Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

no to ja rozwale swoja cala zeby zamienic si ena to pogladowe autko:D hehehe

no wiesz ale jak sie rozmyślisz to ja jestem następny w kolejce na przygarnięcie czerwonej sierotki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie bita auta....... mój ojciec kupił poloneza w 1997 r. z salonu i co??????Był bity!!!!!!! Jaki z tego morał???? Bo jak juz nic nie czaje

A wiecie czemu ??

Bo dziś urodziło mi sie pierwsze dziecko- syn!!!!!!!!

no to GRATULACJE !

Niech rośnie i niech Audi będzie z wami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie bita auta....... mój ojciec kupił poloneza w 1997 r. z salonu i co??????Był bity!!!!!!! Jaki z tego morał???? Bo jak juz nic nie czaje

A wiecie czemu ??

Bo dziś urodziło mi sie pierwsze dziecko- syn!!!!!!!!

Moje gratulacje znowu mamy jednego członka :polew: do naszego klubu więcej :good:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 15:35_________________________________________________A MIRONKU myśle że stała ekipa bedzie napewno no i liczymy na to że Ty wkońcu wpadniesz :kox: na dłużej niż na godzinke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będe na 90% bo niewiem czy czegoś po drodze nie złapie, albo czy ktos mnie nie zatrzyma :naughty:

tylko zapomniałem znów jak tam się jechało od tego PKS-u krtóry jest po lewej a my chyba skręcamy w prawo, i dalej nie pamiętam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tak, spot udany, 5 autek, Mark jak zwykle dał d*py i znów nie obejrzałem tego felunku ale dobra

Pelex tak się śpieszył że zarobił pare pkt. na konto no i musi walić 2 tygodnie na noc żeby zarobić na mandat :polew:

Pittera przyjechał z nowym trendy - zderzak na drucie i kierunek super clear, nie wspominając wklęsłej maseczki :> ale to tak jest jak się ma AŻ 101 DZIKICH ARABÓW POD MASKĄ :naughty::polew: :polew: :polew:

guregoru i jego brat próbowali skołować conieco do limuzyny Pittery no ale ceny...chyba pozostaje alle :tongue4:

Miron noo i tu niespodzianka, nie umył auta :polew: pieeerwszy raz! hehee ale najlepsze jeszcze przed nami, bo miałem przyjemność/zaszczyt prowadzić ten samolot no i powiem Wam że dzisiaj nie zasne chyba, MEGA ODLOT, a noo ten silniczek z nowym odkurzaczem daje czadu że hoho... ogólnie bardzo ale to bardzo miło zaskoczony, 200 na budziku to pikuś... heh i Wiecie co? musze kupić większą skarbonke bo zaczynam zbierać :polew::kox:

różnica między B5 a B6 jest ogromna, jak później po słowach "szefa" "...tylko go teraz nie pałuj..." wsiadłem do mojego wozidła, zrozumiałem jaka przepaść dzieli te modele, SZOK, ale jak ruszyłem to było dopiero najlepsze porównanie, poprostu nie ma czego porównywać

jednym słowem sama przyjemność

Dzieki Miron za taką przejażdzke, bo chyba najdłużej czekałem ale miałem najlepszą okazje sobie pośmigać z czego się ogromnie cieszę! :kox:

ps. Pittera pamiętaj o moim plastiku z belki do mocowania zderzaka, i znów nie widziałem zawartości tego słynnego schowka, ale to pewnie wina "szpiegów" a i byłbym zapomniał, nie dość że przyjechałeś extremalnie, to nie powstrzymało Cie to do kolejnego wkurwienia Kobiety, poprzez efektowne spalenie lacza :polew: :polew: :polew: oj oj coś mi sie zdaje że fajnie Ci się dostało w domu...

heh i się rozpisałem, ale co tam! NO TO DO NASTĘPNEGO RAZU ! ! !

aha i Pelex pamiętaj o Torx-ach, może coś zdziałamy następnym razem :cool1:

dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście panie PUCEK postaram sie nie zapomnieć Torxów wręcz nawet dzisiaj zapakuje je do mojej :a4fan: co by nie zapomnieć. Ja wsumie też nie miałem jeszcze okazji dosiąść rumaków MIRONA ale może to i dobrze bo pewnie bym zachorował. Tak jak juz pisałem ileś postów wcześniej rekord 4 :audi: został pobity przyjechało 5 :audi::polew: , może juz czas pomyśleć o jakimś innym dniu naszych spotkań może wtedy zmieni się frekwencja :mysli:

A tak po za tym to jak komuś źle wycieraczki działają to niech sobie :vaglogi::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek tylko nie mów że jak wsiadłeś do 1.8 bez T to poczułeś różnice :decayed:

Pelex............... to musisz też runde chonorową zrobić żeby nie było że kogoś wyróżniam a innych nie :wink4: :>

Pucek miał przynajmniej możliwość pośmigać autostradą przy małym ruchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś MIRON sie skusze ale ogólnie boje sie jejździć autami na które mnie nie stać :naughty: bo jak zachoruje to bedzie bolało aż do momentu kupna takiej furki a to może jednak potrwac kilka latek :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Październik 2008, 13:41_________________________________________________A ha a teraz kolejna odsłona jednego z pakietów tym razem PAKIET POSZERZENIE :polew: :polew: :polew:

d759e2aca4b66a35.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

opierdol od pilota mojego zdefektowanego bolidu spłynął po mnie jak po kaczce

A tu widzę pakiet poszerzenie (a wnim jest zawarty pakiet ostre zakręty bez ograniczeń) bo przecież tym chyba nie da się dachowania zrobić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

a może to jednak jest pakiet mini MonsterTruck :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Pelex aż tak śpieszyć się nie musiałeś :naughty: ja raczej dopiero za 2 tyg się zjawie, tzn. nie w ten piątek ale następny to podziałamy coś tam, no a jak nie pomoże to tylko pozostaje mi :vaglogi::polew:

Miron, nawet nie mów, jak wsiadłem do tego mojego to szok, różnica kolosalna... ale dopiero jak ruszyłem to sam się śmiałem bo u mnie trzeba naciskać na pedał żeby to jechało a u Ciebie...wpier...do foteli :> normalnie odjazd!

no ale cóż, co turbo to turbo, no i model lepszy, MARZENIE :notworthy:

co do pakietu poszerzenie, no ciekawe, może Pittera byś zapodał coś takiego, ale najlepiej też na przód, a będziesz miał większe prawdopodobieństwo że następnym razem wyhamujesz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj MIRON biedna ta twoja fura.Przestaną ci ją dojeżdżać pewnie dopiero wtedy gdy ktoś sobie jaką ESKĘ zapoda.Już teraz współczuję temu komuś.Z opisów widzę,że ja jechałem nią jak emeryt w kapeluszu.A już po raz kolejny nie byłem z wiadomych powodów :thumbdown::sick3:

A ten pakiet poszerzony to Kadett był czy Pontiac?Bo nie umiem rozróżnić. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież tym chyba nie da się dachowania zrobić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tym nie da się dachować bo koła ważą więcej od auta :polew: Coś jak w F1 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...