Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o kim mowa jeżeli to jest jakies ogłoszenie to daj mi link na PW zobacze może go znam, a co interesuje Cie to :a4fan: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Jak już to w manualu,Ale to kiedyś jak dobrze pojdzie i już B6.A ten chłopek ma nick Wojtas i udzielił się w dziale"Zakup kontrolowany-ACK - pomoc przy kupnie"bodaj.To jest dość świerzy wątek i chyba jeszcze jak wejdziesz do działu to na pierwszej stronie jest.Tam on wkleił swoje ogłoszenie.Wspomniałem o tym bo ta cena co on za to chce mnie rozwaliła.Dobra już nie smucę bo to nawet nie ten dział. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PITERRA mi się wydaje że on raczej w ochronie robi bo pisał coś o Aurisie a to hyba toyota jest więc taki sprzęt raczej nie występuje w policji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja Pelex, plastikowymi aurisami wozi się ochrona :naughty:

nie raz widziałem jak jeździli tymi limuzynami z 70 KM pod maską :polew:

i co ja widze? M@rk będzie za tydzień...!!! o jaaaaa niemożliweee :naughty: hehheh jak już wspomniałem będe napewno, więc w takim wypadku będzie Nas CHYBA więcej...

chyba wpadnie ktos wiecej niz ELYTAAA.... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że w ochronie.A KIA jest na stałe.Auris tylko w zastepstwie.Nie ma 70KM a 97 :evil::polew:

Tylko,że do A4 1.6 nie ma polotu.Te koniki chyba gdzieś zdechły. :sick3:

I poli jak 1.8T prawie.A to 1.4 ledwo.O wnętrzu już wspomniałem tak,że odradzam jakby komuś odbiło i chciał sobie taką Toy toy Toyotę kupić.A jakbym był policeman to był częściej na zlotach był a tak dobrze wiecie jak taka robota wygląda.Jesteś gościem w domu a pieniędzy też nie bardzo nie mówiąc o wolnym czasie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam Pelex jak dobrze pujdzie to będą:

Pucek

Pelex

Piterra lub jak kto woli PiTTera :naughty:

Miron

M@rk

Guregoru

więc jak by coś to 6 autek by było :polew: ale licze na to że zjawi się np. Nao, ridick, kolega który był ostatnio paskiem (nie znam jego nicku) no i chyba ktoś jeszcze wpadnie...moooże mirek31071977

ogólnie rzecz biorąc będzie dobrze! ! !

a tak pozatym, szukałem po forum jak lub gdzie dać żeby naprawić siedzenie, tzn. przetarcie bo tak długo dbałem i nie przetarło się, ale ostatnio już nie wytrzymało, da się wogule ściągnąć całe obicie siedzenia? poszyć jakoś to? hmm...jakieś pomysły? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel jest z zawodu tapicerem.Nawet w Gierałtowicach w meblach robił.Ale jakby był dobry to by w ochronie też nie siedział. :thumbdown:

Ja też u mnie w końcu bym musiał coś z tym przetartym fotelem zrobić ale jemu nie daję bo będę miał 2 A4 :polew:

Ten facet to chodząca katastrofa.Ale ogólnie spoko koleś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio nieźle by to nawet wyglądało PiTTera :gwizdanie:

to TT odnosiłoby się do :audi: TT tylko niestety mój nick powstał bardzo dawno, dużo wcześniej niż zaczęła się moja przygoda z :audi: i nie jest tylko nickiem na naszym forum ale w całej sieci tak więc chyba pelex zamiast ostatnio obiecanych :bicz: dostaniesz kubeczek trunku ze schowka :drunk:

aha i mam jeszcze coś dla Ciebie :kox: nówki (nie wiem jak się odwdzięczysz) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panie PITERRA jestem zobowiązanywzamian dam Ci popatrzeć jeszcze raz na mój AFN pod maseczką :polew: a tak na serio to mów co potrzebujesz z branrzy energetycznej a ja ci to załatwie oczywiście wmiare możliwości :naughty:

MIRON masz racje za niedługo mamy 50 stron ale zleciało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panie PITERRA jestem zobowiązanywzamian dam Ci popatrzeć jeszcze raz na mój AFN pod maseczką :polew: a tak na serio to mów co potrzebujesz z branrzy energetycznej a ja ci to załatwie oczywiście wmiare możliwości :naughty:

MIRON masz racje za niedługo mamy 50 stron ale zleciało :good:

nio nio myślę że 100 sztuk latarni załatwi sprawę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale tak poważnie do pogadamy w piątek

a odnośnie imprez to trzeba by zorganizowć jakiś spot bez naszych kochaniutkich "Niuniek" gdzieś w gliwicach w jakimś fajnym lokalu

nio chyba że ktoś niepijący się zdeklaruje to wtedy zrzutka na paliwko i rozwiezie klubowiczów

omówimy to na spocie

i czekam na deklarację kto będzie w piątek

nie wiem czy do kogoś z naszej ELYTY napisał kolo chemik29

bo do mnie napisał, i zaprosiłem go na spocik tak że "spoty śląskie rośnijcie w potęgę" :kox: :kox:

[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 23:02_________________________________________________

ale mi uroczystosc:P by te strony nawiazywaly do uczestnicywa na spotach:P <lol> to czasami nas jest wiecej na spocie:P

a Ty przyjacielu nie śmiej się z nas !

i pamiętaj kto to mówi wasz "Ojciec chrzestny" (to ja Was ochrzciłem "Ekipa B-B") :cool1::polew:

a tak poza tematem to zapraszam na spota po raz kolejny

i nie wiem kiedy chrzciny :naughty: :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 23:07_________________________________________________Qurcze blade :wallbash: rozkwasiłem moje piękne audi :wallbash::oops: :doh1:

i potrzeba mi maskę może ktoś ma HELP ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niektórzy pamiętają to kiedyś mówiłem na spotach piątkowych że nie ma aut z 1996 roku nie bitych :naughty: i wtedy jeden zawodnik ostro zapierał się że jego czerwona bestia jest 100 procent nie bita :polew: kłamał :shocked: a więc przedstawiam wam PITERROWÓZ w obecnej odsłonie :yeah:

7c44a3dbe19d0d2b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak ale to zdjęcie jest poglądowe :polew: jutro na spocie obczaimy straty jakie poniósł i postaramy sie jakoś pomóc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...