Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam zamiar jutro auto myc ale cos sie oddala moja wizja wolnego od jutra :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

siemka wszystkim :hi:

Rzeczoznawca z Hesti był, oblukał , fotki porobił, wycenił i pojechał.

Potem z furką na działke ( mycie, przeczyszczenie rozpuszczalnikiem uniwersalnym uszkodzonego elementu, potem nałożenie silikonu-tego który miałem ostatnio na zlocie, wypolerowanie ) i 80% śladów zostawionych przez maluszka poszło w niepamięć.Tak więc furka stoi przygotowana do wspólnego wypadu - a efekt usuniecia rys i zadrapań ocenicie osobiście jutro - ja jestem mega zadowolony, nie liczyłem że tak duży % uda się usunąć włąsnymi sposobami :).

Jako, że nikt do mnie słów rezygnacji z wyjazdu nie przysłał lista jadących wygląda następująco :

1. Miron + Żona

2. Guregoru + ( pewnie któryś z braci :decayed:)

3. Majki

4. Krolu ( zabiera wszystkie konie ) :wink4:

5. Gregory

6. Czester

7. Piterra + Żona[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 12:38_________________________________________________szkoda tylko, że nikt się nie dopisał :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 mój koń nie chce jechać... :decayed:

to wyjedź 5 min wcześniej :decayed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 13:28_________________________________________________Krolu tylko pamiętaj - jedź sobie spokojnie, żebyś szczęśliwie dojechał :wink4:

nie ścigaj się znowu na dwupamówce z autobusami :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się jutro okazać, że będzie jedno autko więcej z tablicami SGL - Kumpel który robił ze mną program w Compsporcie w BB oddał im autko w poniedziałek na dalsze mody ( miał serie 110 tdi, zrobił program, teraz wymienia wtryski i turbine ) i chyba będzie je jutro odbierał, tak więc do BB jechałby ze mną jako pasażer, odebrał fure potem podjechał na Auchan i wracał z nami - więc jak ktos będzie chętny będzie możliwość przejechania się 1.9tdi o mocy około 165kucy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie przetestuję jak to się ma do mojego, bo coś mam wrażenie, że moje kucyki dostały grypę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry, właśnie wstałem po nocce

biedny Pelex...oj biedny

noo niezły wynik Miro, taki kopciuch i tyle kucyków, ciągnie mnie do leonidasa :naughty:

walicie te posty niemożliwie, ale bany się posypią... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Miron + Żona

2. Guregoru + ( pewnie któryś z braci :decayed:)

3. Majki

4. Krolu ( zabiera wszystkie konie ) :wink4:

5. Gregory

6. Czester

7. Piterra + Żona[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 12:38_________________________________________________szkoda tylko, że nikt się nie dopisał :confused4:

A kolega 8. Audia4zabrze (Sebastian ) + Żona + Maksymilian nie jedzie ?

może się jutro okazać, że będzie jedno autko więcej z tablicami SGL - Kumpel który robił ze mną program w Compsporcie w BB oddał im autko w poniedziałek na dalsze mody ( miał serie 110 tdi, zrobił program, teraz wymienia wtryski i turbine ) i chyba będzie je jutro odbierał, tak więc do BB jechałby ze mną jako pasażer, odebrał fure potem podjechał na Auchan i wracał z nami - więc jak ktos będzie chętny będzie możliwość przejechania się 1.9tdi o mocy około 165kucy :)

Oczywiscie ja zamawiam jazde probna, bo chce zrobic podobne mody tylko moze na troche wiecej kucy :)

Czesc pucek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo pany teraz to przegieliście :wallbash: :wallbash: :wallbash:

napisałem do moderatora żeby usunął 50 stron za te byzydury co tu wypisujecie :angry:

A tak serio to przeczytałem wszystkie zaległe posty od 150 stronki i nawet się nie pociełem mydłem ani żadnym innym tępym narzędziem :polew:

A ha zapomniałem sie przywitać - witam wszystkich nabijaczy bezsensownych postów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Cię :hi:

Ale to Ci w robocie dziś dniówka zleciała:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeee jutro nici z pastowania... do roboty z rana musze jechać :sick3: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeee jutro nici z pastowania... do roboty z rana musze jechać :sick3: :sick3: :sick3:

Ale do Bielska jedziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiecie jaką mam ochote jechać...

ale siara jechać na 2 stalówkach i 2 alu, z wgniecionym drzwiami i z przerysowanymi drzwiami...

ehhh...

Pelex nie oburzaj się :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeee jutro nici z pastowania... do roboty z rana musze jechać :sick3: :sick3: :sick3:

Ale do Bielska jedziesz ?

Jade jade:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu mam na nocki a w robocie już nie mam czasu na odpisywanie a tym bardziej na czytanie takich głupot :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będziemy już spamować, porostu zwiedziłem inne spoty... i patrze a tam tysiące stron bo każdy się wita ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...