Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Raczej wezmę to B7 grafitowe. Czarna odpoada przez automata. Nie chcę kiedyś robić swapa skrzyni bo sam Miszel mi mówił że może się zepsuć tą skrzynia. Był dylemat jak mi pokazali czerwone B6 AVF po programie oska 2x s line czarny sufit no ale 2003 a B7 jest 2007 tak więc różnica 4 lat to już sporo.

Edytowane przez A4-Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone jest wspolpracownika bo chce zmienić na B7. Cena można powiedzieć że ta sama wychodzi. Nie wiem czy brać starsze na rzecz S-line zew. który i tak w czerwonej jest dolozony

Kolega z pracy ma paska 2.0 tdi na pd i wymieniał wtryski w ramach akcji serwisowej i sobie chwali.

Edytowane przez A4-Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez czerwone widziałem ostatnio i powiem Ci ze nie przykola mojego wzroku.

Ps chcesz to moje cie sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, te grafitowe b7 to golas i ja bym to odpuścił, lepiej idź w tego automata bo wypas juz masz a podmiana skrzyni wyjdzie Cie mniej jak dolozenie wyposażenia.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golasa to ja mam B5 [emoji14]

Ja nie jestem przyzwyczajony do jakiegokolwiek wypasu. Dla Ciebie to golas. Ja przez określenie golas rozumiem szyby na korbe, brak klimy, totalny brak S-line

Jakby tam były placki stołki, zwykle ori radio, kiera to sam bym powiedział ze d*pa bo golas

Edytowane przez A4-Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golasa to ja mam B5 [emoji14]

Ja nie jestem przyzwyczajony do jakiegokolwiek wypasu. Dla Ciebie to golas. Ja przez określenie golas rozumiem szyby na korbe, brak klimy, totalny brak S-line

To tym bardziej kupuj z lepszym wypasem. Jeśli przebieg ori, a znając Twój styl jazdy to ta skrzynia jeszcze 200tys spokojnie pojedzie. To już nie ten badziew co w B6, zapytaj Bart-Sa jak nie wierzysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golasa to ja mam B5 [emoji14]

Ja nie jestem przyzwyczajony do jakiegokolwiek wypasu. Dla Ciebie to golas. Ja przez określenie golas rozumiem szyby na korbe, brak klimy, totalny brak S-line

To tym bardziej kupuj z lepszym wypasem. Jeśli przebieg ori, a znając Twój styl jazdy to ta skrzynia jeszcze 200tys spokojnie pojedzie. To już nie ten badziew co w B6, zapytaj Bart-Sa jak nie wierzysz...

Gadał mi ze auto przyjechało 3 miesiące temu i żona jeździła nią. Kupił A6 i teraz A4 chce się pozbyć. Podobno dwumas nowy i trzeba zmienić olej w skrzyni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy cena 40 k za b8 z 2009 r sedan mega golas ma tylko ksenon kolor licznik i radio concert i jest w multi przebieb 130 k jest atrakcyjna czy raczej standart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golasa to ja mam B5 [emoji14]

Ja nie jestem przyzwyczajony do jakiegokolwiek wypasu. Dla Ciebie to golas. Ja przez określenie golas rozumiem szyby na korbe, brak klimy, totalny brak S-line

Jakby tam były placki stołki, zwykle ori radio, kiera to sam bym powiedział ze d*pa bo golas

Tak samo mówiłem jak kupowałem ADRa, było super bo znacznie nowsze i ten wypas, a jak przejrzałem na oczy to sprzedałem i kupiłem polifta na wypasie, będziesz żałował, dobrze wiesz ile kosztuje dołożenie czegokolwiek, a koło slina to to nawet nie stało.

Poczekaj jak tak bardzo Cię nie ciśnie...

Panowie czy cena 40 k za b8 z 2009 r sedan mega golas ma tylko ksenon kolor licznik i radio concert i jest w multi przebieb 130 k jest atrakcyjna czy raczej standart.

Ty i sedan? Jak dla mnie to tylko avant, przebieg niski, skrzynia nie dla mnie ale cena ok skoro taki golas, poczekaj, dołóż 10k bo jak zaczniesz modzic to wyjdzie na to samo.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy cena 40 k za b8 z 2009 r sedan mega golas ma tylko ksenon kolor licznik i radio concert i jest w multi przebieb 130 k jest atrakcyjna czy raczej standart.

raczej standard - na plus jedynie niski przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, ja bym już wolał to B7 w multi, albo poczekać na coś innego

Ta szara taka sobie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak ktoś jest przyzwyczajony do wypasu to się wam nie dziwię. Ja mam wręcz odwrotnie ;) Audi golas, Skoda golas. W rodzinie nikt nic bogatszego nie ma to jak się miałbym do tego przyzwyczaić żeby psioczyc że tego nie ma, tamtego nie ma [emoji14]

Jak siadlem nawet do tej wg was tylko gołej B7 to mi się podobało to co widzę bo jest mega przeskok od B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ..prośba ... będzie Wam się chciało po mnie nadjechać ? i ewentualnie odstawić ?


wiem...wiem...w ciul po drodze :D


Wiesz jak ktoś jest przyzwyczajony do wypasu to się wam nie dziwię. Ja mam wręcz odwrotnie ;) Audi golas, Skoda golas. W rodzinie nikt nic bogatszego nie ma to jak się miałbym do tego przyzwyczaić żeby psioczyc że tego nie ma, tamtego nie ma [emoji14]
Jak siadlem nawet do tej wg was tylko gołej B7 to mi się podobało to co widzę bo jest mega przeskok od B5

kup auto z gratami na pokładzie ...by potem wątek nie miał 100 stron ;) przez rezanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...