Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

oj Pitterra te Twoje linki są mega... :naughty::polew:

widze że strony przybywają...jakoś tylko Pelexa brakuje :decayed:

co do spalania to... więcej nie napisze bo czuje się jakbym jeździł S4 :shocked:

noo i ogólnie rzecz biorąc nie będzie mnie na spocie bo niestety mam na noc... a taka piękna pogoda!!!

MAM NADZIEJE ŻE PODRIFTUJECIE ZA MNIE :cool1:

ps. Prezes szanuj maszyne...co Mi jej nie zajedziesz :polew: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

PUCEK dla pocieszenia mnie też nie będzie ( II zmiana)

ale dziś bym pocałował na skrzyżowaniu jakieś tipo taki lód był

dziadek w tipo mało zawału nie dostał

aż szybkę sobie uchylił :decayed::evil: :evil:

jak tak dalej będzie padać to będzie niezła miazga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz to znaczy że na spocie na chwilę obecną będziemy tylko ja i ja tak?? Meldować mi się tu na piątek kto będzie ino migiem :cool1::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy będę to nie wiem 50/50[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 20:45_________________________________________________

ps. Prezes szanuj maszyne...co Mi jej nie zajedziesz

Ty już prawie seatowiec jesteś :wink4: więc do mojej furki się nie wcinaj :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 20:46_________________________________________________ale niech Ci będzie - przyszanuje jakby miało Ci się odmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja albo się spóźnię albo będę musiał wcześniej jechać albo i teraz was zagnę ............... wogóle nie przyjadę bo prawdopodobnie będę musiał odebrać brata (nie Tomka) ze szpitala w zabrzu i nie wiem jak i o której :)

:mysli: A tak wogóle to to wszystko to wielki znak zapytania bo ja cały czas mam nadzieję że jutro już będzie do odbioru moja strzała z magro bo jak nie to i tak się wszystko sypnie i nie będę miał wogóle czym podjechać nawet na spot :confused4: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studiuję na politechnice i w piątek mam zajęcia do późna, podjade po zajęciach moze cos jeszcze będzie się działo :D

około 19-20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studiuję na politechnice i w piątek mam zajęcia do późna, podjade po zajęciach moze cos jeszcze będzie się działo :D

około 19-20

spoko jak jest ELYTA to klachają prawie do 21 :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 11:44_________________________________________________a ciekawe co jest z PELEXEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ciekawe co jest z PELEXEM

coś mnie słuchy doszły że kompa oddał na orkiestre świątecznej pomocy, teraz bidula niema kontaktu z forum :decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 12:07_________________________________________________o Pelexa nie trzeba się martwić , Wy mi powiedzcie co sie stało z takimi osobami jak :

M@rk , Ridick82 , Nao i paru innych :mysli::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Pelexa nie trzeba się martwić , Wy mi powiedzcie co sie stało z takimi osobami jak :

M@rk , Ridick82 , Nao i paru innych :mysli::thumbdown:

chyba zajęli się przemytem gazu z rosji :polew: :polew: :polew: :polew:

albo zmienili fury

a M@RK to się kufa uczy i uczy

chyba 5 fakultetów robi jednocześnie

lepiej by się za robotę wziął a nie udawał że się uczy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i na spoty zaczął uczęszczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niczego nie obiecuję bo mi sie sytuacja wyjaśni w sam piatek przed samą 18.00 :disgust:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 13:04_________________________________________________Guregoru - od wczoraj mam polarek " L " pasuje idealnie - a ogólnie sam w sobie jest kozacki :good: POLECAM - jest nowa tura zamówień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też będę, pooglądacie moje auto (pierwsze) :D dziś jade na spot do katowic:P

Jak by ktoś mógł zabrać Vag-a, chciałbym się coś dowiedzieć o moim autku, mam je od niedawna, jestem zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu wpadaj - zapraszamy - choć trudno powiedzieć komu uda się jutro być :confused4: ale bądźmy dobrej myśli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Panowie żyje i mam się nie źle chyba dam rade przyjechać na Spocik chyba że coś nieoczekiwanie mi wyskoczy :kox: ja również proszę aby ktoś przyjechał z Vagiem bo mi z koła powietrze schodzi nie wiem dlaczego :polew: a tak serio to o test liczników mi chodzi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna Prezes jaki seatowiec...

ja tylko rozważam każdą opcje na co zmienić moje padło...

pewnie teraz mi nie odpali po tym co napisałem :polew: ale jak dalej będzie tak się jebało na świecie <czyt. kryzys> to nic nie kupie

nooo a czy miał bym chęci na Twoje B6 - oczywiście, tylko wiem że cena mnie zleksza powali ale było by warto... noo i jak narazie plany odchodzą na później bo tak jak wspomniałem źle się dzieje w mojej kochanej JSW :confused4:

wiadomo już że mnie nie będzie na spociku... nie stać mnie na paliwo do mojej S4.. :naughty::polew:

nie no robota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUCEK co to za skróty JSW :decayed: czy to oznacza Jastrzębska Spółka Węglowa :kox: czy Jest Seat W-końcu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak będę to może nie będzie aż tak mało osób tylko troszkę się spóźnię bo mam dopiero po 17 autko odebrać z Rybnika

Guregoru - od wczoraj mam polarek " L " pasuje idealnie - a ogólnie sam w sobie jest kozacki :good: POLECAM - jest nowa tura zamówień

Jak będziesz na spocie to weź ze sobą polarek muszę zobaczyć L-eczkę bo może drugi bym wziął większy tylko nie wiem czy się w nim nie utopię a tak to sobie porównam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...