Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów.

Mam pytanko.

Koleżanka z pracy ma problem ze swoim VW Passatem z silnikiem 1.9 tdi PD.

Objawy: brak mocy, wyłącza się turbo.

Wygląda to na przepływke, ale lepiej było by to sprawdzić. Czy jest ktoś w stanie podjechać w godz 8-16 do Pyskowic z komputerem i zdiagnozować problem?

pzdr

za 500zł pewnie co drugi :polew:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 10:03_________________________________________________

:hi:

Po 700-setnym poście widzę że zrobiło się tu ciekawiej :polew:

Piterra ładnie naświetlił temat ........ :gwizdanie:

Co teraz qpi Pucek :mysli:

a Ty gdzieś się podziewał :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć

Piter, chyba CI nie dała... :decayed:

Miron szukał 1.5 roku auta, ja dopiero się rozglądam, ale jak szukam przez miesiąc na mobilach i allegro to z Q są ale angliki, więc niech mi tu nikt nie pitoli że wybieram sobie jak baba, nie mam zamiaru znów KUPIĆ PADŁA

swap-a nie będzie bo nie mam zamiaru za 3 lata prosić się żeby sprzedać tak stare auto z zmienionym silnikiem, zresztą sam Gregor mi przyznał racje że będzie problem

a na koniec, przecież wiem czego szukam, B5 II lub I lift, sedan klima,1.8 T i Q, co do środka to jedno ALE - nie może być ten oczo jebny niebieski :tongue4: czy to tak dużo? chyba NIE

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak keżor sprzedaje turbo z awx to ciekawe co dalej kombinuje...

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak keżor sprzedaje turbo z awx to ciekawe co dalej kombinuje...

:mysli:

To napewno nie jego.... Bo te większe to by chyba musiał na miejscu pasażera wozic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Siemka Miron mozesz mnie wykreślic z Kamienia Śląskiego po prawdopodobnie do niedzieli niezdarze wrocic bo jade do wa-wy

OK

a na koniec, przecież wiem czego szukam, B5 II lub I lift, sedan klima,1.8 T i Q, co do środka to jedno ALE - nie może być ten oczo jebny niebieski :tongue4: czy to tak dużo? chyba NIE

Pucek - tak całkiem na poważnie:

Najważniejsze to wiedzieć czego się chce i w miarę prezycyjnie się określić co musi w furaczu być na 100% a co fajnie jakby jeszcze było.

Widzę że to wiesz i sobie w głowie poukładałeś.

Teraz dalej:

Szukaj wytrwale tego co dokładnie Cię interesuje, nie napalaj się na byle co, nie sprawdzaj każdej furki która tylko w jakimś stopniu Cię interesuje.

NAJWAŻNIEJSZE

Trzymaj się twardo tego co sobie wymyśliłeś że chcesz mieć i w żadnym wypadku nie zmieniaj kryterii szukania ( co gorsze modelu, marki, wypasu ) tylko dlatego, że przez miesiac nic ciekawego się nie trafiło.

Zawsze powatarzam jedno - za***iste furacze sprzedają się do 48 godzin.

Jak szukasz fury na mobilach i allegro to wpisuj zawsze te same kryteria ( czym bardziej ścisłe tym lepiej ) i zerkaj regularnie 2 razy dziennie na te strony.I zawsze jak wchodzisz wpisuj że ma Ci pokazać furki wystawione przez ostatnie 12h - tym sposobem będziesz na bierząco ( będziesz jednym z pierwszych którym się pojawi to ogłoszenie ) i będzie Ci to bardzo mało czasu zajmowało ( sprawdzanie co się nowego pokazało ) ale jak się trafi coś mega wartego zainteresowania to tzreb adziałać - wtedy jest za późno na myślenie, zbieranie kasy, pytanie się kumpli co myślą, kombinowanie.

Pojawia się fura inna niż pozostałe 1000szt na allegro - warta uwagi - wtedy się umawia nawet w tym samym dniu, kasa w kieszeń ( przynajmniej na zaliczke ) i zapierdzielasz do kolesia modląc się po drodze żeby być pierwszym[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 11:55_________________________________________________1. Wiedzieć czego się konkretnie chce

2. Kasa czeka w szufladzie

3. Na allegro i mobile wchodzisz nawet co 2 godziny jak masz taką możliwość

(przeglądanie tego co się pojawiło przez ostatnie kilka godzin zajmuje do 5 min. )

4. Coś się trafia - szybkie sprawdzenie podstawowych czy żeczy - i zapierdzielasz do kolesia[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 11:58_________________________________________________B6 szukałem 3,5 miesiąca

B7 jakiś rok

i zawsze kiedy znalazłem, sprawdziłem i jechałem to już wiedziałem że to jest to czego szukałem.

