Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

A tu Życzenia Dla Wszystkich

Anioł w polu ostro kima bo za duzo wypił wina i mikołaj tez nie lepszy pije wódke wszystko pieprzy. A choinka w chacie stoi smierdzi bardzo az łeb boli. Pod choinka stoi browar no i wódka luksusowa. Szczescia zdrowia powodzenia w dniu Bozego Narodzenia

http://www.dancingsantacard.com/?santa=2322461

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po świętach.A wy się nie odzywacie.Pewnie żeście się objedli i nie macie siły podejść do kompa nie mówiąc o spacerach itd. :polew: :polew: :polew:

Kto dostał B8 pod choinkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a Wy co? tak cicho jak na mszy...

Miron no pochwal się tym A5...

Pelex Ty tym A6 2,7biT

Pittera a Ty czerwoną nową maską do tego MOCARNEGO 101 konnego furacza...

heheh Guregoru... niech zgadne... zdarli Ci w prezencie te coś czarnego z drzwi??? :polew:

heh a ja tego R8 jednak nie dostałem wiecie noooo w inglostat no wiecie...nie zdążyli mi wyklepać takiego pakietu jaki sobie zażyczyłem, cóż ZA ROK może dostane...

w pysk :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

oj oj przejedzony, i wogule...przepity, za tydzień Panowie i Panie rozpoczynamy NOWY SEZON SPOTÓW ŚLĄSKICH, mam nadzieje że będą Ci którzy byli na pierwszym spociku..

bo trzeba zacząć nowy sezon z grubej rury :naughty::kox:

a Ty Pelex nie jadku...pewnie Nic nie dostałeś bo nic nie jadłeś cooo?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhhhhhhhhhh :gwizdanie:

gdyby ta A5 była Twoja to... PROSZĘ ADOPTUJ MNIE!!!!!! :> :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek tyś chyba tych makówek się za dużo najadłeś i naćpany jesteś :kox: (przestań już jeść ten mak)

bo fantazja Cię poniosła STRASZNIE :polew: :polew: :polew:

:vaglogi: powinno pomóc :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a Pelex "biedactwo" (tak jak Pucek wspomniał) nic nie zjadłeś to też pewnie nic nie dostałeś

nawet zalać się nie mogłeś

bo na pusty żołądek nie można :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dla Ciebie też proponuję :vaglogi:

a co z Vice President'em GuruGuru zamilkł ??????????????

Miron a TY to na świętach w ciepłych krajach byłeś?????????

to ta A5 w takim letnim plenerze (łany zboża)????????????????????

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i chyba lepiej nie adoptuj Pucka bo będzie jeździł twoimi audicami a Tobie pozostanie CORSOwóz albo hulajnoga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to prawda że nie wiele zjadłem ale tak źle nie było zastąpiłem kilka potraw czymś innym i jest git całość zalałem delikatnie różnymi dziwnymi trunkami :naughty: a co do A6 2,7 BI to chciałbym ale ostatnio mnie nastraszył jeden gość od gazów LPG wszyscy go znacie jeździ :a4fan: bez ABS-u :polew: czasem podpina nam VAG-a i dosyć rzadko bywa na spotach :gwizdanie: więc będę pewnie szukał 4,2 L ale kiedy, tego nie wiem. Na razie jak niektórzy wiedzą szukam mieszkania a z tym ciężko bo na wszystkich fajnych budach agencje nieruchomości trzymają łapę :wallbash: co za tym idzie ceny z kosmosu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z Vice President'em GuruGuru zamilkł ??????????????

Nie zamilkłem tylko zapadłem w sen zimowy :naughty:........ w końcu trzeba się kiedyś wyspać bo takim obżarstwie

PS. też mam nadzieję że na spociku będzie tyle osób co było na pierwszym ale aż tak grzeczni chyba nie byliśmy :cool1:

a Pelex to na pewno nic nie dostał za to że nabijał się z tego kolesia w tico co to nie umiał odpalić swojego złomu pod forum ......... może to był święty mikołaj :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron a TY to na świętach w ciepłych krajach byłeś?????

fotki są przed moim garażem - a że autko miałem w miesiącu lipcu to i pogoda odpowiednia :wink4:

Mam jeszcze szanse dostać na wekend Q5 ( jutro będę wiedział na jaki wekend będzie to możliwe ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze to załatw tak żeby ten weekend zaczął się od piątku :evil::naughty:

jak się da to chętnie ale zobaczymy co da się załatwić ( raczej od soboty rana :confused4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: Ech no trudno to trzeba będzie przenieśc jeden spocik na sobotę :gwizdanie: :cool1::polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ale jaja

że też ja to musiałem znaleść

http://moto.onet.pl/111459,1,1,0,0,0,galeria_media.html

nie pozostało nam nic jak tylko !!!!!!!!!!!!!!!!SPRZEDAM SWOJE A4!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ale jaja

że też ja to musiałem znaleść

http://moto.onet.pl/111459,1,1,0,0,0,galeria_media.html

http://www.a4-klub.pl/smf/najlepsze_samochody_wedlug_gejow-t58890.0.html :decayed:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 08:08_________________________________________________

panowie ale jaja

że też ja to musiałem znaleść

http://moto.onet.pl/111459,1,1,0,0,0,galeria_media.html

nie pozostało nam nic jak tylko !!!!!!!!!!!!!!!!SPRZEDAM SWOJE A4!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :decayed:

No co Ty .Pasuje A4 do Ciebie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes - a Ty gdzie nam tu zaglądasz :decayed:

Koledzy............. nadszedł wielki dzień, nie liczyłem że nadejdzie on tak szybko..............ale cóż - nic tylko się cieszyć, powiem krótko........WRESZCIE STAĆ MNIE NA RS4 B7 - jutro jadę oglądać

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7331123[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 09:21_________________________________________________jak wszystko pójdzie ok to małe sprzątanko wnętrza i w piątek jestem na zlocie nową furką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piterra faktycznie dziwne.Twoja A4 jest tego samego koloru co ta w temacie :naughty: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

miron bierz tego rodzynka bo ktoś ci go zwinie sprzed nosa. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...