o legalizacji :decayed:

A co mi ktoś zrobi jak ja używam, a kupiłem daaaawno temu, raczej nic.

Radio nigdy nie mial homologacji w pl, ale to tak samo ,jak nie powinno sie wycinac kata z auta wyposazonego w niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek czasem dopłacić te 100-150zł i mieć święty spokój przez długi czas. Co raz więcej vectr lata, śmietniki ustawiają więc na pewno zwróci się koszt zakupu.

---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Audi S4 B5 hamulce przód (3033383458) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamer widziałem ten zestaw. Wydaje mi się że się jebnął w opisie i rozstaw to 144mm ale może się mylę. W esie były jakieś inne te zwrotnice????

Daniel, ja na tych radiach się nie znam, nie wiem jak powinno być ale słyszałem jak kumpel przez nie rozmawia i powiem szczerze że nic nie słychać, żadnych szumów, wszystko ok. Nie wiem czy Ci chodziło dokładnie o ten model czy inny ale moim skromnym zdaniem jest ok. On jeździ na tym radiu codziennie i jest zadowolony, antenę ma ML145 (chyba coś takiego bo nie chce mi się przewracać parę stron do tyłu) i nie wiem co mogłoby być lepiej.

Dzień Dobry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamer widziałem ten zestaw. Wydaje mi się że się jebnął w opisie i rozstaw to 144mm ale może się mylę. W esie były jakieś inne te zwrotnice????

Daniel, ja na tych radiach się nie znam, nie wiem jak powinno być ale słyszałem jak kumpel przez nie rozmawia i powiem szczerze że nic nie słychać, żadnych szumów, wszystko ok. Nie wiem czy Ci chodziło dokładnie o ten model czy inny ale moim skromnym zdaniem jest ok. On jeździ na tym radiu codziennie i jest zadowolony, antenę ma ML145 (chyba coś takiego bo nie chce mi się przewracać parę stron do tyłu) i nie wiem co mogłoby być lepiej.

Dzień Dobry :hi:

Dobra antena to 80% sukcesu. Mozna miec dobre radio a c**jowa antene to nie bedzie dzialac, zas slabsze radio z dobra antena zdecydowanie lepiej. Kazde radio mocno skrecone w miare czysto odbiera, a do tego dochodza zaklocenia z instalacji, z przetwornic xenonu itd, w slabych radiach nawet slychac silniki wycieraczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się go pytałem to z Zabrza Biskupic rozmawiał z gościem z Siewierza przy ładnej słonecznej pogodzie więc to znacznie powyżej 30km, nie wiem jak te lepsze odbierają ale wydaje mi się że to ok

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

No i nic nie sprzęża a antena to ta ML145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się go pytałem to z Zabrza Biskupic rozmawiał z gościem z Siewierza przy ładnej słonecznej pogodzie więc to znacznie powyżej 30km, nie wiem jak te lepsze odbierają ale wydaje mi się że to ok

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

No i nic nie sprzęża a antena to ta ML145

Rozmowa z jednym czlowiekiem na max rozkreconym radiu na tej antenie jak najbardziej mozliwa( sam mam ta antene), radio odbioru wiele nie poprawia, chodzi o jakosc dzwieku i zbieranie zaklocen.

To tak jakbym ja Ci powiedzial, ze Seicento jest fajne, bo w koncu kilometry jezdzi i kolega jest zadowolony a porownywal to do min Golfa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam, ona miał parę radyjek ale wszystko te tanie i to było najlepsze z tych tańszych. Jest zadowolony więc chyba aż tak źle nie jest. Pucek chciał tanie to było takie zapytanie i odpowiedź. Jakby mówił że na kasie mu nie zależy a na jakości i funkcjach to pewnie wszyscy macie racje i wybrałby te najlepsze super markowe. Tutaj jest opis:

Produkt - Alan Telekomunikacja Sp. z o.o.

