Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Co ty CZESTER ja już dawno nie śpię wręcz byłem już na zakupach ale jazdę miałem nie ziemską bo wiesz trochę śniegu leży a na tych moich dętkach raczej sie nie da jeździć w takich warunkach suma sumarów jechałem kilometr jakieś 10 min :polew: No to kiedy się umawiamy wieczorem na małe szaleństwo po parkingu ( zdejmę najpierw rejestracje bo dojdzie do tego że będę tam wisiał na ścianach z wyznaczona nagrodą za złapanie mnie :polew:) A tak w ogóle to oczywiście MIRON jak sobie życzysz będziemy na 18-tą w przyszły piątek dobrze że nas poinformowałeś bo znowu dali byśmy :bicz3: d*py. PUCEK myślę że plac na Arenie będzie dobry ale oczywiście rozejrzę sie za jakimś bardziej bezpiecznym czyli żeby było dużo drzew i takich tam przeszkód dla podniesienia adrenalinki :naughty: [br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 09:58_________________________________________________Dla PUCKA to jest zawiecho od WESOŁEGO http://www.allegro.pl/item481898139_audi_a4_sportowe_zawieszenie_obnizajace.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Chce ktos zawias weiteca na zime ? wsadzilem dzisiaj zimowki i polamalem zderzak wyjezdzajac z garazu :confused4: teraz to juz szuram brzuchem po ziemi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie propozycje CZESTER ty sobie na zimę zmieniaj jeszcze oprucz zimówek zderzak :polew: ale w razie czego to ja ten zderzak co masz połamany chętnie przejmę za małą opłata oczywiście :gwizdanie: Ja też dzisiaj zmieniłem na zimóweczki i chyba jest jeszcze niższy niż był na moich szesnasteczkach :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester daj mi namiary co to dokładnie masz :>

akurat jest mi coś takiego potrzebne :kox: :kox: :kox:

zapodaj info, jakieś foto i wogule :naughty:

Panowie jestem pierwszy w kolejce!

ale tu cicho???? co Wy tam robicie że nikt się nie odzywa?

przedstawiam pakiet zima :>

http://img143.imageshack.us/my.php?image=stalllgj4.jpg

mam nadzieję że do piątku utrzyma się ten śnieg! i również mam nadzieję że Pelex już wyczaiłeś jakieś fajne miejsce... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych podaje link do ściągnięcia filmików ze spota oczywiście w roli głównej jestem ja :naughty:http://odsiebie.com/pokaz/1014437---1869.html PUCEK wciąż myślę gdzie tu uderzyć ale i tak nie wiadomo czy będzie śnieg :mysli: wiesz jak to jest jak nazłość pewnie nie będzie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych podaje link do ściągnięcia filmików ze spota oczywiście w roli głównej jestem ja :naughty:http://odsiebie.com/pokaz/1014437---1869.html PUCEK wciąż myślę gdzie tu uderzyć ale i tak nie wiadomo czy będzie śnieg :mysli: wiesz jak to jest jak nazłość pewnie nie będzie :confused4:

Gwiazdor :afro: regionalny Książe :krol: driftu

oczywiście WIELKI szacun za odwagę między tymi filarami i Audicami

ma Kolo odwagę (choć ochroniarza się bał )

tylko patrzeć jak wystąpi w programie :

Jak oni driftują

albo

Gwiazdy driftują na lodzie (albo pod Areną)

a może

Taniec z driftami między filarami

lub

You can drift

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale pozdro i Twoje zdrowie :drunk: PELEX (właściciel DRIFTOWOZU zprzednionapędowego) :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: dzięki PITERRA za miłe i ciepłe słowa :polew: jak kiedyś będzie taki program to na pewno wystąpię w nim i oczywiście postaram sie nie zawieść :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja będę (pewnie nikogo to nie zaskoczyło :polew: :polew:) ale znowu z drobnym poślizgiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę ale nie za długo bo nocki :confused4: i oczywiście grzecznie tym razem bo nie mam ochoty stać na zewnątrz no chyba ze śnieg spadnie to wtedy będzie jazda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo a ja myślałem żeby wpaść ale jak widze to marna frekwencja się szykuje!

zobacze, jak spadnie śnieg to będe, a jak nie spadnie to wpadne dopiero za tydzień :tongue4::naughty:

ćwicze i ćwicze bo musze dogonić Ciebie Pelex w tych ewolucjach! noo i pokazać się też jak to moje padło jeździ bokami :> a jest coraz lepiej :kox:

guregoru Ciebie nawet nie pytamy czy będziesz bo to WIADOME :polew: zachwile Przejmiesz rolę głównego organizatora & zastępca Prezesa :good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak jak Miron ostatnio ustalił na spocie tym razem spotykamy się o 18 :decayed::kox: :gwizdanie: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak jak Miron ostatnio ustalił na spocie tym razem spotykamy się o 18 :decayed::kox: :gwizdanie: :evil:

No ja będę (pewnie nikogo to nie zaskoczyło ) ale znowu z drobnym poślizgiem gwizdanie

ale jak będziesz się zjawiał z poślizgiem to nici z Vice Prezesa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty M@rk dupo wołowa nakopie ci do d*py jak WKOŃCU POJAWISZ SIĘ NA SPOCIE...

melduj lepiej co sprawiło że Cie tak długo nie widzieliśmy, a się głupio nie pytaj co słychać TYLKO WPADAJ NA SPOTA :naughty::cool1:

co tam u Ciebie lepiej napisz... popychacze jeszcze wytrzymują Twoje jazdy? :naughty:? :decayed:?

i oczywiście tych nowych oponek założonych na alu w tym roku nie zobaczyłem! :gwizdanie: cóż :thumbdown:

może by tak za tydzień do kogoś podjechać na spota? albo jakieś atrakcje wprowadzić?

Miron Prezesie a hummer po śniegu dobrze jeździ :> :> :>??? ps. ja nic nie sugeruję :naughty:

Pozdro ludziska:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu duzo pisac poprsotu praca praca i szkola skonczylme jedna szkole i zabral sie za druga i czas leci tak szybko i zeby wytrzymac to temp dzienie trzeba cos pic <piwko> :evil: postram sie wpasc teraz na spocika :):) ale bede tak kolo 19 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...