Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

jestem w domku - dzięki wszystkim za zlocik - ekipa BB wielki szacun za przybycie - pytanie tylko co się stało z SK ? plama na całej lini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke szkoda że mnie tam nie było ale za to w piątek jak na taka pogode to i tak nas paru było. Dla wtajemniczonych guma już zrobiona prawdopodobnie był to element frezarki do asfaltu czyli musiało mi się to wbić przed samym forum :no: wyśle im rachunek za naprawe koła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dziekuje bo gdyby nie wy to bym chyba tam teraz tam stal zamarzniety na kosc czekajac na jakies auto :kwasny: i tak jak mowilismy byl spocik Bielsko + Gliwice w Katowicach jeszcze raz dziekuje bylo milo i sympatycznie :hi: :hi:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 11:52_________________________________________________

Troszke szkoda że mnie tam nie było ale za to w piątek jak na taka pogode to i tak nas paru było. Dla wtajemniczonych guma już zrobiona prawdopodobnie był to element frezarki do asfaltu czyli musiało mi się to wbić przed samym forum :no: wyśle im rachunek za naprawe koła :polew:

hehe pelex trzeba bylo zostawic ta czarna 19-to aluminowia felge na tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nipo miales nie wspominac bo oni tez moga przegladac ten dzial:P:P hehe ja tez dotarlem :D

Słusznie mówicie Dawidzie kurcze pisałem to wieczorkiem i troszkę moja czujność wtedy podupadła ;( ale tak czy inaczej cosik wymyślimy :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rk a pewno ze mogłem zostawić ta 19-stkę na tyle ale jak jechałem to miałem wrażenie że jade DRAG STEREM :polew: tak wysoko tył stał. Właśnie kleje pieprzone lampy i juz nie mam siły na te mocowania, co prawda zajmuje mi rozbiórka jakieś 30 sek. niekturzy widzieli na własne oczy ale klej schnie troche dłuzeji to mnie drażni ale licze że ktoś mi załatwi lampeczki z VALEO :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rk a pewno ze mogłem zostawić ta 19-stkę na tyle ale jak jechałem to miałem wrażenie że jade DRAG STEREM :polew: tak wysoko tył stał. Właśnie kleje pieprzone lampy i juz nie mam siły na te mocowania, co prawda zajmuje mi rozbiórka jakieś 30 sek. niekturzy widzieli na własne oczy ale klej schnie troche dłuzeji to mnie drażni ale licze że ktoś mi załatwi lampeczki z VALEO :gwizdanie:

cos tam poszukamy moze cos poskladamy z resztek VALEO hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K.......a klejenie sie nie powiodło musze coś innego wymyśleć już nie mam pomysłów a pękający element ma juz na sobie tyle różnych klejów że ma prawo nie trzymać jeszcze troche powalcze dzisiaj z tym i z hamulcami a potem nocka mnie czeka w robocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K.......a klejenie sie nie powiodło musze coś innego wymyśleć już nie mam pomysłów a pękający element ma juz na sobie tyle różnych klejów że ma prawo nie trzymać jeszcze troche powalcze dzisiaj z tym i z hamulcami a potem nocka mnie czeka w robocie

jak zalozysz te klocki ATE to poweisz jak sie teraz hamuje :cool1: bo tez chce sobie takie kupic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko powiem Ci oczywiście właśnie się zbieram z haty ide robić klocki a w między czasie kolejna próba klejenia lamp :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak by było gdyby to były mocowania lampy ale to jest taki maleńki przezroczysty element wewnątrz lampy a dokładniej ten który odpowiada za wysokość świecenia a jest on tak mały że nie ma mowy o wtapianiu czego kolwiek ale może mi sie uda wkońcu choć i tak w to niewierze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja już po wymianie tarcz i klocków na ATE :>

teraz to można śmigać po 200km/h nawet :naughty:

noo a zawias prawdopodobnie pod koniec tego tygodnia, i będzie już cycuś malinka:)

no i na spota tym razem wpadne napewno :tongue4::cool1:

pelex walcz, walcz, widze że masz problemy z tymi lampkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche mnie wkurzają ale tylko ta której to mocowanie jest pęknięte. Mam nadzieje że to już nie długo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...