Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ale wam dobrze - a ja jeszcze w pracy - wychodzę za 15 min. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

i po spocie :>

przybyła stała ELYTA jak zawsze :> a więc:

Vice Prezes Guruguru :> który zmieniał radio na takie co ma bluuuuuutaaaaczaaaa :polew: oczywiście z Bratem który zaskakuje nas ostatnio trudnymi pytaniami, i którego lepiej ubierać niż żywić... :polew: :polew: :polew:

Drifter Pelex który zostawił dziecko pod opieką teściowej żeby tylko wpaść na spocik :naughty: to się nazywa wykręt :polew:

nieokiełznanym JEDEN SZEŚĆ : PiTTeRRa Ty to jesteś lepszy niż wyuczony mechanik :decayed: Dodam że z Kagańcem na karku :polew: no bez obrazy :kox:

z kartką na szybie z napisem "w salonie peRZota" Czester wraz z "Żoną" :> :naughty: tylko niewiem czemu Pelex uciekał na Jej widok...Coś Ty Pelex przeskrobał :naughty::polew: :polew: :polew:

Nao i Ja...czyli elyta z Rybnika, szacun dla nas bo mamy najdalej :polew: :polew: :polew: i zrzutka na paliwo następnym razem :cool1: buhehehhehahah

i że tak napisze Zagubiony Czarny Rycerz z avantem :polew: :polew: :polew: kurde że też Nas nie Widziałeś :gwizdanie:

czyli wsumie 7 autek... chyba że źle policzyłem :decayed:

brakowało Prezesa ale jak widać ...POSRAŁO MU SIĘ W ROBOCIE...i nie dotarł :> :wink4:

:polew::polew::polew:

nie no pośmialiśmy się wyjątkowo fajnie, chociaż nie było wogule miejsc parkingowych co wesołe nie było, ale było warto jechać...

i nowości: PAKIET CHROM RAMKI TUNING BMW -łysole zakładały gadżety tuningowe na biieemmwuuu FAJF czyli chromowe ramki ale :kox:

i PAKIET...trudno go nazwać ale może być PAKIET KOLOR YELLOW :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i wiele wiele innych popisów naszej wielkiej społeczności jak to 99% ludzi nie umie parkować :naughty::decayed:

a się rozpisałem, wystarczy na dzisiaj!

a byłbym zapomniał...Panowie i Panie :> nie zapominajcie o :vaglogi: do ZAŚ :> :banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ELYTę

f*ck ale kaganiec uwierał :disgust:

ale co się nie robi dla SPOTU

MIRON podejrzewam że jednak się posrałeś :polew: i czekałeś w pracy do późna żeby się na nikogo nie natknąć :polew: :polew:

PUCEK masz tu przykładowy link http://moto.allegro.pl/item479358241_audi_a4_1_8_5v_czesci_strefa_zgniotu.html

a jak chcesz więcej ofert to: motoAllegro › Części samochodowe › Części karoserii › Zderzaki i wyfiltruj "audi a4" i tam wśród zderzaków będą te tajle

tylko ważne jest który : lewy czy prawy

Bo wiesz Drifter zwany PELEXem to on lewe z prawj strony, prawe z lewej

ale nie przejmuj się jakby Ci się strony pojebły to :vaglogi: i może spasi :polew: :polew:

acha LAPTOK od Vice Prezesa działa nawet win98 w nim siedzi :kox:

ale kabelek dopiero po nowym roku kupię a wtedy

:vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi:

i tak do bólu :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 06:34_________________________________________________uwaga czas ADWENTU się rozpoczął

ale czy wszyscy już posiadają kalendarz Adwentowy

4613_adventny_kalendar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterra nawet nie wiesz jak bardzo żałuje ale nie mogę sobie sprawić takiego kalendarzyka bo antybiotyki ;( chociaż jak skończę kuracje to najwyżej nadrobie te kilka dni na raz :naughty: a co do zacisku to co mogę powiedzieć nie każdy ma VAG-a w oczach i rękach :polew: dałem d*py i tyle :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyjeta po mikołajkach ? przyznać się kto dostał od mikołaja R8 a kto był mniej grzeczny i tylko B7 mu wręczono :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu nic tylko cisza

a Mikołaj to chyba alkohol poprzynosił i wszyscy jeszcze zalani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo własnie, tak cicho to dawno nie było, heheh a ja nie dostałem nic na mikołaja... :polew:

