Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

ja wytargałem na wierch czujnik położenia wału korbowego :decayed: jutro jadę na Sośnicę na giełdę i może uda się kupić inny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki masz tam nr?

028 907 319 B

ceny na Alledrogo już od 30zł :decayed:

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

Egon pisał kiedyś czym przepływomierz czyścił? Wiadomo patyczkami kosmetycznymi ale czy czymś nasączał? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet od 10zł

czujnik położenia AUDI A4 VW PASSAT B5 028907319B (4090910222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

pewnie spirytusem

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

ale patrzyłem czy coś w Gliwicach lub okolicy jest, najbliżej Sosnowiec, Katowice, Bielsko i Wrzosowa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet od 10zł

czujnik położenia AUDI A4 VW PASSAT B5 028907319B (4090910222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

pewnie spirytusem

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

ale patrzyłem czy coś w Gliwicach lub okolicy jest, najbliżej Sosnowiec, Katowice, Bielsko i Wrzosowa :kwasny:

Katowice to jeszcze spoko :wink: ale do Sosnowca nie jadę bo jeszcze nie wrócę :polew: tam trzeba mieć paszport Polsatu :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy bym przeżył bo 140zł jeszcze jest do przyjęcia ale nie to co mi powiedzieli w ASO. Cena ponad 500zł za czujnik :shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie :hi:

No i sobota zleciała zacnie - cały dzień przy aucie :decayed:

Najpierw wpadły nowe i większe heble i w tym momencie chciałem podziękować dwóm pomagerom - Artur i Andrzej stanęli na wysokości zadania i uporali się jak należy z nowymi gratami :wink: 100-krotne dzięki Panowie, bez Was nie wiem czy bym to sam ogarnął!!!!!!!!! :notworthy::notworthy::notworthy:

... no i szybkie mycie auta też zdążyłem jeszcze zaliczyć przed zmrokiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: ja się w końcu muszę za swojego paździocha zabrać :facepalm:

Ty mi rzuć na pw numerem konta bo dopiero co sobie przypomniałem o tych sprężynkach i fakcie że wiszę Ci szmal:facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba Maniek, nareszcie rezasz!:decayed:

Waszą zasługą jest to moje rezanie :decayed:

Jeszcze parę mod-ów i powinno to już jako tako wyglądać :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trzeba Panie :naughty:

Next stage... full s-line :decayed::banan::banan::banan:

:oklasky:

no no cosik się dzieje :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono ktoś rezać musi :naughty: ja zaś próbuję cały tydzień wogóle uruchomić swoje padło :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: ja się w końcu muszę za swojego paździocha zabrać :facepalm:

Ty mi rzuć na pw numerem konta bo dopiero co sobie przypomniałem o tych sprężynkach i fakcie że wiszę Ci szmal:facepalm::decayed:

Spox :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemow ciag dalszy. Spalanie ponizej 12l nie chce zejsc. W tym momencie ma ochote spalic to padlo :facepalm:

Miałem kompa w piątek, mogłem sprawdzić czy masz jakieś błędy, świece kiedy zmieniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że awarii B5 ciąg dalszy :whistling::facepalm: boje się a jednocześnie liczę że to na 100% będzie czujnik :wink: tak na to wskazuje diagnostyka innego zetora

Arturooo kaj mosz laweta :grin::grin::grin: przydała by mi się :decayed: pierwszy raz 1Z potrzebuje lawety :whistling::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...