Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ja co do spota nie wiem jak się uwinę z robotą.. wszystko wyjdzie w praniu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

@Pelex lekko nie masz a tego oleju to tak pół podziałki nad było wiec raczej to bedzie znów uszczelka tylko teraz już to powinni ci zrobić za free skoro sami zj***li

[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 18:04_________________________________________________a ja dziś w końcu grila zmieniłem na normalnego ori chromowanego i powtórnie odszczurzyłem klime puki co nie capi zobaczymy za pare dni

sparki skąd masz grilla? :decayed:

Z :a4fan: pewnie jakiejś :polew:

Piterra sprawdzałem dolot i jakoś tego nie zauważyłem dopiero jak ze Sparkim daliśmy po garach to się olej tam pojawił i dziurka ukazała się jak na dłoni

jak mi teraz ten mój statek zrobią i nic się do miesiąca czasu nie posypie tzn z rzeczy które są bezpośrednio związane z ich naprawą to .........................................

chyba się upije :polew::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bede napewno no chyba ze mi sie lampka oleju zapali :polew: :polew: :polew:

sparki ty to jezdzisz po tym knurowie jak niewidomy ja ci kiwam a ty nic

no ale jak sie jezdzi taka :a4fan: to sie nikogo nie poznaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie Sparki robił logi ale wstrzymajcie sie jeszcze z napaścią na niego bo trzeba wrzucić je na forum żeby fachowcy ocenili czy takie logi mogą być bo wiecie na naszym forum najlepsi LOG biści sa bardzo nerwowi jak cos źle im wkleisz zaraz Cię zj***ą i zwyzywają :polew:

widziałeś Pelex ze te logi mają rece i nogi tylko po kiego dziada ty go gniotłeś do 5tysi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bede napewno no chyba ze mi sie lampka oleju zapali :polew: :polew: :polew:

sparki ty to jezdzisz po tym knurowie jak niewidomy ja ci kiwam a ty nic

no ale jak sie jezdzi taka :a4fan: to sie nikogo nie poznaje

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 21:18_________________________________________________odpowie mi ktoś na pytanie? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bede napewno no chyba ze mi sie lampka oleju zapali :polew: :polew: :polew:

sparki ty to jezdzisz po tym knurowie jak niewidomy ja ci kiwam a ty nic

no ale jak sie jezdzi taka :a4fan: to sie nikogo nie poznaje

a kiedy mi machałeś czas ???

mi jak drogi nie zajedziesz to ja Cie nie widze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mijalismy sie samochodami okolo 13.30 pod osrodkiem zdrowia gorniczym[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 21:24_________________________________________________somes az tak sie na tym nieznam ze by ci pomoc ale masz pewnosc co do tych czesci ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mijalismy sie samochodami okolo 13.30 pod osrodkiem zdrowia gorniczym

niewidziałem trza było jebnąć długimi po oczach to by sie synek opamiętał i też by pomachał :wink4:

a co do mojej :a4fan: to co zazdraszczasz mi tych stalówek co :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle sie prezentuje na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle sie prezentuje na drodze

gadzasz :tongue4: dobra w takim razie nawet kołpaków nie kupuje będę emanował rdzą :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 21:35_________________________________________________kaj sie wszyscy podziali :mysli: bo wam viceprezes browara na 300setną stonę nie kupi :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes ja bym tego nie kupił...chyba że to jakieś firmowe, ale po fotach jak widze to MADE IN CHINA

Pelex, a myślałem że to ja pechowego parcha kupiłem:/

no wiadomo mnie jutro nie będzie, odwiedze Gliwice dopiero za tydzień

kubełki dostane dopiero w poniedziałek wrrr... ale jestem zły, na dodatek byłem z dziewczyną na pogotowiu, rzuciłem jej telefon i dostała w łokieć - potłuczony :polew: najlepsze w tym jest to że będąc w szpitalu na pogotowiu nie dali jej nawet szyny, ani bandaża ani nic, kupić se maść i tyle, te podatki płacimy chyba dla darmozjadów z sejmu :evil:

i zły muszę iść spać...

