Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się MAJKI jak najbardziej zaliczony i udany :naughty:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 17:33_________________________________________________fed5ecd04c809fc6.jpg

A to moje nowe S6 :tongue4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 17:57_________________________________________________225f3767c2b298ca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

taaa Pelex a mi na du... wyrośnie kaktus :naughty:

NIE WIERZE...

ale ta S6/A6 mi się poodoba :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się odezwał ale mnie h... jasny trafił :ranting1: jak po powrocie do domciu okazało się że przestało mi działać w autku składanie lusterek i otwieranie tylnych szyb z miejsca kierowcy ;( :wallbash: :wallbash:

No co za kur... partacze tam robią w tym aso oczywiście dzwoniłem tam zaraz (tzn na komórkę do kolesia, który zajmował się moim :a4fan:) i jestem umówiony na sobotę żeby to naprawili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi lepiej h.... kase za paliwo oddadzą bo jak tam pojadę to ich zaj.... na miejscu pie... sku.... niech sie ku.... nauczą auta naprawiać ja pier..... niech se lepiej pier..... mleczarnię otworzą a nie aso prowadzą ku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo do Aso się nie jeździ - ja jeszcze nie słyszałem żeby coś dobrze zrobili ( no może myją przyzwoicie ) :)

Pelex S6 :good:

Oczywiście czekamy na Knurowskie B7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do którego ASO jeździsz?Potwierdzam,że np.Ford na Dąbrowskiego w Gliwicach też fuszerkę odstawia.Służbowego tranzita tak zrobili po dzwonku,że masakra.Maska źle spasowana a z doborem odcienia lakieru też nie bardzo.Może tylko w przypadku firmowych się nie starają :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek potwierdzam że ford na Dąbrowskiego to jest największa lipa pod słońcem zresztą była gadka o tym na ostatnim spocie :naughty: GURUGURU aleś wiązankę puścił chyba jesteś wk.....ny na je.....ych sk........synów pi............olonych w mordę je....ych szmatławców :polew: :polew: :polew: Je...ć ASO (A-le S-zmire O-dpierdalamy) w skrócie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie w takim razie jeździć? niedługo muszę rozrząd zrobić.

P.S. coś z tym Vag-iem wam nie wyszło rano nie było kombi ;( :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas ASO jest dobre tylko do ewidencjii autek i jak trza jeździć z nowym na przeglądy gwarancyjne.Niestety nie masz pewności,że mechanik z ASO jest lepszy niż przysłowiowy"pan Władek z warsztatu zrobionego w stodole".A z tym rozrządem?

Poszukaj w twojej okolicy napewno jakiś warsztat znajdziesz co mają pojęcie.Oczywiście najlepszy jest mechanik w rodzinie albo znajomy bo wiecie obaj,że fuszerki nie będzie. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi mechanikami to szmira totalna...

np. ojciec jeździ do tego samego niby znajomego mechanika od 15 lat...jak ja tam zaczołem jeździć to szybko zrezygnowałem bo partactwo niemożliwe :no: siada uj***ny do auta, żadnych pokrowców na błotniki jak coś grzebie pod maską, jeździ ci taki gość guzikami w spodniach po lakierze... no czysta masakra, co prawda znać się zna, ale nie raz musze mu sugerować co i jak :wallbash:

dlatego niemam już żadnego dobrego w okolicy gościa który zrobi mi coś dobrze z silnikiem, ale za to mam gościa który mi zaimponował z zawiasem w poprzednim aucie, tzn. pełna profeska - odrazu doradził, KUP TO A TO BO SĄ WZMOCNIONE I DOBRZE WYKONANE, a nie tam kup najtańsze i tak na naszych drogach padnie :gwizdanie:

wtedy spisał się na medal, auto zrobione do południa, nawet panowie umyli go, za darmo zbieżność ustawili...noo i wzieli bardzo mało a jeździłem pół roku bezproblemowo aż autko sprzedałem,

no i wiem że tam moge audi oddać ze spokojem, zrobią dobrze mi zawiasik i będe wkońcu happy :wink4:

ps. dobrze że mnie nie stać na ASO...hahahah bo bym żałował że nic dobrze nie umieją zrobić! tzn. napewno do nich nie pojade z autem starym 12 lat... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guregoru - pytałem nasze władze jak to jest z tym naliczaniem postów :

Pytanie :

W jakim przypadku nie nabijaja się posty ( pisząc w jakich działach )

Odpowiedź :

Przede wszystkich w spotowych, na każdy temat i innych nietechnicznych.

