Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

To miłego spotowania no i grilowania u Keżora, trzeba isć spać bo o 5 wyjezdzamy z dimanem, takze do zobaczyska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie

sprawa wygląda tak, jutro zaczynam w drugiej robocie więc ani w ten piątek/sobota mnie na spocie nie będzie, to samo za tydzień, więc jeżeli mamy jechać na jakiś wypad to jedynie za tydzień w niedzielę

niestety mogę pomarzyć o B6, wręcz jestem zmuszony kupić inne auto, bardziej oszczędne :kwasny:

niestety tak to bywa, więc szybko się nie odezwe

Dobranoc

Pucek co to ma znaczyc ? :shocked: chyba nie chcesz kupic czegos innego niz Audi :tongue4: tyle czasu i pracy ostatnio wlozyles w niunke, ze szkoda by bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, klocki lego :)[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:37_________________________________________________Musze sie pożegnać bo rano do pracy a mój organizm potrzebuje ośmiu godzin snu :tongue4:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:39_________________________________________________ :hi:

Mogę :)

reprezentacja na ogólnopolski:

Wypijcie za nasze nie psujące się b5, żeby jeszcze mniej się psuły :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko Rudi , czy przeglądałaś jakikolwiek inny temat na tym forum poza spotami śląskimi i moja A4?? bo temat o grilu jest podwieszony w dziale śląskim ;) a ja mam w podpisie link do tego tematu.

a pÓźno jestem , bo dziś czwartek i byłem na spocie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak sie udał spot? :naughty:

udal sie

a propos ty kupowales te diody w zderzaku co masz na allegro?

kupowałem je od kumpla , ale mam je na aucie , nie na allegro :chytry:

to ori ?

tak z S6

ile ty dales za swoje?

5 stów :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Rudi ostatnia się kładziesz spać, pierwsza wstajesz :no: jak ty to wytrzymujesz :mysli: może coś bierzesz :polew: napisz kolegom co takiego :naughty:

Krolu jak możesz to podjedź i kup mi te klocki jeżeli się da poza allegro i w tej samej cenie :) rozliczymy się na spocie :wink4:

Dla przypomnienia to są te:

http://www.allegro.pl/item682103420_lego_power_miners_kruszarka_granitu_8958.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Rudi ostatnia się kładziesz spać, pierwsza wstajesz :no: jak ty to wytrzymujesz :mysli: może coś bierzesz :polew: napisz kolegom co takiego :naughty:

Krolu jak możesz to podjedź i kup mi te klocki jeżeli się da poza allegro i w tej samej cenie :) rozliczymy się na spocie :wink4:

Dla przypomnienia to są te:

http://www.allegro.pl/item682103420_lego_power_miners_kruszarka_granitu_8958.html

P.W. Moneks 1

41-500 Chorzów WPKiW

Ośrodek Harcerski

Al. Harcerska 3A

Pracują od 9-17 dzwoniłem tam... - tak samo jak ja :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Gregory - skoro masz wsyztskie odcinki na DVD , dałbyś radę w miare możliwości i chęci przegrać je dla mnie , oczywiście zwrot kosztów za płyty + jakieś dobre piwko :):decayed:

co do Częstochowy - ja się raczej piszę , jak to ma być w niedzielę , bo będę miał wolną chyba ...

krolu - masz już może tą ulotkę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam:

Myjnia samochodowa :

41-902 Bytom

ul. Zachodnia (bez numeru)

tel 032 395 00 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

Ciekawe czy dojechali juz do Pily :mysli:

No ciekawe :)

Panowie i Panie złe wieści (chyba :tongue4:) dziś nie dojadę na spota ponieważ mam robotę za fajne pieniążki a jak niektórzy wiedzą zbieram na mieszkanie więc każdy grosz się liczy :naughty:

D4rk mam dla Ciebie tą kratkę i kawałek żyły kablowej wprawdzie nie jest obrobiona ale to chyba nie problem, pytanie kiedy to dostaniesz :mysli: skoro mnie dzisiaj nie będzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...