Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę tu osobnika z TG więc będzie mógł mnie eskortować jeśli się zdecyduje wybrac na next spot :P

Na kolege GREGORY raczej nie masz co liczyć bo on raczej nie przyjeżdża na spoty chyba że razem sie zmobilizujecie i wpadniecie pod FORUM w Gliwicach a wrazie czego gdybyście nie mogli trafic to dzwońcie do mnie np. to po was wyjade (502-098-901) zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ja do Gliwic jezdze tylko ze sciemniaczami z wojska do szpitala wojskowego;P i mijam tam jakies forum ale nie wiem czy to to :-) ew mozna telefonicznie sie kontaktowac :-) ale jesli przyjade to oszczednie bo mi sprzeglo slizga i musze jak najszybciej wymienic a miedzyinnymi wlasnie dlatego chce przyjechac moze ktos mi cos doradzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wal jak w dym :polew: a jeżeli jedziesz pod mostem kolejowym z tym towarem i widzisz centrum handlowe to to jest właśnie miejsce naszych spotkań czyli FORUM przyjedź w ten piątek napewno coś Ci doradzimy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu cicho...

co nikogo dzisiaj nie będzie??? ja tak jak pisałem na 90 % NIE WPADNE... no chyba że będzie do pobicia nowy rekord co do frekwencji :naughty:

ale raczej jestem na nie, lecz wszystko się może zdarzyć :tongue4:

M@rk Ty jeszcze żyjesz wogule????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą moja :a4fan:pojechała do pracy z żoneczką na pokładzie tak że dziś też nici ze spota z moim udziałem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomóżcie nas koniecznie bo wczoraj to było przegięcie :kwasny: trzy :a4fan: + Astra z połamanymi lusterkami :polew: . Ale jak zawsze było fajnie przed FORUM niezły dzwonek na światłach na Tarnogórskiej koło radiostacji też sie szczepiły dwa wraki :polew: ogólnie :good: ale ta frekwencja szybko spada i obawiam się że mój przedmówca WOJTEKCE ma racje wkrótce na spota przyjedzie tylko guregoru z bratem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkrótce na spota przyjedzie tylko guregoru z bratem :polew:

No ja już się wczoraj o to bałem aż tu nagle z głębi parkingu usłyszałem przerażający pisk opon i od razu wiedziałem kto jedzie młody też tylko zdążył powiedzieć że mistrz ręcznego jedzie i po chwili srebrne :a4fan: avant stanęło koło nas wpadając w miejsce parkingowe nieomal że bokiem :notworthy: :> :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Koledzy, koledzy troche mi głupio, że mieszkam tak blisko i będąc takim zapaleńcem jeszcze się nie pojawiam. Kilka razy chciałem się wybrać ale mi zawsze mi coś wypadało. Może to też przez to, że mnie bardzo często na miejscu nie ma. Powiem jednak, że może i jestem nieaktywny jak narazie na waszych spotach Śląskich ale często czytam co tam wyrabiacie :naughty: i możecie na mnie liczyć w najbliższej przyszłości :decayed: Pojawie się nieproszony :)

Pozdro.

Ps. jak tam ochrona parkingu odbiera wasze piski opon :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GREGORY ochrona sobie łazi tam i spowrotem, ale to nie tylko My robimy tam różne rzeczy, inni amatorzy oplów też i tych podobnych marek :>

ale Pelex to chyba dłuuuugo ćwiczył bo serio jest dobry w ręcznym :wink4:

noo ja całkowicie rozumiem że mało ludzi ma czas, rozumiem też że niektórzy mają daleko, no ale raz na miesiąc ktoś inny niż stała 5/6 może wpaść! nawet ostatnio Marek Nas zawodzi, ale liczę że wkońcu zobacze te jego autko na tych alumkach :good:

ja obstawiam co jest przyczyną braku chętnych na spotach... przypomnijcie sobie co było na pierwszym duużym spocie, było 22 autka, przejechaliśmy pod Arene i co było? ludzie chwilkę postali i się zmyli po tym jak Miron porobił fotki, dziwne no ale cóż, wiadomo że była sztywna atmosfera bo to pierwszy razy!

założe się że przyczyną niestawiania się na spotach ludzi jest ich druga połówka/rodzinka, każdy wie oco chodzi jak baby jęczą nam pod nosem że lepiej żebyśmy z nimi posiedzieli niż tam jechali i wogule :polew:

może jest mało atrakcji na spotach? heh nie wydaje mi się żeby to było problemem! jest bardzo extra fajnie :> :polew::decayed:

ps. 7.11.2008r będe, no i chyba więcej ludzi też będzie, wkońcu Matki Bożej Pieniężnej więc nie ma tłumaczenia że brak kasy na PB czy też ON :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze to piatek bo ja pacuje o tej porze :wallbash: moze w soboty byłoby wiecej ludzi???