"Panie Prezesie Mikołaju, miałeś mi podarować Swoje B6...:("

i co? i jajco... nic nie dostałem, chyba że planujesz mi je darować na spocie z ręki do ręki :> :polew: :polew: :polew:

oj oj w tym tygodniu mnie nie będzie...NIESTETY II ZMIANA :confused4:

ale za 2 tygodnie, przed świętami, mam nadzieje że śnieg będzie to wtedy... "arena drift snow show" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pełen obaw :confused4: że śniegu już nie będzie i zostanie tylko drift w podziemiach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś się wybiera ?

http://www.a4-klub.pl/smf/iii_urodziny_a4_klubu_w_bukowinie_tatrzanskiej_zapisy-t56587.0.html[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 13:24_________________________________________________

Prezes tak zagadujesz to ty żeś pewnie dostał A5 :naughty:

tak........cały prospekt - 32 strony, a tak przy okazji w salonie w którym dali mi A5 ostatnio byłem z kumplem i dali mu Q5 na wekend - całkiem fajna furka - najbardziej co mi się podobało to diody przód i tył - w nocy wygląd miazga :good:

koleś już od nich 3 autko brał na wekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by mi dali jak bym podjechał zdewaluowana B5 Avant :gwizdanie: pewnie nowe Audi 80 B3 z silnikiem 1,6 D :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by mi dali jak bym podjechał zdewaluowana B5 Avant :gwizdanie: pewnie nowe Audi 80 B3 z silnikiem 1,6 D :polew: :polew: :polew:

PELEX jakbyś wjechał na ręcznym to już nawet by Cię do salonu nie wpuścili haha :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym się przejechał ale widze że przy tej prędkoścci zapisywania się innych to w piątek pewnie już nie będzie miejsc i trochę mi czasu do namysłu brakuje :slina::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUCEKte pytanie było do pana vice żeby wydębić pieniądze na jedzonko. To był szantaż :evil: A tak nawiasem to chyba pojade z guru na ten wyjazd. Do zobaczenia w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę to mamy chyba najmłodszego klubowicza na naszym forum hehehe a nawiasem mówiąc to jego autko mi coś przypomina :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie piszcie coś co jest mikołaj wam komputery pozabierał czy jak :> :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie piszcie coś co jest mikołaj wam komputery pozabierał czy jak :> :chytry:

gratulacje - widzę że na liście zimowego zlotu jesteś :good:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 09:18_________________________________________________żałował nie będziesz - tych imprez się nie zapomina, nie wspomnę przejazdu przez miasto 60-70 A4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie piszcie coś co jest mikołaj wam komputery pozabierał czy jak :> :chytry:

gratulacje - widzę że na liście zimowego zlotu jesteś :good:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 09:18_________________________________________________żałował nie będziesz - tych imprez się nie zapomina, nie wspomnę przejazdu przez miasto 60-70 A4 :kox:

No jestem jestem trzeba się zapoznawać z ludźmi z forum przecież :naughty: to trzeba gdzieś wyskoczyć na jakiś ogólnopolski itp :good: ale to i tak jeszcze wiele zależy od mojej pracy na 100% dowiem się dopiero w styczniu a na ten przejazd bardzo właśnie licze bo jeszcze tylu :a4fan: jadących w kolumnie nie miałem okazji namierzyć a to musi być widok jedyny w swoim rodzaju :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...