Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Opalarka jest za mocna !!!!

Z bliska i owszem, sam robiłem opalarką z kumplem i ładnie poschodziło ;)

a tak z innej beczki, nie ma ktoś na sprzedaż 125ccm Yamaha YBR albo Honda CBF? szukam dla siebie coś z 2011 roku lub młodsze żeby pojeździć ;)

ja kupilem tydzien temu yamahe cbr 125 :) ale 2005r, bo nie chcialem wydac wiecej niz 5 tys :) ybr testowalem to cbr duzo zrywniejsza ;D

honde cbr*, myslalem o yamaha i tak napisalem ;D

Edytowane przez jhimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Pucek, był u Was urząd?mnie wj**ali na mine :P

Był w jakimś przodku, mijałem się z nimi jak biegłem na pociąg z temperaturą, teraz chodzę na ścianę P3 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena tego z foeum troche kosmos ... Tu jest podobny i tez igła ...

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-lupo-gti-1-6-125-km-jedyny-taki-ID4p99U4.html

hmm właśnie po tego chciałbym jechać jak touran zmieni właściciela ale jak narazie to same marudy dzwonią :facepalm:

potrzebuję małe autko na dojazdy do pracy a resztę kasy potrzebuje zainwestować :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena tego z foeum troche kosmos ... Tu jest podobny i tez igła ...

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-lupo-gti-1-6-125-km-jedyny-taki-ID4p99U4.html

hmm właśnie po tego chciałbym jechać jak touran zmieni właściciela ale jak narazie to same marudy dzwonią :facepalm:

potrzebuję małe autko na dojazdy do pracy a resztę kasy potrzebuje zainwestować :whistling:

14 koła za takie małe, stare gówienko - niezłe z Was zarobasy :decayed:

PS. Lewa strona tego auta i maska, kolorystycznie jakoś ze sobą nie współgra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu jakie zarobasy... Czysta ekonomia... Fajne autko z charakterem tanie w utrzymaniu a sprawia radosc z jazdy i na spota nie siara podjechać...

Cena tego z foeum troche kosmos ... Tu jest podobny i tez igła ...

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-lupo-gti-1-6-125-km-jedyny-taki-ID4p99U4.html

hmm właśnie po tego chciałbym jechać jak touran zmieni właściciela ale jak narazie to same marudy dzwonią :facepalm:

potrzebuję małe autko na dojazdy do pracy a resztę kasy potrzebuje zainwestować :whistling:

Spoko kup a potem ja pomyśle .. Dziś szukałem w de też można tam coś dorwać ale bliżej 20tyś + opłaty Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu jakie zarobasy... Czysta ekonomia... Fajne autko z charakterem tanie w utrzymaniu a sprawia radosc z jazdy i na spota nie siara podjechać...

co ty dupisz: małe, bezkomfortowe gówienko, jaka tam radość z jazdy :P:decayed:

fakt- do miast jak znalazł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu jakie zarobasy... Czysta ekonomia... Fajne autko z charakterem tanie w utrzymaniu a sprawia radosc z jazdy i na spota nie siara podjechać...

co ty dupisz: małe, bezkomfortowe gówienko, jaka tam radość z jazdy [emoji14] :decayed:

fakt- do miast jak znalazł :wink:

Sam dupisz fleki... Ja nie szukam auta rodzinnego tylko auta tylko dlamnie do pracy i spowrotem taniego a z charakterem.

Biore pod uwage swifta sport toyote celice albo lupo gti... I to na razie tylko symulacje i badanie rynku...

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu jakie zarobasy... Czysta ekonomia... Fajne autko z charakterem tanie w utrzymaniu a sprawia radosc z jazdy i na spota nie siara podjechać...

co ty dupisz: małe, bezkomfortowe gówienko, jaka tam radość z jazdy [emoji14] :decayed:

fakt- do miast jak znalazł :wink:

Sam dupisz fleki... Ja nie szukam auta rodzinnego tylko auta tylko dlamnie do pracy i spowrotem taniego a z charakterem.

Biore pod uwage swifta sport toyote celice albo lupo gti... I to na razie tylko symulacje i badanie rynku...

przecież masz auto tanie w utrzymaniu, po co kombinujesz ?

myślisz, że ktoś będzie napalał się na takie lupo ?

Dla mnie słowa: auto z charakterem i tanie w utrzymaniu nie idą ze sobą w parze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ale na St mnie nie stać a jak są to trupy...

http://www.mobile.de/pl/Samochod/Suzuki-Swift-1.6-Sport-Beat-ALU%2C-Klimaauto%2C/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:23600,mdl:19,mld:sport,prx:5001/pg:vipcar/208905886.html

http://www.mobile.de/pl/Samochod/Toyota-Celica-S/vhc:car,pgn:2,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:24100,mdl:8,prn:3000,prx:5001/pg:vipcar/176729648.html


Nie chodzi o to żeby ktos się napalał tylko o to żeby auto cieszyło ... na almere nie narzekam bo traktuje je jako drugie tylko do pracy i tyle ale fajnie by było to zmienić na coś ciekawszego a nie drogiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ale na St mnie nie stać a jak są to trupy...

Miałem na myśli mojego, zawsze to co innego i tanie w eksploatacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ale na St mnie nie stać a jak są to trupy...

Miałem na myśli mojego, zawsze to co innego i tanie w eksploatacji :wink:
Takie jak twoje to mam teraz...[emoji12]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz masz nissana

PS: i tak bym Ci za żadne pieniądze nie sprzedał [emoji14]

Nowłaśnie i też na 16 haha taki sam dziadkowóz twój jak i mój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...