Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ja też ide obejrzeć na HBO HD film 300

nara

i do jutra

i pisać czy kto będzie o 16 w piątek

i kiełbachy przywiesć[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 22:10_________________________________________________może dziś na jakiś :sexinbed: się załapię

przecież byłem grzeczny ;(

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ja też ide obejrzeć na HBO HD film 300

nara

i do jutra

i pisać czy kto będzie o 16 w piątek

i kiełbachy przywiesć[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 22:10_________________________________________________może dziś na jakiś :sexinbed: się załapię

przecież byłem grzeczny ;(

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja bede w piatek jesli mi nic nie wypadnie

Ej to moja emotikonka :evil:

Guru cos ty tak zachlal pale, ze nie jestes w stanie no forum wejsc ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeb mnie napier....la jak nie wiem co :wallbash: piwko nie pomogło :thumbdown: drzemka nie pomogła :thumbdown: trza iść zapalić i spać niestety :lazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starzejecie sie wszyscy :wallbash:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 22:59_________________________________________________

Miron jest na hali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ostatni luk na forum i trza się wyspać żeby mi łeba nie rozje...ło :) narazka wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :hi:

jest tu kto? :naughty:

1.Pucek udało mi się dogadać z tym gościem od tego zawiasu weiteca... za 300zł komplet wytargałem jeżeli nic się nie zmieni :blink::kox:

2.Czy ten zawias to gwint czy jak? bo ja się nie znam na tych sprawach...

3.Guru co myślisz o tej maskownicy? podejdzie mi do kufra?

4.Jaro widzę ładnie się tam burzą z tą obróbką... Ja wysłałem pierwszy raz fote w ogóle z nikąd taką, wygrałem, pozamiatałem i mam spokój :decayed:

5.Idę spać bo kobiety są męczące :zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak, jestem po nocce teraz i mam w sobie pare piwek

SomeS tamto to amory sasch-a czyli bardzo dobre i spreżynki czyt. springi weiteca czyli też dobre, jak za 300 to dobra cena, on tam miał napisane że wyśle foto autka jak to na nim stało, więc bierz fote i zobaczysz

ja oczywiście się piszę na tą 16.00 w piątek, kupiłem dzisiaj kilo śląskiej i będziemy grillować, żebyś Piterra z balastem jestem nie przyjechał bo ci ta komóra w kieszeni nie przestanie szybko dzwonić :polew:

tak wogule to jakoś słabo poszło wam spamowicze te pisanie, liczyłem na conajmniej 10 stron a tu d*pa, tylko 4 :polew:

ide zaraz spać, bo nie ma co przesadzać, człowiek spać musi :wink4:

odezwe się koło 15 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Narazie idz spac, bo juz dobranocka dawno sie skonczyla :hi:

:bicz2::foch::nose::decayed:

3.Guru co myślisz o tej maskownicy? podejdzie mi do kufra?

No taka prosta jest i wydaje się strasznie wysoka może ci to trochę przeszkadzać ja myślałem o czymś wypasionym czyli polerowanym aluminium z prętami przechodzącymi w różne średnice i nie całkiem prostymi i oczywiście zawieszonego zaraz nad głośnikiem żeby nie odstawało 10 cm w górę

Ja na twoim miejscu bym jeszcze poszukał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co dobijecie te 300 do piątku czy CIENIASY jesteście :evil: coś mi się wydaje że będzie :takiego: a nie piwo bo nie dacie rady :jezyk::lol1: tyle się nagadali że będą pisać :bla: a tu wystarczy że mnie i Prezesa wczoraj nie było i nic się nie ruszyło :evil2:

:tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy będzie miał jakąś wymówkę :cool1: dzisiaj pokażcie na co was stać :evil: jak przyjdę z roboty i nie będę miał co najmniej 10 stron do nadrobienia to przenoszę się na eu. :polew: :polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba przez te naprawy garazowe

Naprawy garażowe były już jakiś czas temu, wczoraj dostałem zdjęcie :P [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 09:37_________________________________________________CO TO MA BYĆ!!!!!!!!!!!!! halooo jest tu ktoś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Bry :hi:

No własnie tak czytacie że Prezes mówił ze w piłke gra do 23 we wtorki a tu juz takie domysly : zakupy, wyprzedaze itp :)

Qrna jak zwykle 20 minut czytania bo spamerzy w akcji

widzę że tacy to uważnie czutają też tu są :):wink4:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 12:39_________________________________________________

załatwione :wink4:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 12:40_________________________________________________

Ja jestem :)

Witam spotowiczów ze śląska :hi:

:hi:

Proton fajnie że lecisz na letni - Twój pierwszy jak sie nie myle :) czy już jakiś zaliczyłeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...