Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać spamowiczów :hi: ja zaraz wyruszam na działke i nawet nie chce mysleć co się dzieje z moja bryką :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Bry z rana :hi:

piterra coś to grzebał przy niuni przy tym garażu?? Przecież audi sie nie psuje :gwizdanie:

Zapisałem sie tez na ogólnopolski :naughty: i nawet moja Ewa chce jechać :) tylko nie bede wracał pewnie do Gliwic tylko dalej nad morze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam w niedziele pogoda zajefajna takze cza sie gdzies przemiescic z chaty a kregoslup nie odpuszcza tez zapisalem sie na zlocik ogólnopolski i musze powiedziec ze to moja miala wielka w tym zasluge takze zalapala bakcyla z tym moim marzeniem jakim jest a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ale jedzieta z tymi postami :gwizdanie:

Ja właśnie przeglądam całe forum co ciekawego przez ten tydzień było.Na okrągło ten remont i nie ma kiedy w tygodniu tu zajrzeć.Od groma roboty a jeszcze dużo zostało do zrobienia. :gwizdanie:

Dziś wolne więc później trza się jakoś zrelaksować.Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratulacje SomeS :good: w takim razie widzimy się w piątek :tongue4:

tutaj wszyscy zapewne śpią, a ja dalej latam i szukam po necie :polew:

znów mam mało, ciągle musze ładować kase w autko, teraz przyszła pora na wnętrze :polew: Miro wczoraj mi smaka narobił PAKIETEM OŚWIETLENIE i lampki już zamówione, co prawda tylko pod nogi ale zawsze coś :>

chodzi mi jeszcze pewien plan po głowie, ale niewiem czy nie przesadzę :polew: :polew: :polew: podzielę się wizją mojego pomysłu na spociku, no bo jako świeżak muszę się wkupić w łaski Elyty :decayed::polew:

dobra, dosyć picia na dziś, trzeba iść spać i po nabiciu kolejnego posta wkońcu opuścić allegro i A4-KLUB.PL :naughty:

D O B R A N O C S P A M O W I C Z E :polew:

Pucek to chyba masz tą samą chorobę co ja.... :polew: qtfa każda wolna złotówka leci w auto :gwizdanie: ciekawe czy to uleczalne jest :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh to nie tylko Wy macie taką chorobę, ja co zmienie auto to sobie mówie że nic ekstra do niego nie wsadzam no i że już nigdy gleby w aucie ale po jakimś czasie mi to mija i złocisze lecą w auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tak tylko jak skończe swój plan to liczba złotówek włożonych w auto zrówna się z ceną za jaką je kupiłem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w domu chory umieram... przeziębiony :sick3:

Tak przeziębiony :chytry: trzeba było tego gołębia zostawić :decayed:

Witam wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam :>

tak to jest, jak raz spróbujesz to już się od tego nie uwolnisz :wink4:

ja już miałem nic nie rezać a jednak, chciałbym jeszcze TYLKO :polew: kubły i kiera S4 albo coś podobnego :> najwyżej przy sprzedaży zamnienie na ori :)

przejde dzisiaj się do kina na Szybko i Wściekle obadać jakie to jest:)

Królu, no widzisz, gołąg był nie świeży :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królu, no widzisz, gołąg był nie świeży :polew:

:polew::good::decayed:

Widzę że na letni jadą 4 osoby od nas :> ładniusio :naughty:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 15:08_________________________________________________Miron płytka pierwsza klasa :good: ciekawi mnie jakość nagrania bo jest naprawdę niespotykana musiało być śmignięte na konkretnym sprzęciku co bo dawno nie słyszałem płyty "nagranej" w takiej jakości tylko się musiałem nakombinować żeby ją przegrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

co za płytkę macie? :kox: też chcę :decayed:

wrzucam fotkę na szybko dziś zrobioną pod interem :>

e1943ca2854e4339m.jpg

btw.. kto miał mi załatwić maskownice na głośnik? :naughty: w poniedziałek cd rezania.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za płytkę macie? :kox: też chcę :decayed:

Tajemnica forum :naughty::decayed:

btw.. kto miał mi załatwić maskownice na głośnik?

Ja :) ale ciężko będzie nic konkretnego nie ma a reszta to standardowe "siatki" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ten gołąb :kox:

A jednak :tongue4::decayed: tak że niby wszystkich wyprzedził i skręcił w prawo a potem pewnie na rondzie zawrócił :tongue4:

Somes ciężko będzie ci coś takiego znaleźć jak chcesz na upartego to poszukaj w dobrych firmowych sklepach ze sprzętem Car-audio ale tam pewnie ładnie zabulisz za coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS a ile dałeś za zderzak przód? i czy miałeś pod kolor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Krolu tak w ogóle to zajebiaszczy masz opis :good:

Guru taka prawda - zawsze wszyscy o mnie mową (aha ta moja skromność) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :)[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 17:47_________________________________________________Dobra panowie trzeba się zebrać na jakiegoś browarka w taki piękny kończący się dzień :naughty: do zobaczenia (a w zasadzie usłyszenia a najbardziej to popisania :gwizdanie:) wieczorkiem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS a ile dałeś za zderzak przód? i czy miałeś pod kolor ?

za zderzak kompletny dałem 400-500zł (teraz nie pamiętam) z kratkami dokładką i belką :mysli:

i był pod kolor... zielony :tongue4:

Ehhh ten gołąb :kox:

A jednak :tongue4::decayed: tak że niby wszystkich wyprzedził i skręcił w prawo a potem pewnie na rondzie zawrócił :tongue4:

Somes ciężko będzie ci coś takiego znaleźć jak chcesz na upartego to poszukaj w dobrych firmowych sklepach ze sprzętem Car-audio ale tam pewnie ładnie zabulisz za coś takiego

ma być! hehe nie chcę czegoś co mi się nie podoba więc będę szukał :gwizdanie:

poszukam poszukam... pewnie u skalika będzie... ale nie chce mi się tam jechać :decayed:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 18:00_________________________________________________P.S. Dzisiaj mój dupowóz nową sesję miał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...