Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Palowice, ulica chyba kolejowa. taki starszy gosc tam sprzedaje. oponki konkret, wozi z niemiec. do poprzedniego wozu kupilem pirelki pzero, komplet za 280zl 205/50/16.

ps. nie potrafie uruchomic Vaga pod Vista. moze ktos mi to zrobic, hehe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Palowice, ulica chyba kolejowa. taki starszy gosc tam sprzedaje. oponki konkret, wozi z niemiec. do poprzedniego wozu kupilem pirelki pzero, komplet za 280zl 205/50/16.

ps. nie potrafie uruchomic Vaga pod Vista. moze ktos mi to zrobic, hehe?

Dzięki kolego podjade sobie tam choć troszke mam daleko, może sobie przypomnisz jaka to ulica bo niechciałbym do jakiegos innego oszusta trafić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna część ludzi na ogólnopolskim, druga u Keżora, a ja tu sam na deszczu....jakieś wilki kurna! :confused4:

Eeeehhh...., byle do 19 lipca. Nie mogłem dziś wpaść do Keżora bo w sumie niedawno wszedłem do domu, poza tym to dopiero dziś odebrałem auto, miesiąc stało w warsztacie blacharsko/lakierniczym.... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gregor, ze nie wpadles bo byly dla ciebie identyfiaktory i esa czekala na scigi :tongue4: oplacalo sie czekac tyle na autko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No imprezka udana gdyby nie to ze keżor za szybko "skazał się na kaca" :decayed: Dzięki krolu (wiesz o co chodzi) :naughty::kox: :gwizdanie: :gwizdanie: Pelex szkoda że Ciebie nie było, była prawie identyczna :a4fan: jak twoja;p tylko ze grill inny :) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gregor, ze nie wpadles bo byly dla ciebie identyfiaktory i esa czekala na scigi :tongue4: oplacalo sie czekac tyle na autko ?

No szkoda sam żałowałem, że nie mogło mnie tam być. Sorki Keżor.

A na auto w sumie opłacało się czekać lakier jest spoko, pod słońce mieni się jak bombka choinkowa z brokatem :> Do tego taki czysty bez żadnych rysek. Teraz trzeba uważać i unikać zadrapań przez tydzień.....dwa, bo lakier jest świeży i jeszcze nie stwardnął całkowicie więc łatwiej zrobić ryskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana i żegnam, jadę na działkę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żałuje troszkę że nie dałem rade wpaść ale tak bywa :wink4:

Może następnym razem się uda :>

Gregory ciekawy jestem bardzo jak teraz Twoja furka wygląda :mysli: i jeździ :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: WITAM Pelex z rana. co tam?

[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 11:02_________________________________________________ :cool1: wszyscy żałowali ze Cie nie bylo ;(

Spoko ciesze się że nie zapomnieliście o mnie. Dzięki bardzo :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy będą mówić "szkada że Cie nie było ......." :polew: Ale stronki lecą...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po kilku dniach nieobecności :hi:

obowiązki , obowiązki ... żałuję bardzo że nie dałem rady prezyjechać do keżora , niestety wyskoczyła sytuacja w pracy i musiałem do krakowa wieczorem jechać ;/

ale z tego co widzę , grill bardzo udany !! :) może będzie mi pisane zagościć następnym razem :)

Gure - jak dzisiaj chcesz odebrać te ledy to dzwoń , chyba że podjedziesz na lotnisko w środę przed wybraniem się do gracjana , w sumie po drodze , jak wolisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie dotarłem do forum :) dzięki za spota piątkowego (lepiej później niż wcale :naughty:) jeszcze raz dzięki Keżor za sobotę :good:

Co z tą Częstochową bo nikt się nie kwapi na to :thumbdown: pasuje wam ta niedziela 19 czy jak :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam spamowicze widze ze troszke sie ociagaliscie w pisaniu ale to dobrze to zdaze z tymi browarami za dwa tygodnie :gwizdanie: :tongue4: a co do ogolnopolskiego to jestem mega zadowolony tyle :a4fan: w jednym miejscu to szok dla mojego oka no i ludzie wporzadku polecam kazdemy [br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 20:30_________________________________________________no i widze ze wy tez sie nie ociagaliscie u kezora mega impra byla to spoko moze mnie jeszcze kiedys zaprosi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę :) to pierwszy "ogólnopolak" wrócił :naughty:

ano wrocil wrocil i chyba cza bedzie troche odespac te nie przespane noce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pomyśl sobie jaka teraz cisza :naughty: ja przez 2 dni po Bukowinie nie umiałem się przyzwyczaić do takiej ciszy w domu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na wszystkich zlotach - i na wszystkich było do d*py ( poza pierwszym ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...