Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

kurcze to jak dalej pojdzie to i ja przyjade na logi taka szycha bedzie je wykonywala to i tvn turbo trza zaprosic:D

No ale powiedz im że mogą przyjechać tylko :a4fan: a nie jakąś tam skodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie a co jak już mają przyjechać to niech coś z siebie dadzą a nie tylko na prezesie bedą żerować :rolleyes::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i melduje się pogromca Rybnickich A4 :> długo mnie nie było na spotach bo aż 3 tygodnie ale auto ostatnio się na mnie obraża dosyć często, bo użytkuje go kobieta a nie ja :gwizdanie:

mam problemy z temperaturą, pewnie termostat, następnie musiałem skombinować zimowe, naszczęście już mam, ale poczekam na prawdziwą zime bo to obciach na stalowych jechać na spocik :polew::naughty:

noo a tak pozatym to jestem w domu przed 16.00 no i nie mam kiedy nawet porobić coś przy aucie, a o umyciu nie wspominam :tongue4:

więc tym razem ale to naprawde się pojawie, i liczę na to że nic mi się nie spitoli w aucie!

ps. Czester będziesz? jeśli tak to jak możesz zabierz Vag-a bo musiał bym sprawdzić błędy no i termostat bo podobno idzie

aha i też bym musiał wypucować cały układ chłodniczy :kwasny: opowiesz mi na spocie co i jak! :good:

to narazie ludki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panie PUCEK w końcu sie pan zjawisz ja też będę no i mam małą niespodziankę jestem po małym rezaniu ale o tym sza na spocie zobaczycie :naughty: pogadamy o tym i o tamtym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panie PUCEK w końcu sie pan zjawisz ja też będę no i mam małą niespodziankę jestem po małym rezaniu ale o tym sza na spocie zobaczycie :naughty: pogadamy o tym i o tamtym :wink4:

a ja wiem ale nie powiem :kox: albo troszkę :naughty: , że jest KOXXXXXXXXXXX :kox::witch:

aaaaaaaaaa PUCEK napisz mi co Ty chciałeś za plastik z tego zderzaka czy co ty tam chciałeś :co:

Promujmy hasło: " jak nie wiadomo o co chodzi to VAG nie zaszkodzi :polew: " :vaglogi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: dobre te hasło stary ty to masz normalnie wenę po zupie chmielowej :naughty: Prawie bym zapomniał jak możesz PITERRA to o ile nie wyrzuciłeś przywieź na spota twoje stare lampy musze coś luknąć :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiscie ze bede, jak by moglo mnie nie byc :> vaga wezme ale bawcie sie nim sami :tongue4: bo jeszcze wyjdzie pelno bledow jak u Pelexa albo zacznie cos migac i stukac. Znowu bede musial pogrzebac przy autku jutro na spocie, bo nowe tajle dzis zakupilem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie bój CZESTER tylko ty się na tym znasz a moje błędy to żaden problem wręcz nawet na razie sie tym specjalnie nie przejmuje pomyśle o tym jak będę sie nudził :naughty: a to mi nie grozi :polew: zresztą pogadamy o tym na spocie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo Piterra ja chciałem ten plastik do ktorego wkręca się śrube w belce na której trzyma się i reguluje zderzak:)

jak nadbywa Ci też ta długa śruba to bym przygarnął:)

Czester heheh jak ja dopadne tego vag-a to raczej auta nie odpale więc jedynie Ty mi szpecu

pozostajesz...

a właśnie Pany... jeździcie na zimowych??? bo szczerze zastanawiam się czy wrzucać te stalówy czy nie... :>

a jak tam Prezes? wpadniesz??? :naughty:

jak się wyrobie to poprawie grill bo schodzi mi ta tymczasowa czarna matt farba:) na wiosne szykuje się new image:) a jak nie zdąże to zrobie wioske bo prześwituje mi tam chrom :polew:

