SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

• Guregoru

• diman

Top użytkownicy w tym temacie

Grubo mu to wyszło ...:thumbup:

Wysłane z telewizora Note2

wy chyba chcecie fabrykę poprawiać - jaką szerokość felg audi sugeruje do B7 ?

B7 szło na max 18'' 8'' szeroka i opona 235, ALE czego się nie robi dla poprawy prowadzenia i oczywiście wyglądu :wink:

I dla spowolnienia auta.

no fajnie że ma - i jak to wygląda ? dla mnie debilizm - może to taki styl - nie wiem - ale niech mi nikt nie mówi że to coś daje albo jest za***iste - pasuje to jak świni siodło

nie do normalnego użytkowania

W przypadku pucka to musi być zaś WOW, że jak pucek na letnich przyjedzie na wiosnę to każdy będzie szczękę z podłogi zbierać z zachwytu. Nie może przyjechać normalnie jak człowiek :decayed:

To takie zboczenie, niektórzy to mają na punkcie obniżenia auta, inni na punkcie szerokości kół inni na punkcie lakieru. Pojawiło się nawet określenie: "Wide & Low" :facepalm: "sr** i cioraj" -podłogą po asfalcie. Inni zaś mają zboczenie na punkcie mocy, co jakiś czas im się wydaje że auto przestało jechać i dokładają koni. Ogólnie ta choroba w sumie nie jest taka zła w porównaniu z innymi chorobami wenerycznymi, psychicznymi, czy sercowymi. No, ale cóż wciąga jak narkotyk i regularnie z portfela ubywa :whistling:

Moim zdaniem jeśli ktoś nie jest na to mega chory to w przypadku kół warto zachować granice rozsądku, to jest to o czym miron pisze.

Będzie pod maską 500KM to i musi być kapeć aby auto miało się jak napędzić, poza tym nic na wyrost.

Wczoraj miałem poważne plany aby wpaść na spota. Przelatywałem jednak koło SG A1-ką po 17 godzinie i pomyślałem sobie, że dojadę pod forum o 17:30, a niektórzy dopiero przyjeżdżają o 18:30 więc miałbym godzinę czekania. Stwierdziłem że nie chce mi się tyle czekać i jadę do żonki, (pantofel :decayed: )

Ale z tego co widzę, to byliście wczoraj wcześniej. A ja musiałem ziemniaki w domu strugać :facepalm:

Ten koreczek na A1 mnie też trafił, ale nie było źle, nie było dużo stania, jakieś 10...15 minut. Crash- stary fiat Uno kanapka z ciężarówką i jeszcze czymś, wyglądało to poważnie bo Uno się skróciło o połowę :kwasny: Także jedynie współczucia.

Ciekawe o ile Orzeł poprawi ET na 1/4. Pewnie niewiele, ale zawsze się coś dzieje przy aucie i nie jest nudno.

:grin:................ostatnia fota :grin:

Piękne fotki Gregor - nieźle podretuszował fotograf foty fury :decayed:

Gregor jak się czułeś jadąc do ślubu na tak zwykłych fotelach, z tak małymi hamulcami i staromodnie składającymi lusterkami :grin:

Tak jak byś nie mógł poczekać z tym ślubem 2 miesięcy

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

Gregor na tym ostatnim foto tak żeś wy***ał do góry że jeszcze trochę i by Cię na zdjęciu nie było :polew:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

A tu tak dla porównania 19 w B8 avant

19 s-line

KALE Automobile - Audi A4 Avant 3.0TDI * * S-Line Sportpaket * * 19Zoll * *

19 rotor

KALE Automobile - Audi A4 Avant 3.0TDI quattro * S-Line Sportpaket * 19Zoll