Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ooo to jak Pelex stawia browary to ja wezme tą moją pechową kobiete za kierowce, dam jej stówe i poleci na sklepy a ja moge walić w gardło :> :naughty:

ale jak narazie musze załatwić urlopik...bo inaczej lipa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ooo to jak Pelex stawia browary to ja wezme tą moją pechową kobiete za kierowce, dam jej stówe i poleci na sklepy a ja moge walić w gardło :> :naughty:

ale jak narazie musze załatwić urlopik...bo inaczej lipa :tongue4:

Ty wcale nie musisz brać urlopu tylko daj KOBIETCE paździocha i niech przyjedzie (a wie gdzie)

i nie martw się

opieka będzie

i nad pażdziochem i nad kierowcą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo którą częścią tej opieki będzie chciał zająć się Piterra :gwizdanie: :naughty::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to jak Pelex stawia browary to ja wezme tą moją pechową kobiete za kierowce, dam jej stówe i poleci na sklepy a ja moge walić w gardło :> :naughty:

ale jak narazie musze załatwić urlopik...bo inaczej lipa :tongue4:

Ty wcale nie musisz brać urlopu tylko daj KOBIETCE paździocha i niech przyjedzie (a wie gdzie)

i nie martw się

opieka będzie

i nad pażdziochem i nad kierowcą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed: - jak Piterra Ci ją odda to nie poznasz kobietki :decayed:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 13:30_________________________________________________

Kolego DONNYX jasne że ktoś to może zrobić ale raczej na pierwszym twoim spociku nie da rade dlatego że możemy pomyśleć sobie :mysli: że przyjeżdżasz tylko po to żeby coś usunąć w swojej A4 więc pokaż się najpierw pogadamy poznamy sie a potem możesz liczyć na naszą pomuc :naughty: myślę że nie będziesz żałował i miło spędzisz piątkowy wieczór :tongue4: Zapraszamy serdecznie chętnie zobaczę Twojego Avanta :wink4:

Najprawdziwsza prawda - zapraszamy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam zadnej "driverki" :gwizdanie: bo moja kobieta nie ma prawka ... wiec sobie soczek przywioze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam zadnej "driverki" :gwizdanie: bo moja kobieta nie ma prawka ... wiec sobie soczek przywioze :decayed:

ja też nie mam ale na symboliczne 0,5 piwa mogę sobie pozwolić - tymbardziej jeżeli będę jechał 2 godzinki po wypiciu ( przy mojej wadze mam 100% pewności że 1 browar to wynik 0,00 ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już mojego paździocha :naughty: to raczej na 99,9 przyjade tyle że po 19-tej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale chwyt przyjedz pogadamy a pozniej moze vag :polew: :polew:

to juz tak nisko upadliscie ze do takich zagran sie posuwacie

:polew: :polew: :polew: :polew: zarcik oczywiscie

jak ktoś przyjeżdża raz i tylko po to żeby mu vaga podpiąć to może wcale nie przyjeżdżać

a mój parch został dzisiaj na lawete wpakowany i do doktora bo okazało się ze ktoś już przy tym grzebał jak sie spec uwinie to bede jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe własnie chciałem pisać Sparki ze widzialem Twoją niunie na lawecie jak pomykała Tarnogósrską w strone Tarnowskich Gór.

Ja bede jutro moze przed 19 moze po to bede wiedział dopiero jutro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe własnie chciałem pisać Sparki ze widzialem Twojego paździocha na lawecie jak pomykała Tarnogósrską w strone Tarnowskich Gór.

Ja bede jutro moze przed 19 moze po to bede wiedział dopiero jutro...

to dobrze widziałeś a ja musiałem wracać autobusem i było jakoś dziwnie :polew: :polew: :polew:

Majki zmieniłem nazewnictwo na bardziej odpowiednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pojawię, tylko będę sie musiał urwać na projekt... :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiście nic nie wiem na chwilę obecną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Panowie macie racje, tak zapytałem profilaktycznie a chetnie poznam po prostu innych fanów czterech złączonych kołek :)

wpadaj oczywiście - nie musisz czekać na nasze zaproszenie - jak tylko Ci pasuje to czekamy, fajnie jakby nasza stała ekipa się powiększyła o kolejnego maniaka audi :good:

A to co koledzy pisali nie odbieraj jakoś bardzo do siebie - poprostu napisali to z rozpędu ( ogólnikowo ) bo często ktoś chce wpaść ale tylko w celu wykorzystania naszej wiedzy i sprzetu ( wiesz oco chodzi ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitttttterrrrrrrra świntuchu...jak by to ta Twoja słyszała to byś nie dostał jeść przez miesiąc :polew:

no i Panowie BĘDĘ...i nawet będe miał kierowniczke... :wink4:więc może jakieś pożegnanie zimy??? :kox:

mooooże założe new zderzak...ale na nic więcej nie liczcie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe własnie chciałem pisać Sparki ze widzialem Twojego paździocha na lawecie jak pomykała Tarnogósrską w strone Tarnowskich Gór.

Ja bede jutro moze przed 19 moze po to bede wiedział dopiero jutro...

to dobrze widziałeś a ja musiałem wracać autobusem i było jakoś dziwnie :polew: :polew: :polew:

Majki zmieniłem nazewnictwo na bardziej odpowiednie

Hehe sparki to ja nie wiem jakbym musiał mówić na moje OOOO jak naprawa wyszła mi w tysiacach... ale nie przekreślam jej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem że ją wskrzesił, na prawde fachura z tego kolesia tylko w nietypowych godzinach pracuje dziś maił chyba nockę :polew:

Jutro odbieram hmm tak pazdziocha bo jak zaczne chwalić to znów się coś spier.oli :cool1: no i na szczęście naprawa nie wyszła w tysiacach szczegóły na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...