I były to fury które praktycznie oglądałem jako pierwsze.

Czyli nie napalałem się na to co częściowo spełnia moje oczekiwanie tylko czekałem do samego końca aż sie w 100% trafii to czego szukam[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 12:01_________________________________________________Wiadomo - raz sie trafi lepiej raz gorzej - niekiedy jest tak, że zanim się kupi to kilka się pojedzie zobaczyć ale coś jest nie tak i się wraca - trudno[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 12:03_________________________________________________Ty twardo szukasz fury - a jakby się dzisiaj mega fura trafiłą za 23,500zł - jesteś w stanie po nią podjechać do 5h ? masz kase na już ? jeżeli nie - to możesz przestać szukać fury bo tym sposobem perły nie znajdziesz :no:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 12:05_________________________________________________ale doj**ałem :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 12:05_________________________________________________Pucek np. fura z Radomia

Gdybym to ja kupował - to jestem w Radomiu w tym samym dniu co ją znalazłem ( oczywiście wcześniej dokładne wypytanie się wszystkiego tel. )

na wypasie, 1.8T + Q

Nie czekaj aż ten koleś do Ciebie przyjedzie.

Albo zanim się zastanowisz furka będzie sprzedana ( jeżeli miałaby być pewna )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden który dobrze pisze, ja się z tym zgadzam w 100%

więc:

-kasa by była ale do odebrania w poniedziałek, czyli nic prędzej nie załatwie

-reszta kasy to moje auto, jak będzie klient to sprzedam nawet za 12 tyś, ale wyciągam audio, zimówki, xenon

-do radomia mam 289 km więc nie mam po co jechać skoro to komis a w komisach przeważnie są klepane auta, zresztą widzisz na przykładzie tej srebrnej na mega wypasie z dąbrowy górniczej - angol, jak mi na niego zerkną i powiedzą że jest okej to w poniedziałek tam jestem ale bez całej kasy, a mojego nie odkupią:/

najpierw muszę sprzedać mojego złoma, wybrać kase, potem szukać a na koniec zastanawiać się kto mi te auto sprawdzi i jak tam zajadę bo nie mam czym

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 12:28_________________________________________________więc jak sam widzisz odechciewa mi się szukania auta, bo jak mam się prosić żeby ktoś zemna pojechał obejrzeć auto to dziękuję, tak samo nie łatwo jest sprawdzić auto po VIN, z czym ja też mam problem

jak sprzedam tego mojego to będzie się szukać, a jak zajade to nie wiem, jedno jest pewne, jadę do pracy więc odezwe się wieczorem

dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw muszę sprzedać mojego złoma, wybrać kase, potem szukać a na koniec zastanawiać się kto mi te auto sprawdzi i jak tam zajadę bo nie mam czym

to tak zrób - bo bez sensu żeby ktoś z forum marnował swój czas i jechał oglądac autko dla Ciebie jak i tak teraz byś nie kupił - to bez sensu[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 12:50_________________________________________________sprawdzić w ASO przez tel. nie jest prosto - jak się nie ma znajomego w Audi to jest problem.

Dobry znajomy może i by mi sprawdził kazdą furke jaką tylko chcę - nawet codziennie, ale sam mam takiego znajomego który sporadycznie umie mi sprawdzić ( jak wie że szukam autka dla siebie ) kiedyś mu nawet proponowałem czy moge do niego dzwonić w sprawie sprawdzenia aut jak znajomi szukaja i żeby np. za to sobie kasował 30-50 zł ale nie chciał dlatego nie lubię naginać jego uprzejmości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak keżor sprzedaje turbo z awx to ciekawe co dalej kombinuje...

:mysli:

ten z tej corvetty zmienia na większe , to odkupuje od niego :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 13:40_________________________________________________napewno chcesz zwiększyć swoja wagę :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sorry Guregoru ale mnie właśnie chodziło o to aby wyglądało że krzyczę. i mówiąc "DZIĘKI" z wielkiej litery to właśnie miało onaczać krzyk . także mówię z góry ,że jeśli bendę miała krzyczeć uprzedzę, żeby nie było. A propo to można na forum wyszukać wiele takich słów z dużej litery i jest ok. [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 14:21_________________________________________________nie ma MIĘKKIEJ GRY Pucek to już przechodzi ludzkie pojęcie-własnie napisał Piterra na stronie 702 -

pozatym nawet sam Król Ciętej Riposty używa wielkich liter także co się mnie czepiasz Guregoru?

