Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ja leje niezwykłego diesla i nie wiedząc czemu odpala :) .

Strasznie poważne tematy idą widzę :grin: .



Siema w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Arturoo napisał:

Hi

 

 


Powiedz mi po co te piaskarki ?

Przecież jest zimami trzeba sie nią cieszyć ;)

yhm. Ostatnio 20 minut stałem pod blokiem bo był zlot łysych zimówek i pod górkę nie potrafili ruszyć. Albo zatrzymasz się na światłach a jakiś patałach już nie. Ale on miał zimówki (20 letnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhm. Ostatnio 20 minut stałem pod blokiem bo był zlot łysych zimówek i pod górkę nie potrafili ruszyć. Albo zatrzymasz się na światłach a jakiś patałach już nie. Ale on miał zimówki (20 letnie)

Patałach :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka chłopy powiedzcie mi taka zecz jakie opinie chodzą o b7 ale 2.0 tfsi i czy lepiej kupić 1.8 t

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Bierze olej i nie założysz gazu. A jak założysz to bierze i tak w 30% paliwo. Więc lepiej 1.8T

 

Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hi

2 godziny temu, egon47 napisał:

:hi:

Bierze olej i nie założysz gazu. A jak założysz to bierze i tak w 30% paliwo. Więc lepiej 1.8T

 

ponoć są już instalacje ,które nie korzystają z wtryskiwaczy paliwowych i nie są nimi schładzane ;)..tylko kosztują majątek  i stąd nie są popularne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Rozmawiałem niedawno z Darkiem na ten temat i taka instalacja kosztuje 5500 zł dla 4cyl silników, spala OKOŁO 25% PB i niby to jeździ ale nikt tego nie chwali jak przy starych 1.8T, mało kto to zakłada - tak powiedział fachowiec :decayed:

Temat dotyczy 1.8 tfsi (b8) jak i 2.0 tfsi.

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gadałem z kumplem ,który w Skrzyszowie pracuje i z tego co mówił  instalacje pod tfsi i fsi nie pobierające paliwa (oprócz tego na rozruch zimnego silnika )  kosztują 10k...stąd ludzie omijają ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arturoo napisał:

ja gadałem z kumplem ,który w Skrzyszowie pracuje i z tego co mówił  instalacje pod tfsi i fsi nie pobierające paliwa (oprócz tego na rozruch zimnego silnika )  kosztują 10k...stąd ludzie omijają ten temat

Bo to jeszcze nowszy wynalazek, w tej instalacji o której mi mówił wtryski benzynowe są zmieniane na podwójne gazowo-benzynowe dlatego jest taka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2017 o 11:28, Pucek napisał:

Tomek, ale paliwo to loteria więc nie można tak na to patrzeć, też mam diesla i auto w te największe mrozy stało pod chmurką, paliło od strzała :)

 

A gdzie tankowałeś? nie lejesz przypadkiem "vervy" i tym podobnych?

 

Lałem normalne paliwko z Orlenu, teraz już jestem mądrzejszy i wiem że mam tankować na Lotosie :decayed:. 2 dni później łaziłem po sklepach za filtrem, w dwóch sklepach praktycznie nic nie było, wszystkie od diesli się sprzedały. Koleś się nabijał, że na stacjach zostało dużo przejściowego i je dostosowali do warunków na dworze, trochę im nie wyszło :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem test paliw z shella, Orlenu i statoil. Najlepszy diesel Gold ze statoil. W ogóle nie wytracila się parafina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem test paliw z shella, Orlenu i statoil. Najlepszy diesel Gold ze statoil. W ogóle nie wytracila się parafina.

Dlatego ja odkąd jeżdżę dieslem tankuje na Statoil i nawet teraz jak byłem w górach przy - 28 nie było problemu z B6. Za to w robocie po 3 królach i postoju aut od sylwestra lipa i filterki musiały być wymienione ale zatankowane na no name stacji i wyszły oszczędności szefostwa hehe

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stanley napisał:

Ostatnio widziałem test paliw z shella, Orlenu i statoil. Najlepszy diesel Gold ze statoil. W ogóle nie wytracila się parafina.

Ale to w Suwałkach, u nas może być odwrotnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...