Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

zabiera ktos sprzet do zczyania logow?

trudno powiedzieć :mysli:

Zależy kto bedzie choć założę się że będą tylko te osoby co zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore sprzet dla Pittery tylko ze go nie bedzie :confused4: vaga miec bede do dyspozycji jak cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda...

kolego ale tak czy siak wpaść możesz ( zwagowanie dla osób wpadających jednorazowo kosztuje 100 zł, dla stałych bywalców 0 zł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na spocie :good: była nowa twarz nie stety niewiem jaki kolega ma nick klubowy ale mam nadzieje że przyjedzie jeszcze i że mu się podobało :naughty: bo wariatów u nas nie brakuje jeden koleś :gwizdanie: jak poj....ny szalał między samochodami :polew: :polew: jeszcze do tego Avantem kompletny świr. A tak wogóle to dla wtajemniczonych co zostali dłużej odemnie i widzieli mój wyjazd to powiem że w żaden filar bym nie uderzył tylko po wyjściu z zakrętu moim oczom ukazał się próg zwalniający a wiadomo dla mojej :a4fan: taki próg to zabójstwo więc ostro zahamowałem a doniósł mi o waszych domysłach telefonicznie pan GÓRÓGÓRA :polew: :polew:. Następnym razem może będzie więcej samochodów to znowu sie pobawimy aż w końcu :wallbash: w filar :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa twarz to ja a nie pamiętasz mnie pewnie dlatego ze byłem tylko na kilku spotach.

A co do tego debila to chodzi ci chyba o tego co jeździ z j**niętym czujnikiem temperatury :naughty:

Aaaa i to Ty musiałeś stresować tego kolesia z Tico bo zaraz po tobie udało mu sie odpalić i poszet jak przeciąg :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie dlatego Cię nie pamiętam ale myślę że to nadrobimy :naughty: a co do tego łosia z Tico to mam nadzieje że on się rozbił o jakiś filar i z tego koreańskiego padła nic nie zostało a gość przeżył i w końcu kupi sobie jakiś samochód :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj oj ten świrus to pewnie mój znajomy (szary avant 1.9 AFN 110kucy) z navi pc pocket mio nalepionej na szybie

znam Świra niezły ........

pewnie to nie był próg zwalniający tylko filar był tak blisko i kierowca się obsrał ze strachu i musiał przyhamować

A tak wogóle to jak było i kto był??

No i pozdrowienia dla Ciebie Mariuszku mordo ty moja :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 23:11_________________________________________________Pelex ale na pewno nie masz tak niskiego zawieszenia jak koleś w tym filmiku

(tylko podkręć głośno żeby dobrze słyszeć)http://poboczem.pl/filmiki/news/kabaret-mlodych-panow,1204790[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 23:17_________________________________________________no i zapraszam do oglądnięcia super galerii http://poboczem.pl/galerie/0/bardzo-dziwne-zdjecia/zdjecie/duze,907651[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 23:20_________________________________________________a jak lubicie czytać to zapraszam http://moderatorzy.blog.interia.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mordo ty moja wiesz że nigdy nie jest tak blisko żeby było za blisko :kox: szkoda ze cie nie było zobaczył byś co to drift między autami przednionapedówką to juz może sie nie powtórzyć bo niewiem czy na następnym spocie będę na tyle pijany żeby to powtórzyć :decayed: ale nic nie bój dla ciebie wszystko a co do uczestników to jak zawsze GÓRÓGÓRU :polew: MIRON SPARKI CZESTER a ha wierny brat GÓRÓGÓRU :kox: a i SPARKIEGO możesz nie znać ale poznasz jak wpadniesz swoim nie bitym wozidełkiem na spota :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko macha i znów będzie niebity

a lampeczki z soczewicą piękneeeeeeeeeeeeeeeee

+ wypasione żarówy marki OSRAM

= sam sok tylko jeszcze wyrególować (bo chyba za nisko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj do tego HID-y a nie jakieś OSRANE żarówki i będzie gites będziesz błyszczał wiejskim tuningiem po całych Pyskowicach :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj do tego HID-y a nie jakieś OSRANE żarówki i będzie gites będziesz błyszczał wiejskim tuningiem po całych Pyskowicach :polew: :polew: :polew:

nie zachęcaj mnie do AGROTJUNINGU

[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 01:32_________________________________________________Halooooooooooooooo M@rk a Ty synek pieronie żyjesz jeszcze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze masz Vaga nie z allegro za 84zl?

Dokładnie takiego mam i dokladnie z Allegro :>

P.S. Probowalem nasladowac tego swira, ale jeszcze duzo mi brakuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko dasz rade parę razy w coś je...sz i będziesz debeściak przednio napędowego driftu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Miron mówiłem, że czepanie kasiory ze świeżaków to zły pomysł :decayed:

PS A ja gupi miałem w bagażniku litr oleju byśmy troche urozmaicili nawierzchnię driftowania, nic straconego za tydzień podniesiemy poprzeczkę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie którzy byli wczoraj na spocie u mnie na climatroniku pod nr 51 jest temperatura silnika sprawdzałem to dzisiaj i okazało się że u mnie to po przekręceniu stacyjki nie rośnie samo tylko wręcz maleje jeżeli oczywiście silnik sobie stygnie a jak uruchomię to powoli rośnie aż do 90 a na 49 nic sie nie dzieje tylko cały czas sie świeci 49 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...