:polew:

no i guru dostał opierdziel :polew:

A Rudi dalej pisze z błedami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sorry Guregoru ale mnie właśnie chodziło o to aby wyglądało że krzyczę. i mówiąc "DZIĘKI" z wielkiej litery to właśnie miało onaczać krzyk . także mówię z góry ,że jeśli bendę miała krzyczeć uprzedzę, żeby nie było. A propo to można na forum wyszukać wiele takich słów z dużej litery i jest ok. [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 14:21_________________________________________________nie ma MIĘKKIEJ GRY Pucek to już przechodzi ludzkie pojęcie-właśnie napisał Piterra na stronie 702 -

pozatym nawet sam Król Ciętej Riposty używa wielkich liter także co się mnie czepiasz Guregoru?

w tym tekście na szybko znalazłem 3 :decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 14:32_________________________________________________krzyczę. i mówiąc

bendę

krzyk . także

:wink4:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 14:34_________________________________________________ale to i tak dużo dużo lepiej niż na początku :good:

człowiek się całe życie uczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po kropce piszemy dużą literą, albo dajemy przecinek

2. nie bendę lecz będę

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po kropce piszemy dużą literą, albo dajemy przecinek

2. nie bendę lecz będę

:wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Rudi M mam dla Ciebie fajny link i zachęcam do poczytania, to może dadzą Ci spokój

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 15:33_________________________________________________

keżor pogadamy dziś, na żywo odnośnie tego turbo...

:shocked: :shocked: :shocked: Krolu robi Bi-Turbo :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Siemka Miron mozesz mnie wykreślic z Kamienia Śląskiego po prawdopodobnie do niedzieli niezdarze wrocic bo jade do wa-wy

OK

a na koniec, przecież wiem czego szukam, B5 II lub I lift, sedan klima,1.8 T i Q, co do środka to jedno ALE - nie może być ten oczo jebny niebieski :tongue4: czy to tak dużo? chyba NIE

Pucek - tak całkiem na poważnie:

Najważniejsze to wiedzieć czego się chce i w miarę prezycyjnie się określić co musi w furaczu być na 100% a co fajnie jakby jeszcze było.

Widzę że to wiesz i sobie w głowie poukładałeś.

Teraz dalej:

Szukaj wytrwale tego co dokładnie Cię interesuje, nie napalaj się na byle co, nie sprawdzaj każdej furki która tylko w jakimś stopniu Cię interesuje.

NAJWAŻNIEJSZE

Trzymaj się twardo tego co sobie wymyśliłeś że chcesz mieć i w żadnym wypadku nie zmieniaj kryterii szukania ( co gorsze modelu, marki, wypasu ) tylko dlatego, że przez miesiac nic ciekawego się nie trafiło.

Zawsze powatarzam jedno - za***iste furacze sprzedają się do 48 godzin.

Jak szukasz fury na mobilach i allegro to wpisuj zawsze te same kryteria ( czym bardziej ścisłe tym lepiej ) i zerkaj regularnie 2 razy dziennie na te strony.I zawsze jak wchodzisz wpisuj że ma Ci pokazać furki wystawione przez ostatnie 12h - tym sposobem będziesz na bierząco ( będziesz jednym z pierwszych którym się pojawi to ogłoszenie ) i będzie Ci to bardzo mało czasu zajmowało ( sprawdzanie co się nowego pokazało ) ale jak się trafi coś mega wartego zainteresowania to tzreb adziałać - wtedy jest za późno na myślenie, zbieranie kasy, pytanie się kumpli co myślą, kombinowanie.

Pojawia się fura inna niż pozostałe 1000szt na allegro - warta uwagi - wtedy się umawia nawet w tym samym dniu, kasa w kieszeń ( przynajmniej na zaliczke ) i zapierdzielasz do kolesia modląc się po drodze żeby być pierwszym[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 11:55_________________________________________________1. Wiedzieć czego się konkretnie chce

2. Kasa czeka w szufladzie

3. Na allegro i mobile wchodzisz nawet co 2 godziny jak masz taką możliwość

(przeglądanie tego co się pojawiło przez ostatnie kilka godzin zajmuje do 5 min. )

4. Coś się trafia - szybkie sprawdzenie podstawowych czy żeczy - i zapierdzielasz do kolesia[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 11:58_________________________________________________B6 szukałem 3,5 miesiąca

B7 jakiś rok

i zawsze kiedy znalazłem, sprawdziłem i jechałem to już wiedziałem że to jest to czego szukałem.

