Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ale w jakichś rozsądnych granicach

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 16:14_________________________________________________http://halbot.haluze.sk/?id=5079

nie wyhamował, albo miał takie hamulce jak Krolu z tyłu w swoim wozidle

a tu w 100% ekologiczny napęd http://halbot.haluze.sk/?id=5079

wkleiłeś dwa razy to samo , ale kurdwa swoją drogą mógłbyś pisać że wklejasz coś mocniejszego , nie lubie oglądać motocyklistów przy obiedzie :gwizdanie:

to masz tu małego rodzinnego grila http://halbot.haluze.sk/?id=5080[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 16:31_________________________________________________a tamto już poprawiłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten grill jest słaby

jakby ktoś miał ochotę pooglądać foty z wypadków to mogę przesłać mały pakiet[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 16:34_________________________________________________Keżor może piwo do obiadu http://halbot.haluze.sk/?id=5081 :polew: :polew: :polew: :polew:

czy już się obrzygałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze kutfa na obiad golonko , oby nie z tego motocyklisty :kwasny: a innych linków nie zamierzam otwierać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze kutfa na obiad golonko , oby nie z tego motocyklisty :kwasny: a innych linków nie zamierzam otwierać :decayed:

nie bądź miękki

Rudi nie działa mi ten link :mysli:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 16:41_________________________________________________Keżor już się obrzygał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podupiło was z tymi linkami, nic tylko sie cieszyć, że ludzi giną , gratuluje k**wa poczucia humoru ... :kwasny:

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 16:50_________________________________________________ma ktoś pożyczyć jakąś małą precyzyjną lutownice ?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podupiło was z tymi linkami, nic tylko sie cieszyć, że ludzi giną , gratuluje ku***a poczucia humoru ... :kwasny:

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 16:50_________________________________________________ma ktoś pożyczyć jakąś małą precyzyjną lutownice ?? :cool1:

jak precyzyjną??

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 16:55_________________________________________________i nie wargol mi się tutaj :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znow tutaj jestem :>

Tzn gdzie bo nie łapię :mysli:

sory za OT

W tym temacie nie można zrobić OT :gwizdanie: :decayed:

No sorry Guregoru ale mnie właśnie chodziło o to aby wyglądało że krzyczę. I mówiąc "DZIĘKI" z wielkiej litery to właśnie miało onaczać krzyk , także mówię z góry ,że jeśli będę miała krzyczeć uprzedzę, żeby nie było. A propo to można na forum wyszukać wiele takich słów z dużej litery i jest ok. [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 14:21_________________________________________________nie ma MIĘKKIEJ GRY Pucek to już przechodzi ludzkie pojęcie-właśnie napisał Piterra na stronie 702 -

Pozatym nawet sam Król Ciętej Riposty używa wielkich liter, także co się mnie czepiasz Guregoru?

Dlaczego czepiam się Ciebie a nie innych :mysli: bo inni używają dużych liter raz na miesiąc (no może Piterra częściej :polew:) a Ty średnio w co drugim poście (i nie chodzi tutaj o pisanie z dużej litery tylko całe wyrazy dużymi literami) a po drugie już kilka osób Ci pisało żebyś nie używała tak często dużych liter. Z drugiej strony od zawsze uczestniczyłem w różnych forach czy czatach i zawsze stosowałem się do ogólnie przyjętych zasad i strasznie mnie to drażni jak ktoś to nagminnie łamie.

I mówiąc "DZIĘKI" z wielkiej litery to właśnie miało onaczać krzyk , także mówię z góry ,że jeśli będę miała krzyczeć uprzedzę, żeby nie było.

Tzn że co :kox: bo ja dalej nie łapie jaki w tym sens :kox: nigdy mi się nie zdarzyło (tak na żywo) dziękować komuś krzycząc do niego "dzięki" no ale może to ze mną jest coś nie tak i tak się robi :przebiegly:

I nie odbieraj tego tak jak bym miał do ciebie jakieś wielkie ale (przecież nie używam wielkich liter) tylko po prostu napisałem co robisz źle :)

Ps. Innych się "nie czepiasz" że wytykają Ci błędy ortograficzne :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu rozpisywać się o tych "DUŻYCH LITERACH"

tylko trzeba wytłumaczyć kiedy je się stosuje

Wyraz napisany dużymi literami oznacza KRZYK

tak jak Landryn napisał

a jeśli chcemy jakoś szczególnie podziękować np.: emotki albo literki w innym kolorku, lub inną czcionką, itd. itp.