Pelex mam nadzieje że ręczny jeszcze masz dobry...tak co tam znów popis strzelisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze PUCEK z przykrością muszę Ci powiedzieć że ten plastik jest w posyaci puzzli 3D i nie bardzo da się z nim coś zrobić a tej śruby nie mam bo sam wkręciłem starą która byłe powyginana jak & ale jak zwymiarujesz tą śrubę to Ci taką dorobię

no postaram się :decayed:

a PELEX już prawie umie tak http://www.autokrata.pl/ogien/5105/gymkhana

tylko na ten tor go nie chcą wpuścić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 20:34_________________________________________________Panowie i Panie oczywiście też

jest fajna fura do łyknięcia , głównym atutem tego samochodu jest pakiet ( i tu uwaga zupełna nowość)

"PAKIET FUTRO"

zapraszam do obejrzenia http://halbot.haluze.sk/?id=4580

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet futro a to dobre :polew: :polew: :polew: prawie jak pakiet strach :polew: a tak po za tym jutro będzie spokojnie na spocie bo narzędzia od PITERRY będę wiózł no i jeszcze jedno delikatne urządzono którego nie mogę zniszczyć więc lipa z taniego driftu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam Prezes? wpadniesz???

jak się uda to wpadne - wczoraj przypadkowo byłem w SK na zlociku, było tez opole :good:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 13:44_________________________________________________acha - i jak będę to ale brudnym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie brudne miałeś :a4fan: że aż najczyściejsze :polew: MIRON ty jak nawet przez miesiąc nie umyjesz to i tak będziesz miał najczystszą furkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra panowie - jak 8 furek to będzie zawsze minimum to będzie OK :)

WAŻNE - ze spraw organizacyjnych !!!!

Od następnego piątku spotykamy się o 18.00 - dotyczy wszystkich bez wyjątków więc nie cwaniakować :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo bo Prezes się spóźnił i dlatego z takim hasłem wyjechał :tongue4:

każdy wie że na 18:00 się "spocimy" :gwizdanie:

a więc... 8 autek, ELYTA była :polew: :>, z niespodzianek to znów nadjechał PAKIET CHROM no i Pelex pogonił się troszke z ochroniarzem :naughty:

a tak to standardowo, kupa śmiechu, VAG-owanie - to już nasza tradycja :polew: :polew: :polew:

test opon i autka Pelex-a, dalej konie trzymają chociaż jeździ na kujawskim :decayed:

szybki servis, ani to u kubicy, u nas jest lepszy... rezanie musi być :> to co następnym razem? :naughty: może coś bardziej profi? np. wymiana oleju bez kanału? :kox:

hehhehhehe a na koniec...posypało się dosyć ładnie śniegiem, a większość na letnich laczkach :wink4: to sobie troszke na parkingu pod szpitalem u mnie poszalałem, noo i wiem jedno że trzeba zakosić z drogi pare pachołków, i jak nasypie to na Arene i jedziemy z tym :naughty:

a może jest gdzieś na Gliwicach pewne, na boku miejsce gdzie jest najlepiej asfalt chociaż nie koniecznie gdzie moglibyśmy się wyszaleć na śniegu?

ps. tak co te foty i filmiki trafią tutaj :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie ekipa dzisiaj dopisala :> oby tak zawsze i jeszcze wiecej. Foty trafia ale nie dzis bo dopiero do domu wrocilem a bylem z kobieta w kinie w forum, i tu cos dla ciebie pelex... o godzinie po 22 parking forum jest pusty :> ja sie wyszalalem tak , ze Olka chciala wracac tramwajem do domu :polew:

P.s. co do wymiany oleju bez kanalu to sie pisze bo musze wymienic olej z nie mam czasu podjechac na zaden kanal :tongue4: tak poza tym to moze jeszcze sobie wymienie tarcze, klocki i plyn hamulcowy na spocie :P pozdro dobranoc[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 01:40_________________________________________________Co wy jeszcze spicie ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...