I były to fury które praktycznie oglądałem jako pierwsze.

Czyli nie napalałem się na to co częściowo spełnia moje oczekiwanie tylko czekałem do samego końca aż sie w 100% trafii to czego szukam[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 12:01_________________________________________________Wiadomo - raz sie trafi lepiej raz gorzej - niekiedy jest tak, że zanim się kupi to kilka się pojedzie zobaczyć ale coś jest nie tak i się wraca - trudno[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 12:03_________________________________________________Ty twardo szukasz fury - a jakby się dzisiaj mega fura trafiłą za 23,500zł - jesteś w stanie po nią podjechać do 5h ? masz kase na już ? jeżeli nie - to możesz przestać szukać fury bo tym sposobem perły nie znajdziesz :no:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 12:05_________________________________________________ale doj**ałem :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 12:05_________________________________________________Pucek np. fura z Radomia

Gdybym to ja kupował - to jestem w Radomiu w tym samym dniu co ją znalazłem ( oczywiście wcześniej dokładne wypytanie się wszystkiego tel. )

na wypasie, 1.8T + Q

Nie czekaj aż ten koleś do Ciebie przyjedzie.

Albo zanim się zastanowisz furka będzie sprzedana ( jeżeli miałaby być pewna )

Pucek koniecznie sobie to wydrukuj i powieś zaraz obok kompa.

I zanim załączysz komputer to najpierw przeczytaj wydruk :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 15:37_________________________________________________

1. Po kropce piszemy dużą literą, albo dajemy przecinek

2. nie bendę lecz będę

:wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Rudi M mam dla Ciebie fajny link i zachęcam do poczytania, to może dadzą Ci spokój

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

Dzięki naprawde !!! A tak powaga, to nie można się czasem pomylić?

dobrze że to nie www.SAPER-klub.pl

bo pomyłki groziłyby eksplozją komputera :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 15:39_________________________________________________

jeden który dobrze pisze, ja się z tym zgadzam w 100%

więc:

-kasa by była ale do odebrania w poniedziałek, czyli nic prędzej nie załatwie

-reszta kasy to moje auto, jak będzie klient to sprzedam nawet za 12 tyś, ale wyciągam audio, zimówki, xenon

-do radomia mam 289 km więc nie mam po co jechać skoro to komis a w komisach przeważnie są klepane auta, zresztą widzisz na przykładzie tej srebrnej na mega wypasie z dąbrowy górniczej - angol, jak mi na niego zerkną i powiedzą że jest okej to w poniedziałek tam jestem ale bez całej kasy, a mojego nie odkupią:/

najpierw muszę sprzedać mojego złoma, wybrać kase, potem szukać a na koniec zastanawiać się kto mi te auto sprawdzi i jak tam zajadę bo nie mam czym

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 12:28_________________________________________________więc jak sam widzisz odechciewa mi się szukania auta, bo jak mam się prosić żeby ktoś zemna pojechał obejrzeć auto to dziękuję, tak samo nie łatwo jest sprawdzić auto po VIN, z czym ja też mam problem

jak sprzedam tego mojego to będzie się szukać, a jak zajade to nie wiem, jedno jest pewne, jadę do pracy więc odezwe się wieczorem

dzięki :good:

no proszę tu są już jakieś konkrety :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Stonowany tekst.

A nie wypowiedzi Łysego napalonego na zakup grzebienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w jakichś rozsądnych granicach

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 16:14_________________________________________________http://halbot.haluze.sk/?id=5079

nie wyhamował, albo miał takie hamulce jak Krolu z tyłu w swoim wozidle

a tu w 100% ekologiczny napęd http://halbot.haluze.sk/?id=5078

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w jakichś rozsądnych granicach

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 16:14_________________________________________________http://halbot.haluze.sk/?id=5079

nie wyhamował, albo miał takie hamulce jak Krolu z tyłu w swoim wozidle

a tu w 100% ekologiczny napęd http://halbot.haluze.sk/?id=5079

wkleiłeś dwa razy to samo , ale kurdwa swoją drogą mógłbyś pisać że wklejasz coś mocniejszego , nie lubie oglądać motocyklistów przy obiedzie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...