Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

a potem kozaczy że audi mu się nie psuje :decayed:

a ile razy zmieniłeś olej w tym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

a właśnie, Landryn ile Ty tym glutem robisz w ogóle kilometrów miesięcznie?

bo jakoś nic nie mówisz że coś Ci się zepsuło, aż dziwne

3 km ... miesięcznie na spoty, spod Leroy Merlina na miejsce spotkań, dziś jak sam mówił, jeździł Micrą...

Ty Krolu to znasz w końcu tą bajkę o wężu ........... :tongue4:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 23:35_________________________________________________Olej wymieniałem raz ale kilka razy robiłem dolewki jak uciekał także można powiedzieć że już 2 razy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahhah powiedzmy że 2 razy, to nie źle...ja trzeci raz jakiś miesiąc temu wymieniłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja tak szczerze Wam napiszę że od zawsze podoba mi się jeździć dieslem, w ogóle ten jego odgłos mi się podoba, no i to że tanio i dużo się jeździ, ale niestety w dieslach nie ma Q a na tym mi zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja tak szczerze Wam napiszę że od zawsze podoba mi się jeździć dieslem, w ogóle ten jego odgłos mi się podoba, no i to że tanio i dużo się jeździ, ale niestety w dieslach nie ma Q a na tym mi zależy

:slina::blink::shocked:

Ps. Jest Q tylko trudno znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa sam szukałem Q bo FWD to porażka niestety :/

jechałem dziś ikarusem i tyle zapachów ile dane mi było poczuć to nikomu nie życze.. już wolałbym jeździć Audi bez turbiny.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo a mi się właśnie ten odgłos podoba, nie wiem dlaczego ale rozsądek mi mówi żeby dać se siana z gazem ale z drugiej strony jak sobie przypomne tą przejażdżke z Gregorym to nie chcę nic innego

a moje obawy są tylko dlatego że nie wiem czy odważy się ktoś odkupić auto z gazem, bo ja osobiście nie kupię auta z gazem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jest taka zasada że "gaz to zło - mówią Ci którzy go nie mieli"

jakby nie fakt że chciałem spróbować diesla to pewnie bym benzyne z gazem kupił :)

ważne jest żeby instalacja była dobrze dobrana do auta i dobrze zestrojona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o instalacje to ja się nie martwię, mamy na spocikach magika od gazu :notworthy:

tylko że ja mam zamiar celować w 250 kucy :kox: a jak mnie najdzie to więcej :decayed:

no i na gazie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to Ty podtlenek se wsadź od razu ;)

ale fakt apetyt rośnie w miare jedzenia.. ja cieszyłem sie jak dziecko z tych 110 KM a wystarczył jeden spot w katosach żeby mnie wyleczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Keżor jechał przede mną, wcisnął gaz i tyle go widziałem.. ;(

to był wystarczjący znak że 110KM to mało.. tyle tylko że te FWD nie daje żadnej frajdy z jazdy w zakrętach. Bo co z tego że moge szybciej przez ten zakręt przejechać skoro bokiem nie da rady. :/

Rudi jak gaz Ci skrzynie rozwalił?? bo jakkolwiek bym sobie tego nie wyobrażał to związku nie widze :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo to widocznie montażyści dali ciała

Rudi, a ile daliście za tego srebrzaka???

bokiem? to na ręcznym

ja to właśnie chce uniknąć jazdy bokiem, bo w tamtej zimie laska narobiła mi szkód :(

dlatego celuję w Q, łatwo się nie poddam, chociaż mnie jazda bokiem rajcuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek, chcesz taką moc??? to kup S od razu... po co 1,8T za 20k i 10k zł w moc... i bedzie Q...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz jazda na ręcznym to nie to samo co strzał ze sprzęgła i kontrola gazem.. :no:

dlatego właśnie chciałem Q jednak dzwon Poldem przyspieszył mi nieco zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego celuję w Q, łatwo się nie poddam, chociaż mnie jazda bokiem rajcuje :kox:

Pucek zaufaj mi że w zimę (a nawet w lato jak jest mokro na drodze) nie ma najmniejszego problemu żeby bokiem polecieć tylko trzeba wyczuć co i jak bo oczywiście trzeba się bardziej przyłożyć no i nie ukrywam że auto bardziej w d*pę dostaję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty królu nie wiesz że gdzie nie jedziesz z S do naprawy, tam cenią sobie raz drożej za wszystko?

no i do S nie założe gazu

a tak, kupuje polifta do 24 tyś zł, wrzucam gaz za 3500 zł, wrzucam alu za 2500 zł, gwint za 1200 zł i na tym wygląd się kończy, rozrząd, oleje, płyny, zamkne się w 33 tyś zł, mam potem do dyspozycji 8 tyś zł na mody :wink4:

ja wiem że mody to droga impreza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...