Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

spoko majki jak bede mogl pomoc to pomoge nie ma sprawy a lampy po urlopie sie kupi

krolu jutro bede sie widzial ze szwagrem i rozejrze sie co tam by mial dla mnie takze szykuj kaske na fele moze je zalozymy na spocie jakims i sie zobaczy jak bedzie wygladac twoja furka na tych felach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

to królu ja bym do takich felg założył same sprężynki obniżające, bo co z tego że będziesz miał ładne 17'' jak auto będzie stało wysoko jak koza :decayed:

noo noo przybywa NAS :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P6120009%20(2).jpg

:cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 09:39_________________________________________________Widać, że dokładane, ale fotka z komórki była tak niskiej jakości, że nie dało się nic więcej uzyskać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :hi:

A ja w czwartek pracowałem :confused4: Pracy mam teraz bardzo dużo, a ktoś tam mówił że kryzys jest :cool1:

Pomijając to, że miałem ten czw. zapłacony x3 to i tak wolałbym odpoczywać no i się na spocika przejechać do was, no ale takie życie jak się pali to trzeba robić. Guru dzięki za fona :wink4:

Moje wozidło jedzie w poniedziałek do warsztatu i będzie naprawiane. Do urodzin powinien być gotowy i lśnić jak nigdy bo wpadł mi do głowy pomysł, że skoro już będzie w kabinie lakierniczej to może by całe autko malnąć, bo stan lakieru to jest kiepski i porysowany to mam praktycznie każdy element teraz. Tu ryska tak zadrapanie, tam jakiś odprysk, a tak będzie 100% nowy lakier. Co myślicie??

a ciekawe jak SoMeS dojechał tym swoim REZOWOZEM do tej Wiatrakolandii albo jak kto woli tulipanowni :decayed: :decayed:

Za niedługo będzie chyba wracał bo coś mnie słuchy doszły, że palenie mają tam zlikwidować :>

ale za to Krolowi pasek wymieniłem

i to na odległość :tongue4: :tongue4:

Ty to masz zasięg :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie :hi:

Krolu z tym rozmiarem to chyba przesadziłęś wygląda jakbyś tam 19 włożył :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odepnę tą kostkę (złączkę) z przepływomierza to będzie tak jak by on nie działał i wtedy zobaczę różnicę ?? I pytanie czy tak mogę zrobić, czy się nic nie pop....... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Krolu, felgi koksik , ale bardzo popularny wzór jednak , tak jak czestesomesowe MAMy :P

a ja sobie zrobiłem wczoraj logi i mi wyszło , że przepływka jest w idealnym stanie :wallbash: turbo pompuje idealnie , nawet mam kąt wtrysku idealny i dawki , ogólnie mam wszystko idealne :kox: czyli zdrowa 110ka , nic tylko jechać stroić :D już jestem umówiony na 18tego :hi:

a w piątek możemy jechać na strefe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor pochwal się gdzie robiłeś logi i z kim ? Też bym musiał logi zrobić, bo autko słabnie w oczach... za nie długo nie osiągnę 130 km/h na autostradzie...

I tym razem się przesiądę na transita bo da się nim szybciej jeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam lapka , i wczoraj w nocy robiłem z kumplem na kościuszki w katowicach, wyszło idealnie, także możemy zrobić kiedyć u Ciebie , koleś sie zna to mnie odrazu poduczył i już mniejwięcej wiem jak czytać logi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keżor: jak możesz to dograj termin ja się stawię :)

Panowie "nasze" TDi-ki ruszyły - 24h mam nadzieje, że wygrają z żabojadami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witojcie :hi: krolu no stary zaladowales tam rozmiar 19' czy co moje maja tylko 225/45/17' ale wyglada niezle

a ja ide ogladac sie za nowymi felami ale juz w rozmiarze 235/40/18' zobaczymy czym szwagier dysponuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu jak chcesz to mozemy zrobic logi na najblizszym spocie na innych forach sa bardzo rozbudowane działy o logowaniu tdi, poczytam i sie zrobi...

Keżor a ten twoj kumpel zna sie tez na 1.8t?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diman: spokojnie ja się dopiero przymierzam do felg :embarrassed:

@ d4rk: bardzo chętnie :) też się trochę przygotuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten koleś robi programy także coś tam umie :) sam ma 2.5tdi i 2.7BT także chyba na 1.8T też sie będzie znał, a jak nie to wrzucasz na forum i Ci wszystko powiedzą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto miał ten katalog DEPO?

dawać dawać bo szukam i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki królu, taki właśnie katalog spotkałem już na necie i niestety nie znalazłem w nim to co szukam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Piękny dzień się zrobił , a ja w robocie do 21 , jak miałem wolne to padało :disgust:

Pytanie - czy wiecie gdzie od ręki i za rozsądną cenę mogę kupić wkład lusterka - lusterko lewe od kierowcy ?? bo dziś rano wsiadam do auta i lipa , ktoś w nocy zajebał , naszczęscie nie jest uszkodzona ani nic , więc potrzebuję sam wkład. chciałem na szybko w norauto - ale tam dopiero za tydzien by mogli mieć :gwizdanie:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo piwo było i teraz cisza :polew:

wyrezałem nowe halogeny, zobaczycie na spociku, o ile będę w tym tygodniu :wink4:

no a tak pozatym to wkońcu się zrobiło wmiare ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...