Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Czekaj Pelex niech policzę ściągacze do sprężyn tak ?? Hmmmm 100 zł za 1 dzień + 22 procent vat-u a no i bym zapomniał + 15 procent za niedziele i święta. No spoko dogadamy się jakoś :> :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Nie no żart bo nawet nie mam ściągaczy :embarrassed:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jak zwykle nie bo robota a A4 i tak z żonką u teściów :wallbash:

Ps.pucek w dziale kolizji i odszkodowań opisałeś stłuczkę twojej dziewczyny.Nie jeździ ona czasem Fordem KA :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> Ja będę raczej na pewno :kox: no może pół na pół :naughty: nie no większe pół :polew: w związku z tym mam prośbę do panów jeżeli ktoś ma ściągacze do sprężyn i może pożyczyć to bardzo proszę przywieść na spota. :hi:

jak się zjawisz to może Ci załatwię :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedę się starał być - dziś niespodzianka - przyjadę furą jakiej jeszcze nie widzieliście ( maga kolor i mega felunek ) :good: oczywiście spod znaku :audi:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 08:38_________________________________________________może długo nie zabawię bo będę z dzieciakiem ale bedę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No MIRON to teraz ja na pewno przyjadę :naughty: aż mnie ciekawość zżera mogę nie wytrzymać do 19 - tej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No MIRON to teraz ja na pewno przyjadę :naughty: aż mnie ciekawość zżera mogę nie wytrzymać do 19 - tej :tongue4:

będziesz w szoku taka fura................ powaga - lakier i fele mega kox :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron Ty znów jakiś "jocke" szykujesz, a Pelex jak zwykle się podniecił

i napalony jak szczerbaty na suchary :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty Pelex to piszesz przeca spot je na 18:00!!!!

Miron znów wyskoczy z czymś innym, jak to zrobił z hummerem :polew:

Miron to weź go może, tym bardziej że będzie Twój dzieciak, pojeździmy troche oczywiście mowa o hummerze

A PANOWIE... ŚNIEG PADA!!!!!!!!ŚNIEG PADA!!!!!ŚNIEEEEG PAAAADAAAAAA :> :> :>

CO W ZWIĄZKU Z TYM?

pierwsze na Forum, a potem na Arene podriftować???

noo i dementuje jakieś plotki...moja dziewczyna jechała MOJĄ PEREŁKĄ czyli moim pazdziochem A4... znów bok, i znów malowanie ;(

nooo ale będe!!! wyklepiemy moją fure, ktoś ostatnio mówił o malowaniu, to może poćwiczymy??? :naughty:

TAK CO KAŻDY BĘDZIE DZISIAJ BO MAMY MEGA WYPAS POGODĘ, I TO OSTATNI SPOCIK W TYM ROKU RACZEJ!!!

będe na 1000000000% chyba że skasuje auto doszczętnie...ale już go mam dosyć szczerze mówiąc :gwizdanie: chyba z wiosny nowe padło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo jasne że TAK Kamilbs...

wpadaj wpadaj!!! KAŻDY JEST BARDZO MILE WIDZIANY...!!! odrazu podpowiem że zawsze stoimy w tym samym miejscu tzn. jak wjedziesz na ten podziemy parking, to zaraz za "śpiącym policjantem" w prawo skręcaj a tam właśnie stoimy, obawiam się że parking jak ostatnio może być pełny bo jest przed świętami ale damy rade tak jak wtedy! :)

więc szukaj Nas szukaj...

ps. jak by coś to szukaj BIAŁEGO A4 B5 z czarnymi lampami (sedan), to jest topowe auto naszego Vice Prezesa, z czarnymi dodatkami :decayed::naughty: napewno zauważysz! :gwizdanie:

nie zrozum mnie źle Gureguru :> :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUCUŚ troszkę w błąd wprowadziłeś naszego kolegę bo nie wiadomo czy on nie nadjedzie z drugiej strony czyli od ul. Witkiewicza wtedy musi przejechać cały parking i przed wyjazdem skręcić w lewo :naughty: czyż nie mam racji :tongue4: ale jak byś nie jechał to szukaj nas na rogach parkingu wtedy na pewno nas znajdziesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. jak by coś to szukaj BIAŁEGO A4 B5 z czarnymi lampami (sedan), to jest topowe auto naszego Vice Prezesa, z czarnymi dodatkami :decayed::naughty: napewno zauważysz! :gwizdanie:

nie zrozum mnie źle Gureguru :> :tongue4:

Spoko :> :kox: :kox:

A Miron pewnie kupił nową karoserię do swojego piździka i teraz nas wkręca :naughty::tongue4::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilbs - fajnie że wpadłes - zapraszamy częściej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne zapraszamy :wink4: jak widziałeś u nas jest bardzo specyficzny klimat ale to dlatego że przyjeżdża sama elita spotów śląskich w Gliwicach a my znamy się juz dość dobrze dlatego tak dziwnie sie zachowujemy :polew: :polew: :polew: CAŁE ŻYCIE Z WARIATAMI :polew: ale parę wizyt i będziesz jak my :naughty:

Panowie mój Avancior jest już błogosławiony na wysokościach :kox: czyli zawiecho seria dzisiaj zawitała :good: cóż za komfort :shocked:

GURUGURU nie wiedziałem że Ty masz własny film :polew:

38d315022b5bf9f1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GURUGURU nie wiedziałem że Ty masz własny film :polew:

Kurde i wydało się no :confused4::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś półtora godzinki CZESTER razem z rozbieraniem tego tyłu w moim avancie no i było nas dwóch :naughty: do tego i mieliśmy podnośnik który podniósł całe auto na raz więc wszystkie koła od razu w powietrzu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...