Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

hej panowie jest ktos na tych spotach kto ma silnik AEB 1.8T bo moj nie chodzi i chcialbym conieco poprzekladac na spocie zeby moc wyeliminowac moje domysly. dokladnie chodzi mi o modul zaplonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

hej panowie jest ktos na tych spotach kto ma silnik AEB 1.8T bo moj nie chodzi i chcialbym conieco poprzekladac na spocie zeby moc wyeliminowac moje domysly. dokladnie chodzi mi o modul zaplonu

:polew: :polew: No ktoś jest ale raczej napewno nie pozwolę go rozkręcać w żaden sposób przykro mi :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

moja niunia już jak nowa

ma dwa nowiutkie zaciski z tyłu :kox:

teraz jak zaciągam rękaw to jest miazga

łożyska podociągałem i jest git ale na wiosnę trzeba będzie wymienić

Ogólnie "mission complete" ale cała prawda wyjdzie jutro na przeglądzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek żeby potem nie musiałeś dzielić się tym co wozisz w bagażniku z diagnostą...

:>

noo i mnie niestety też nie będzie, fachowcy od przeróbki centralnego ogrzewania grali w bambuko i dopiero jutro będą kończyć!!! :evil: więc raczej się nie wyrobie, ale za tydzień OBOWIĄZKOWO BĘDE :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex chłopie jakie ja teraz rękawy wywijam :kox: :kox: :kox: :kox:

ale będę ćwiczył latanie na rękawie :naughty::cool1:

:evil: :evil:

_________________________________________________

ale teraz ćwiczę :drunk:

Wasze zdrowie szanowni koledzy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek żeby potem nie musiałeś dzielić się tym co wozisz w bagażniku z diagnostą...

:>

noo i mnie niestety też nie będzie, fachowcy od przeróbki centralnego ogrzewania grali w bambuko i dopiero jutro będą kończyć!!! :evil: więc raczej się nie wyrobie, ale za tydzień OBOWIĄZKOWO BĘDE :wink4:

A co ty masz w tym bagazniku ?? chyba ze chodzi puckowi o schowek od strony pasazera :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek żeby potem nie musiałeś dzielić się tym co wozisz w bagażniku z diagnostą...

:>

noo i mnie niestety też nie będzie, fachowcy od przeróbki centralnego ogrzewania grali w bambuko i dopiero jutro będą kończyć!!! :evil: więc raczej się nie wyrobie, ale za tydzień OBOWIĄZKOWO BĘDE :wink4:

A co ty masz w tym bagazniku ?? chyba ze chodzi puckowi o schowek od strony pasazera :naughty:

chyba masz rację M@rk

że pucek pomylił schowek z bagażnikiem

ale jak będe na spocie to uraczę go trunkiem, żeby nie mylił bagażnika ze schowkiem

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PITTERA no zobaczymy jak Ci idzie zaciąganie rękawa teraz no i pogadamy na spocie o tym co gdzie jak robiłeś i z kim piłeś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jaaaaa to o schowek wam chodziloooo :polew:

źle zrozumiałem:P, niestety albo i stety wpadne za tydzień z kobietą, więc mam jak by coś kierowce :> :polew: :polew: :polew:

noo a wspólną popijawe szło by zorganizować :naughty: najlepiej w RYBNIKU :polew:

a jak tam po spociku? ile autek? kto był, wogule ktoś był??? :naughty:

ZA TYDZIEŃ BĘDE NA BANK... :> :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PITTERA no zobaczymy jak Ci idzie zaciąganie rękawa teraz no i pogadamy na spocie o tym co gdzie jak robiłeś i z kim piłeś :polew:

Pelex jak mogłeś tak zANALfabecić mój nick :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 18 Październik 2008, 07:14_________________________________________________

o jaaaaa to o schowek wam chodziloooo :polew:

źle zrozumiałem:P, niestety albo i stety wpadne za tydzień z kobietą, więc mam jak by coś kierowce :> :polew: :polew: :polew:

noo a wspólną popijawe szło by zorganizować :naughty: najlepiej w RYBNIKU :polew:

a jak tam po spociku? ile autek? kto był, wogule ktoś był??? :naughty:

ZA TYDZIEŃ BĘDE NA BANK... :> :wink4:

ta popijawa w Rybniku ale Ty nie pijesz tylko później rozwozisz wszystkich :polew: :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

a teraz trochę poważniej

na spociku zajebioza :audi: :audi: :audi: :audi: :a4fan: w tym dwa klekoty i dwie benziny

jak zwykle zajebiaszczo kupa śmiechu :

Omawiane tematy:

1. Pakiet "CHROM" w nieopodal stojącym rołwerze :polew: :polew: :polew: :polew:(niebawem foto)

2. Trolowóz (jednego ze spotowiczów)

3.Sesja foto pewnych Gayów z beemwju i hondy :polew: :polew:

Było nas aż 4 wozy i przez 2 i pół godziny Tańce Hulanki Swawole

A niektórzy nie mogli wyjść z podziwu że i tu cytuję : ".. a skąd TY wiesz .... gdzie ona mieszka...." :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż moge dodać do tego co napisałeś PITTERA ups sorry :kox:PITERRA chyba tylko tyle że faktycznie było wypaśnie a ha no i dodam jeszcze że straszyłeś ludzi moim klekotem jak chciałeś mi go zarżnąć :polew: ale przyznaj się że jesteś zakochany w tym silniczku nie :naughty: nieźle sie zbiera z dołu :good: A ha był jeszcze pakiet " PISK " :polew:

7890a517a2c15185.jpg

A oto Rołwer z pakietem " Chrommm" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja tam byłem służbowo ok.19.40 i was widziałem ale nie dałem rady podjechać tą KIA bo trza było jechać dalej(zagrożone mienie) ale widzę,że standardowo liczebność na spotach się utrzymuje. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No liczebność na spotach raczej nie dopisuje ale i tak jest w c..pe :good: A na PATYKI czy KIJE lub też KIJANKI :polew: nikt raczej od nas uwagi nie zwraca, sam rozumiesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie zwracam uwagi ale dali takie coś to trza jeździć.Na leasing AUDI ich nie stać i poza tym było by go szkoda.I też wolę mojego starego "gołego" mułka 1.6 niż taką nową Kia na wypasie nawet czy Aurisa co w środku wali plastikiem aż mdli.Może w końcu do was podjadę po długiej przerwie.To zawsze jedno A4 więcej.

Pelex a ty znasz tego chłopka od ciebie co za swoje B5 2.8 w automacie woła 29 tysi? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...