Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

całkiem przyjemnie - autek może nie było kosmicznie dużo bo chyba 8 szt. ale atmosfera jak zawsze KOX i kupa śmiechu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt atmosfera jest zawsze KOX a mnie nie było moge tylko żałować ale niestety nie zawsze jest niedziela i dlatego zatrzymała mnie praca a co najgorsze to za tydzień też prawdopodobnie nie dam rade przyjechać :confused4: . A tak przy okazji może ktoś ma lampy przednie z :a4fan: po jakimś wypadku znaczy rozwalone nie potrzebne po prostu złom ? Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo atmosfera wyjątkowo była bardzo extra!!! tak jak Miron pisał było chyba 8 autek, chociaż bardzo zimno ale śmiechu że hoho :>

niektórzy koledzy byli ubrani jak na lato, ale dla nas to nie problem bo można przecież kupić POLAR :naughty::polew:

potem zjawiły się dwie nowe sztuki, czarna i srebrna, bardzo fajne ale nie znałem tych kolegów, chyba nowi :wink4:

ps. M@rk ale znów dałeś ciała...liczyłem że będziesz z aluskami, a tu wcale :gwizdanie:

ps.1 koledzy z dalsza, za tydzień będzie mniej ludzi niż w tym tygodniu, zobaczycie, mogliście wpaść jednak teraz...

ps.2 szkoda że koledzy z samych Gliwic nie umieją wpaść chociaż mają kawałeczek, a za to ludzie z dalsza jeźdzą i jest fajnie, wiec może się przełamiecie i wkońcu więcej ludzi na tablicach SGL wpadnie :cool1:? było by miło...

obstawiam że za tydzień mnie nie będzie, więc pozdro dla wszytskich, szczególnie dla szaleńców z Rybnika/wodzisławia :polew: :polew: :polew: psychopaty... :naughty: w 10 minut w Rybniku? :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio nio widzę że jest czego żałować :confused4: ;( no ale niestety

Life is brutal and full of zasadzkas , sometimes kopas w d u p a s :bicz3:

aleeeeeeeeee za tydzień jestem na 100% , no i pozdro :notworthy: dla Ekipy z Rybnika i okolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio spocik wyjątkowo udany ;p :) Pucek ten tekst przed wyjazdem..... "nie jedzcie szybko bo mi sie auto rozleci...." a tak mi sie przypomniał jak darłeś 200 km/h do Rybnika.... :polew: :polew: :decayed: :decayed:

swoją drogą nieźle to musiało wyglądać 3 audiki jadące sznureczkiem :) fakt faktem w Rybniku byliśmy w 10 min :naughty:.... ale ja w domu dopiero o 12 :kox:

niestety mnie tez za tydz nie będzie.....

PS. Dawid byleś już tego polara oddać.... ?? :polew: :polew: nie kryj sie z tym.. wszyscy wiedza ze go nie kopiłeś na poważnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem zjawiły się dwie nowe sztuki, czarna i srebrna

wiec może się przełamiecie i wkońcu więcej ludzi na tablicach SGL wpadnie

Pucek w ramach sprostowania srebrna i owszem, ale moja jest ciemno granatowa, ale bardzo sie ciesze ze wyglada jak czarna bo zawsze chcialem miec czarna :> :> :> :> :dance: a co do SGL to nie Gliwice tylko te wszystkie wioski w okol Gliwic :> ale ciii bo miron sie obrazi hehe :tongue4:

Wszyscy sluchaja planety, ale nikomu nie chce sie wejsc na stronke areny :mysli:http://www.arena-gliwice.pl/?pageid=5&lang=pl&id=38

mniej wiecej jest tutaj opisana ta impreza 20,21 wrzesnia, ktora byla poruszna wczesniej. Jak by udalo sie zoorganizowac wieksza grupe to mogloby to ciekawie wygladac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i te SGL to przeważnie zamoty.Wjadą do tych Gliwic i się zachowują na drodze jakby na "L" jeżdzili.A następni są moi STA. :tongue4::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i te SGL to przeważnie zamoty.Wjadą do tych Gliwic i się zachowują na drodze jakby na "L" jeżdzili.A następni są moi STA. :tongue4::hi:

no no tylko bez takich mi tu :cool1: bo :bicz:

To nie rejestracja świadczy o umiejętnościach poruszania się po gliwicach :evil:

a inwalidzi umysłowi to mają przeróżne tablice :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście wpadaj - jeszcze nie było piatku żeby zlocik się nie odbył :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rk trza być twardym a nie miętkim :polew:

więc chlej ile wlezie , ale kierownice zostaw w spokoju :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na Weselu w czwartek wiec jak bede w stanie w piatek jechac autem to przyjade

masz być i bez gatki :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...