Mi tam wszystko jedno co kupi Pucek, chciał info to ma mnóstwo możliwości bo każdy mu polecał swój sprzęt. To co ja pisałem to jest zamontowane na aucie i zawsze może się umówić z kumplem i sprawdzić zanim kupi. Tyle w temacie. Ja nie będę się sprzeczał bo się na tym nie znam, przez radio chyba ze 2 razy w życiu rozmawiałem ( właściwie słyszałem jak ktoś rozmawia ) i wcześniejszego nie pamiętam ale jakość była jakaś kiepska tylko że to było 200 lat temu :grin: a to jego odbierało całkiem dobrze. Oczywiście porównania z lepszymi nie mam stąd nie wiem czy może dźwięk jest czystszy czy nie wiem co tam jeszcze ale przez to radyjko było słychać normalnie jak u nas w pracy przez krótkofalówki Motoroli. Ja tam nie wiem do czego mógłbym się przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam, ona miał parę radyjek ale wszystko te tanie i to było najlepsze z tych tańszych. Jest zadowolony więc chyba aż tak źle nie jest. Pucek chciał tanie to było takie zapytanie i odpowiedź. Jakby mówił że na kasie mu nie zależy a na jakości i funkcjach to pewnie wszyscy macie racje i wybrałby te najlepsze super markowe. Tutaj jest opis:

Produkt - Alan Telekomunikacja Sp. z o.o.

Mi tam wszystko jedno co kupi Pucek, chciał info to ma mnóstwo możliwości bo każdy mu polecał swój sprzęt. To co ja pisałem to jest zamontowane na aucie i zawsze może się umówić z kumplem i sprawdzić zanim kupi. Tyle w temacie. Ja nie będę się sprzeczał bo się na tym nie znam, przez radio chyba ze 2 razy w życiu rozmawiałem ( właściwie słyszałem jak ktoś rozmawia ) i wcześniejszego nie pamiętam ale jakość była jakaś kiepska tylko że to było 200 lat temu :grin: a to jego odbierało całkiem dobrze. Oczywiście porównania z lepszymi nie mam stąd nie wiem czy może dźwięk jest czystszy czy nie wiem co tam jeszcze ale przez to radyjko było słychać normalnie jak u nas w pracy przez krótkofalówki Motoroli. Ja tam nie wiem do czego mógłbym się przyczepić.

Tomku, ale ja sie nie sprzeczam ,tylko staram sie Ci wytlumaczyc ,ze nie warto tej tanizny kupowac. Do radia lepiej dolozyc bo przeklada sie to na jakosc i komfort uzywania, sam mialem taniego Inteka kiedys z wilsonem i wyjebalem szybciej niz kupilem. Do inteka kiedy mialem kupilem ml145 i w koncu cos bylo slychac a potem kupilem druga bo mi jebli i krotko po tym kupilem alana 48 + multi, w koncu mozna komfortowo korzystac i radio ciagle wlaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup antene ta co ci dałem linka lub Sirio ML 100 ... metrówka ci lekko styka nie kupuj ML 145 ... wiem że ML 145 to niby mega antena ale ja na ML 145 mialem więcej szumów niż na ML 100 i tej Missouri Export ... bierz ta tania i dobra ... sprawdzona przez naprawde wielu bardzo popularna i chwalona ...

CB RADIO PRESIDENT TEDDY+ MISSOURI EXPORT+GRATISY (3092943157) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja bym to wzioł jak bym chciał coś naprawde taniego ... a dobrego w tej cenie... ewentualnie jakiegoś inteka... jak to zestroisz to bedzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamer widziałem ten zestaw. Wydaje mi się że się jebnął w opisie i rozstaw to 144mm ale może się mylę. W esie były jakieś inne te zwrotnice????

pod esowe b5 zwrotnice podchodzą heble b6/b7 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamer widziałem ten zestaw. Wydaje mi się że się jebnął w opisie i rozstaw to 144mm ale może się mylę. W esie były jakieś inne te zwrotnice????

pod esowe b5 zwrotnice podchodzą heble b6/b7 :wink:

Czyli się dupnął, bo to 144 :decayed: tak myślałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż swoje hebelki jakby ktoś chciał zmieniać ;).

Wpadnie nowy zestawik :kox::wink:

---------- Post dopisany at 06:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...