DOBRANOC SPAMOWICZE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc Pucek :wink4:

I dzień dobry wszystkim bo to już ta pora kiedy się jasno robi nie :mysli:

Pucek jak przeanalizujesz co się zepsuło w moim aucie z winy samego sprzętu to ostatnio jest tylko dziura w dolocie no i wcześniej zawieszenie ale to każdy przechodzi cała reszta to są usterki z winy jak nie producenta np. świec w tym przypadku to jeszcze dochodzi chyba nie udolność mechaniorów tak mi się przynajmniej wydaje tak silniczek chodzi bez zarzutu a ha bym zapomniał jeszcze się pompa wtryskowa się rozczelniła ale to też jest przypadłość AFN-ów po latach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc Pucek :wink4:

I dzień dobry wszystkim bo to już ta pora kiedy się jasno robi nie :mysli:

Pucek jak przeanalizujesz co się zepsuło w moim aucie z winy samego sprzętu to ostatnio jest tylko dziura w dolocie no i wcześniej zawieszenie ale to każdy przechodzi cała reszta to są usterki z winy jak nie producenta np. świec w tym przypadku to jeszcze dochodzi chyba nie udolność mechaniorów tak mi się przynajmniej wydaje tak silniczek chodzi bez zarzutu a ha bym zapomniał jeszcze się pompa wtryskowa się rozczelniła ale to też jest przypadłość AFN-ów po latach :gwizdanie:

bo oddajesz niuńkę w ręce jakichś amatorów

co nawet ozonowanie potrafią spierdzielić

teraz to bym im na pewno nie zapłacił

choćby partacze pół auta wymienili

co cię podkusiło oddać im :a4fan: żeby w niej kopali[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 07:18_________________________________________________wogóle to dzień doberek Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pittera znam takich co chwalą tego "mechanika" ale sam na swojej skórze sie przekonałem jaki z niego mechanik, dużo gada i koloryzuje, mi naprawiał auto metodą prób i błędów tylko ze to ja płaciłem za te błędy a auto stało prawie 3 tygodnie. A najlepsze jest to że gość pracował w ASO VW Besamrex i dlatego tam nie oddam też już nigdy auta bo widze ze mają tam samych "fachowców"

Acha mnie dziś napewno nie bedzie :( a za tydzien to na 100% mnie nie bedzie bo bede mówił "TAK" i od 15 maja z GPSem na palcu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qfa jak z besmarexu to magik jak po chu.u fest

już ja wiem jacy tam fachmani byli

wiadomo że jak coś spierdo..ł to pajac będzie tak wymyślał żeby nie było na niego i żeby się w koszta nie wpakować

i będzie wymyślał że części "be" że producent "be" a on "biedactwo"robi wszystko co może

i wszyscy są "be" a on jest "cacy"

jeba.y "boski Enrique"

pajac i amator

a przedewszystkim jakiś oszust

a zapewne chwalą go Ci którzy posiadają wiedzę na temat mechaniki pojazdowej na poziomie mniejszym niż 0

i tak przez swoją niewiedzę ludzie dają się DYMAĆ

Majki będziesz dzisiaj??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm moze jeszcze sie urwe dzis i wpadne ale dosłownie bede z 15 minut, przywitam sie i spadam do domu bo nerwówka mi sie zaczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm moze jeszcze sie urwe dzis i wpadne ale dosłownie bede z 15 minut, przywitam sie i spadam do domu bo nerwówka mi sie zaczyna

oki[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 08:25_________________________________________________spadam spać

tak żebym nie zaspał na spota hahaha

do zobaczenia o 18:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziecie punktualnie o 18:00 to ja tak do 19:00 mam czas mogę wpaść... dajcie znać bo jak nie to nie warto mi się tam na tą arenę pchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie tu coś jeszcze

http://halbot.haluze.sk/?id=4944[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 08:34_________________________________________________

jak bedziecie punktualnie o 18:00 to ja tak do 19:00 mam czas mogę wpaść... dajcie znać bo jak nie to nie warto mi się tam na tą arenę pchać

przyjedź a nie pierdziel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...