Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie którzy byli wczoraj na spocie u mnie na climatroniku pod nr 51 jest temperatura silnika sprawdzałem to dzisiaj i okazało się że u mnie to po przekręceniu stacyjki nie rośnie samo tylko wręcz maleje jeżeli oczywiście silnik sobie stygnie a jak uruchomię to powoli rośnie aż do 90 a na 49 nic sie nie dzieje tylko cały czas sie świeci 49 :mysli:

a CO JA CI MÓWIŁEM niewierny Tomaszu ONLY 49kanał, a w razie Wu to pisz nowy temat w dziale benzyna

Trza by wymienić ten czujnik ino pomacaj oba węże od chłodnicy jaką mają temp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie którzy byli wczoraj na spocie u mnie na climatroniku pod nr 51 jest temperatura silnika sprawdzałem to dzisiaj i okazało się że u mnie to po przekręceniu stacyjki nie rośnie samo tylko wręcz maleje jeżeli oczywiście silnik sobie stygnie a jak uruchomię to powoli rośnie aż do 90 a na 49 nic sie nie dzieje tylko cały czas sie świeci 49 :mysli:

a CO JA CI MÓWIŁEM niewierny Tomaszu ONLY 49kanał, a w razie Wu to pisz nowy temat w dziale benzyna

Trza by wymienić ten czujnik ino pomacaj oba węże od chłodnicy jaką mają temp

tylko że ja mam klekota ale to szczegół a co do węży to wydaje sie wszystko w porządku po jakimś czasie wszystkie są gorące jak ta lala :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie którzy byli wczoraj na spocie u mnie na climatroniku pod nr 51 jest temperatura silnika sprawdzałem to dzisiaj i okazało się że u mnie to po przekręceniu stacyjki nie rośnie samo tylko wręcz maleje jeżeli oczywiście silnik sobie stygnie a jak uruchomię to powoli rośnie aż do 90 a na 49 nic sie nie dzieje tylko cały czas sie świeci 49 :mysli:

a CO JA CI MÓWIŁEM niewierny Tomaszu ONLY 49kanał, a w razie Wu to pisz nowy temat w dziale benzyna

Trza by wymienić ten czujnik ino pomacaj oba węże od chłodnicy jaką mają temp

tylko że ja mam klekota ale to szczegół a co do węży to wydaje sie wszystko w porządku po jakimś czasie wszystkie są gorące jak ta lala :polew:

to znaczy że nie w porządku bo jeden powinien być gorący a drugi w miarę zimny, wychodzi na to że bankowo masz j**nięty czujnik temp, a jeśli masz obie ruły od chłodnicy w takiej samej temperaturze to faktycznie możesz mieć również umarty termostat, ale to postram się ocenić organoleptycznie na następnym spociku.

a zresztą masz tu lekturkę na bezsenną noc http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_termostat_i_czujnik_cieczy_chlodzacej-t4535.0.html;;amp=;highlight,termostat+remperatura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdzę to jak najdokładniej sie da bo coś mi tu nie gra ale tak jak napisałeś podyskutujemy o tym na następnym spocie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no panowie ale sie rozpisaliście a ja dopiero dziś wlazłem i moge coś napisac tylko już nie ma za bardzo o czym bo już wszystko opisaliście :kox::polew:

Ps. Pelex co ty masz z tym GóRóGóRU sugerujesz że mój nick jest trudny do wymówienia i zapamietania :chytry::polew: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ta moja wersja twojego nicka jest prostrza :polew: no i jesteś nasz GÓRU bo byłeś na wszystkich spotach ale prezesem nadal jest MIRON bo na takie stanowisko nie wystarczy tylko zasłużyć trzeba mieć jeszcze auto :naughty: a nie odbita czyjąś oponę na drzwiach :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ta moja wersja twojego nicka jest prostrza :polew: no i jesteś nasz GÓRU bo byłeś na wszystkich spotach ale prezesem nadal jest MIRON bo na takie stanowisko nie wystarczy tylko zasłużyć trzeba mieć jeszcze auto :naughty: a nie odbita czyjąś oponę na drzwiach :polew: :polew: :polew:

No nie przesadzajmy bo na jednym spocie mnie nie było i że wogóle co?? że ta opona na drzwiach nie wystarczy?? kurde to po co ja się nadstawiałem tej kobiecie na rondzie jak to i tak nic nie dało :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!:)

mam pytanie:do ktorej godziny odbywa sie spocik,bo w piatki ok 20 moge dopiero wyjsc z domu(dziecko)?czy jest szansa na ew sprawdzenia przeplywki?czy jak cos to mam przyjechac z kierowca(jakies piwko):))?!?!?!?!!????

pozdrawiam!!!

No spociki zwykle są do 21 albo trochę dłużej, jak z przepływką to nie wiem może nasz etatowy mechanik (chyba wszyscy wiedzą o kim mowa) :cool1: coś wymyśli a co do kierowcy to tylko twój wybór bo większość z nas niestety nie ma takiego szczęścia żeby mieć drugiego kierowcę chociaż chciało by się dotrzymać starego dobrego hasła "piłeś nie jedź!! nie piłeś to idź się napij!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ta moja wersja twojego nicka jest prostrza :polew: no i jesteś nasz GÓRU bo byłeś na wszystkich spotach ale prezesem nadal jest MIRON bo na takie stanowisko nie wystarczy tylko zasłużyć trzeba mieć jeszcze auto :naughty: a nie odbita czyjąś oponę na drzwiach :polew: :polew: :polew:

Pelex Ty mi tu nie siej fermentu bo fura niema nic do tego - liczy się jedno - wszyscy mamy A4 - i to wystarczy :wink4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 09:41_________________________________________________

to jak z cena za zczytanie logow? :>

wpadnij to się dowiesz :wink4::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe co racja to racja MIRON ale jednak prezes sie musi prezentować :tongue4: wiesz drogie garnitury :polew: super fura i najnowsza komura :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha oni maja poje.... pomysly naprawde :D kumpel opowiadal mi o nowej serii jak przez pustynie jechali kadetem, roverem i beczka, to az prezydent przyszedl zyczyc im szczescia bo nikt jej jeszcze nie przejechal autem :>

Coś tu mało ludziuf się udziela

Wszyscy ciezko pracuja zapewne, ja w sumie tez pracowalem przez pol dnia nad odsyfieniem nagrzewnicy... litr octu, litr kwasku cytrynowego, niezliczone ilosci litrow wody myjka ciesnieniowa, ale za to teraz sauna to wymieka :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ciezko pracuja zapewne, ja w sumie tez pracowalem przez pol dnia nad odsyfieniem nagrzewnicy... litr octu, litr kwasku cytrynowego, niezliczone ilosci litrow wody myjka ciesnieniowa, ale za to teraz sauna to wymieka :banan

W życiu trza znalezc miejsce na rozrywke i na prace. A skoro szef jeszcze nie zablokował youtube to czemu nie powiązać tych dwóch rzeczy :decayed:

No i oczywiście zapraszam na spocika w piątek

aaa no i spamować mi tu ile wlezie paczta ile już warszawioki postów w podobnym temacie nabiły czy my som gorsze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...