Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Dasz Rade pietrra :):) [br]Dopisany: 13 Październik 2008, 10:02_________________________________________________

Pucek to Ty jeszcze nie miałeś okazji wyjejździć mi nawet 1 litra 98 i ostatnio się nawet nie przyznałeś - ok - następnym razem będziesz pierwszy :decayed:

A ja tez bede mogl sprawdzic nowa turbinke czy szybciej wchodzi na oborty :P

ttttttaaaaaaaa możeszzzzzzz.............................w corsie.................. :polew: :polew: :polew:......... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Dasz Rade pietrra :):) [br]Dopisany: 13 Październik 2008, 10:02_________________________________________________

Pucek to Ty jeszcze nie miałeś okazji wyjejździć mi nawet 1 litra 98 i ostatnio się nawet nie przyznałeś - ok - następnym razem będziesz pierwszy :decayed:

A ja tez bede mogl sprawdzic nowa turbinke czy szybciej wchodzi na oborty :P

ttttttaaaaaaaa możeszzzzzzz.............................w corsie.................. :polew: :polew: :polew:......... :wink4:

a ta turbinka w corsie to wchodzi na obroty jak załączysz dmuchawę

i wydziela jakiś odświeżający zapach (np. Vanilla)

bo zainstalowana jest na kratce nawiewu buahhh

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam wszystkich o poranku :)

Piterra ma dobry trunek w aucie :P Pucek mozesz mi zaufac znam sie na tym hehe

i kto tu ma najbardziej wypasioną furmankę ?

u mnie w środku trunki lepsze niż w Maybachu albo royce ,

tam takich nie serwują

nawet "szkło" jest (tzn plastikowe kubeczki :>)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bez dwoch zmian ze Piterra twoje zaopatrzenie furmanki jest najlepsze :cool1:

lata praktyki

a ogólnie to każdy męrzczyzna powinien wiedzieć że to nie wielkość lecz technika

czyni z wacka zawodnika

:polew: :polew: :polew: :polew:

więc dobry trunek i kocyk w bagażniku to znak prawdziwego męrzczyzny

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz MIRON się spotkamy na przerwie tylko wepcham jeszcze kilka wózków do Areny i będe u Ciebie

nie śpiesz się..........mam jeszcze kilka muszli do wytarcia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty niewiesz chyba o co chodzi :> na ostatnim spocie śpieszyłem się do pracy na 21:00 no i kilka minut przed dziewiątą chłopaki stwierdzili że ja musze pracować w Arenie i pewno wpycham wózki do marketu skoro mi się do pracy nie śpieszyło a MIRON przyznał sie że on w Arenie kible czyści no i teraz co dziennie umawiamy się na przerwie żeby pogadać no i browarka wciągnąć

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty niewiesz chyba o co chodzi :> na ostatnim spocie śpieszyłem się do pracy na 21:00 no i kilka minut przed dziewiątą chłopaki stwierdzili że ja musze pracować w Arenie i pewno wpycham wózki do marketu skoro mi się do pracy nie śpieszyło a MIRON przyznał sie że on w Arenie kible czyści no i teraz co dziennie umawiamy się na przerwie żeby pogadać no i browarka wciągnąć

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

acha hehe spoczko ale oznacza to jedno ze zawsze bedziecie na spota w paitek po pracy bo macie blisko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty niewiesz chyba o co chodzi :> na ostatnim spocie śpieszyłem się do pracy na 21:00 no i kilka minut przed dziewiątą chłopaki stwierdzili że ja musze pracować w Arenie i pewno wpycham wózki do marketu skoro mi się do pracy nie śpieszyło a MIRON przyznał sie że on w Arenie kible czyści no i teraz co dziennie umawiamy się na przerwie żeby pogadać no i browarka wciągnąć

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobra dobra nie tłumacz się PELEX wszyscy widzieli jak parkowałeś dla parkingu dla obsługi obok Areny.

A potem jakiś typ dziwnie podobny do Ciebie parkował wózki

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a Miron musiał dopalić swoją furę bo się nie wyrabiał czasowo

bo on ma wszystkie markety w okolicy pod sobą i musi się szybko przemieszczać

p.s. widziałem dziwnie podobnego gościa do niego jak w M1 sracze czyścił

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahahahhaha :polew: :polew: :polew:

wy chyba jesteście na jakiś dopalaczach :palacz:

jak to czytam, to kobieta na mnie patrzy i dziwi się jak to można się śmiać do laptopa :naughty:

a tak wogule to super z Was koledzy, zemna nikt i w dodatku niczym się nie podzielił oj oj ja to sobie zapamiętam!!!

M@rk bo jak byś był na spocie to byś wiedział gdzie kto pracuje :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ps. Miron chyba Ci się coś ciachło z godzinka spotu w pierwszym poście :gwizdanie: bo zaś każdy wpadnie na 19 i będe tam stał jak idiota i czekał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahahahhaha :polew: :polew: :polew:

wy chyba jesteście na jakiś dopalaczach :palacz:

jak to czytam, to kobieta na mnie patrzy i dziwi się jak to można się śmiać do laptopa :naughty:

a tak wogule to super z Was koledzy, zemna nikt i w dodatku niczym się nie podzielił oj oj ja to sobie zapamiętam!!!

M@rk bo jak byś był na spocie to byś wiedział gdzie kto pracuje :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ps. Miron chyba Ci się coś ciachło z godzinka spotu w pierwszym poście :gwizdanie: bo zaś każdy wpadnie na 19 i będe tam stał jak idiota i czekał :>

nie pękaj jak przyjedziesz na spocik to podzielę się z Tobą kubeczkiem trunku :drunk:

bo widzę że Ci przykro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam :) to teraz juz wszyscy widza czemu Miron sie buja S4 B6 wersja limitowana :> :> :> :> widocznie oplacalna ma ta prace chyba tez bede musial zaczac po marketach smigac hahahha a teraz tez mnie nie bedzie na spocie bo ma szkole ;( ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam :) to teraz juz wszyscy widza czemu Miron sie buja S4 B6 wersja limitowana :> :> :> :> widocznie oplacalna ma ta prace chyba tez bede musial zaczac po marketach smigac hahahha a teraz tez mnie nie bedzie na spocie bo ma szkole ;( ;( ;( ;(

zapomnij nie wkręcisz się Miron ma wyłączność

no chyba że zagadasz i ci coś odstąpi ale wątpię

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam :) to teraz juz wszyscy widza czemu Miron sie buja S4 B6 wersja limitowana :> :> :> :> widocznie oplacalna ma ta prace chyba tez bede musial zaczac po marketach smigac hahahha a teraz tez mnie nie bedzie na spocie bo ma szkole ;( ;( ;( ;(

zapomnij nie wkręcisz się Miron ma wyłączność

no chyba że zagadasz i ci coś odstąpi ale wątpię

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja tez tak watpie zeby Miron cos odstapil bo rpzeciez wtedy by juz smigaly po Knurowie dwie S4 :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...