Ale na pewno bedzie trzeba poswiecic urlopik i wpasc!!! :a4fan::punk: :punk:

No ja juz raz proponowałem zmiane czasu spotkań na jakąś inną i wtedy sie zobaczy może to coś zmieni :mysli:

wkrótce na spota przyjedzie tylko guregoru z bratem :polew:

No ja już się wczoraj o to bałem aż tu nagle z głębi parkingu usłyszałem przerażający pisk opon i od razu wiedziałem kto jedzie młody też tylko zdążył powiedzieć że mistrz ręcznego jedzie i po chwili srebrne :a4fan: avant stanęło koło nas wpadając w miejsce parkingowe nieomal że bokiem :notworthy: :> :wink4:

Nie ma strachu wszystko jest pod kątrolą jak w cos wkońcu przy.....ole to napewno nie w stare B5 tylko coś powarzniejszego może Q7 albo A5 :polew: :polew: :polew: a tak powarznie to niewiem czy zauważyłeś ale jak to robie to zamykam oczy i czekam aż auto się samo zatrzyma :kox: zawsze sie udawało :laghing2: a jak sie nie uda to bede musiał :vaglogi: i wtedy sie dowiem czemu nie wyszło :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze niedziela wieczorem, albo trzeba zorganizowac jakas kampanie reklamowa i rozdawac cos za darmo :> napewno frekfencja bedzie wieksza. Moze by tak zalozyciel spotow Gliwickich pojawil sie czasem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też wydaje, że gdyby to była sobota spoty byłyby bardziej przystępne.

Pelex ile linek już zerwałeś? :naughty:

Normalnie musze wpaść zobaczyć jak A4 lata bokiem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Panowie nie orientuje się ktoś czy spręzyny z avanta pasują do sedana? spotkałem się z różnymi opiniami i co?i każdy inaczej twierdzi!

co Wy na to, mi wydaje się że różnicą jest twardość tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też wydaje, że gdyby to była sobota spoty byłyby bardziej przystępne.

Pelex ile linek już zerwałeś? :naughty:

Normalnie musze wpaść zobaczyć jak A4 lata bokiem :>

Wiesz co Ci powiem że jeszcze żadnej ale wszystko przedemną a tak nawiasem to mój ręczny już jest troszkę słaby będę musiał pomyśleć nad podciągnięciem :naughty:

a Panowie nie orientuje się ktoś czy sprężyny z avanta pasują do sedana? spotkałem się z różnymi opiniami i co?i każdy inaczej twierdzi!

co Wy na to, mi wydaje się że różnicą jest twardość tyłu...

szczerze mówiąc pucek nie sądze żeby czymś sie różniły oprucz tego co pisałeś czyli twardości :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uda nam się na ten najbliższy piatek zorganizować coś większego - postaram się podziałać na PW - może jakiś efekt będzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron to jest też to co Pucek wspomniał.Druga nasza połowa.Bo jak jest ten piątek wolny czasem to człowiek by podjechał.Ale zaraz jest tekst żonki"a po co,co tam będziesz robił?To chodźmy ze znajomymi na browara."itd.Tak to też wygląda w wielu przypadkach.Normalnie to bym przyjeżdżał zawsze jak mam wolne. :good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Panowie nie orientuje się ktoś czy spręzyny z avanta pasują do sedana? spotkałem się z różnymi opiniami i co?i każdy inaczej twierdzi!

co Wy na to, mi wydaje się że różnicą jest twardość tyłu...

Tył:

4-cyl. Limuzyna nie pasuje do 4-cyl. Avant

6-cyl. Limuzyna pasuje do 4-cyl. Avant

6-cyl. Avant ma takie same sprężyny jak 6-cyl. Limuzyna

Do zawieszenia standard, sportowego i do aut z zaczepem są różne sprężyny.

Ja się na pewno nie pojawie w przyszły piątek bo mnie nie będzie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...