Pytanie 2 :

I czy ranga na forum ma wpływ na to w jakich działach posty są liczone lub nie

Odpowiedź 2 :

Nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron rozglądasz się za 3.0 TDI?Twój do sprzedania :naughty::slina:

widzę że byłeś w "zakupie kontrolowanym" :)

a co - jesteś chętny kupić ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron...serio już chcesz sprzedać???

czy to te "stare" ogłoszenie gdzie jechałeś oglądać wtedy B7...

tylko pytanie ZA ILE chcesz sprzedać... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamte to historia i to było w DE - ta jest krajówka i temat jest od wczoraj :wink4: ale na 99% już ją sobie odpuściłem[br] chyba że się coś nieoczekiwanie zmieni :)Dopisany: 20 Styczeń 2009, 16:50_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b7_30tdiq_sline_zna_ktos_ta_furke-t62349.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron chyba bym wolał jednak poczekać i kupić to o czym gadalismy na ostatnim spocie czyli albo A5 albo to A3 sportback sline :)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7323057

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6640948

Masz naprawde kozacką furkę i dziwie sie ze juz ją chcesz zmienic :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamte to historia i to było w DE - ta jest krajówka i temat jest od wczoraj :wink4: ale na 99% już ją sobie odpuściłem[br] chyba że się coś nieoczekiwanie zmieni :)Dopisany: 20 Styczeń 2009, 16:50_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b7_30tdiq_sline_zna_ktos_ta_furke-t62349.0.html

Pokaż żonie tego linka do aukcji zaczynając od pokazania jej ceny, powinna Ci skutecznie wybić z głowy kupno. :decayed:

A tak zupełnie serio to jak juz na prawde się znudziłeś swoim paździochem to poczekaj jeszcze chwile i się z nim pomęcz, bo tak na prawde jeszcze nie dobiliśmy do dna kryzysu, ceny samochodów nowych jak i siłą rzeczy używanych jeszcze poleca trochę w dół, także można będzie przyoszczędzić trochę peso, albo kupić ten silnik tylko z budą Apińć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron twoją furkę jak najbardziej.W końcu się nią karnąłem i jest wogóle super ale niestety dla mnie jeszcze za wysokie progi z ceną.Na razie jakiekolwiek B6 poza zasięgiem finansowym.Zresztą pora w końcu na remont swojego kąta w domu bo już rok siedzimy z żonką mamie i bratu na głowie.

Obraziłeś się na benzynę,że chcesz TDI?Wiem wiem.Od czasu jak pojeździłeś A5 to już ci to pewnie chodzi po głowie. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na Was przynajmniej mogę liczyć i wybijacie mi sprzedanie autka z głowy :)

nic się nie bójta - jeszcze długo B6 będziecie oglądać na zlocikach ( mam nadzieje )

Oczywiście moje autko mi się nie znudziło i niczego mu nie brakuje - poprostu taką już mam tą psyche zrytą, że jak debil siedzę na tym allegro i mobile i wyszukuję furek.

Majki oczywiście dalej twierdze, że najbardziej odjechane fury to A5 i S3 sportback ( nie A3 sportback s-line :wink4:) tylko pytanie czy wytrzymam bez zmiany auta do czasu kiedy będzie mnie stać na jedną z tych fur :decayed:

Mam nadzieje że wytrwam w cieszeniu się B6 jeszcze 2 latka a potem zmienie na to co naprawdę mnie rajcuje ( przynajmniej będzie przeskok ) bo wsiadając do B7 tych różnic nie jest za wiele.

Jeszcze ewentualnie chodzi mi po głowie pobawienie się z mocą w granicach 250 kucy i całkowite zapomnienie o zmianie na 2 lata :wink4: zobaczymy co i jak :)

Macie rację - jak miało się to szczęście kupienia utrzymanej , pewnej i wypasionej B6 to powinno się ją trzymać jak najdłużej :good: a nie oddawać za grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...