Uważam tą kwestię za zamkniętą, i liczę na dostosowanie się

i zachęcam Piszę poprawnie po polsku do kliknięcia na czerwone literki[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 19:29_________________________________________________ :kox:Czerwone jest piękne a z Czarną maską zajebiaszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone jest piękne a z Czarną maską zajebiaszcze

:polew: :polew: :good:

Klub ełłłuuuu (a raczej teraz a4-"C"lub.pl) spotuje się dziś pod M1 :kox: i nie tylko oni bo audice to były różne od A3 po TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już zastępczą przetwornice więc dzięki panowie za zainteresowanie zwłaszcza podziękowania dla Keżora i D4rk odezwaliście sie niemal natychmiast :notworthy:

Założyłem dziś tą przetwornice ale wydaje mi sie że najlepiej założyć dwie takie same bo okazuje sie że palniki maja różny odcień i to właśnie z winy przetwornic ponieważ palniki są z jednej firmy.

A ha i założyłem wasze lampki Rudi ( nieźle było zapuszczone :wink4:) ale jeżeli chodzi o światło jakie mam teraz a miałem na starych TYCach to jakieś trzy razy lepsze co najmniej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po robocie, specjalnie na jutro dla Króla wziąłem sobie urlop, żeby skopać mu dupsko na strefie :decayed:

a tak na poważnie to muszę porobić conieco przy aucie, bo w niedzielę giełda

no i tak w ogóle to zauważyłem że ludzie nie chcą kupować benzynek, diesle idą jak szalone, dlatego też nie boje sę o tamte z radomia, zresztą jak widzę, to nieźle jest styrana

coś mi się wydaje że będzie wycieczka do DE :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po robocie, specjalnie na jutro dla Króla wziąłem sobie urlop, żeby skopać mu dupsko na strefie :decayed:

a tak na poważnie to muszę porobić conieco przy aucie, bo w niedzielę giełda

no i tak w ogóle to zauważyłem że ludzie nie chcą kupować benzynek, diesle idą jak szalone, dlatego też nie boje sę o tamte z radomia, zresztą jak widzę, to nieźle jest styrana

coś mi się wydaje że będzie wycieczka do DE :disgust:

Pojadę specjalnie 10 km w drugą stronę bo tam leją V-powera dla TDi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

A tak poważnie to chyba jutro nie dam rady się ścigać brak hamulców z tyłu mnie trochę martwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru był dziś na spocie eu, przyjechała ekipa z PL w koszulkach to się zmył... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

trochę tu nudno więc trzeba było komuś wykręcić aferę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie to chyba jutro nie dam rady się ścigać brak hamulców z tyłu mnie trochę martwi...

wytłumaczenie musi być :polew:

nie no choćbym był szybszy to co z tego? :naughty: luuzik :good:

kurde na mobilach są fajne sztuki :shocked: ale za 30 tyś zł! ludzie za tyle kupują B6 teraz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guregoru Ty też robisz błędy wiec się do mnie nie dopier....j :evil:

Gdzie :mysli:

a jak masz zły humorek to czep sie kogo innego (i bez urazy żeby nie było)

To nie od humoru zależy :tongue4: Przeczytaj dokładnie to co napisałem :kwasny:

pozatym wiesz że Cie lubie i jakoś nie wytykam Ci każdego zle napisanego słowa, a wierz mi że to tylko przez szacunek że jestem w klubie za krótko.

To dlatego że żadnego nie znajdziesz :tongue4::decayed:

A teraz koniec i mam nadzieje ze zgoda ok ? Guru :drinks: ?

A kiedy była niezgoda :mysli::good:

Ps. Innych się "nie czepiasz" że wytykają Ci błędy ortograficzne

Ciebie najbardziej lubie hahaa :decayed: hahaha i najlepiej sie pisze z Tobą. :evil:

:cool1:

Pojadę specjalnie 10 km w drugą stronę bo tam leją V-powera dla TDi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

A tak poważnie to chyba jutro nie dam rady się ścigać brak hamulców z tyłu mnie trochę martwi...

Krolu a po co Ci hamulce :good: Ty masz jechać po prostej a nie o hamowanie się martwić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru koniec spokój już ok . Poprawię się ok? :naughty:

obstawiam że masz marne szanse na koniec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co nie wierzysz? Guru_[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 22:22_________________________________________________

Guru koniec spokój już ok . Poprawię się ok? :naughty:

obstawiam że masz marne szanse na koniec :decayed:

hehe a to cczemu

Guru...ja lasce nie odpuszczam :naughty:

E no przecież bić się z nią nie będę a swoje już powiedziałem (napisałem) :wink4:

Guru koniec spokój już ok . Poprawię się ok? :naughty:

Zobaczymy :naughty: będę śledził temat na bieżąco :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...