Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Landryn nie czujesz klimatu taki biały wypasik a w środku różowa skóra... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:shocked: Keżor no chyba cię coś nie ten tego co :chytry:

piękna - a Guru raczej w takie mody nie pójdzie ( podpuszczam go :decayed: )

Miron nie wiem jak byś mnie musiał podpuścić żebym coś takiego zrobił z audi :gwizdanie: (jak zresztą sam zauważyłeś że bym czegoś takiego nie zrobił) :wink4:

Landryn ma dużo brzydszy biały...

Krolu bo ja nie mam czystego białego tylko kość słoniową :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 09:13_________________________________________________A tak w ogóle to witajcie z rana :hi:

Ty nie masz kości słoniowej, tylko twój biały zżółkł pod wpływem niemycia ... :decayed: :decayed: :decayed:

Sssssss........... :tongue4:

Landryn nie czujesz klimatu taki biały wypasik a w środku różowa skóra... :polew:

A o to chodzi :naughty: to trzeba było tak od razu :kox::polew: :polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landryn nie czujesz klimatu taki biały wypasik a w środku różowa skóra... :polew:

:polew: :polew: :polew:

nie mogę z was :polew: czytam to i ze śmiechu pękam :polew:

Krolu jak to możliwe że ty tej dziury w dolocie wcześniej nie zauważyłeś przecież auto wtedy dymi jak oszalałe :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landryn nie czujesz klimatu taki biały wypasik a w środku różowa skóra... :polew:

:polew: :polew: :polew:

nie mogę z was :polew: czytam to i ze śmiechu pękam :polew:

Krolu jak to możliwe że ty tej dziury w dolocie wcześniej nie zauważyłeś przecież auto wtedy dymi jak oszalałe :mysli:

Pelex nie wiem, ja się dziwie, że mi nic nie dymiło... ani nikt nigdy ani nigdzie nie podsunął mi takiego pomysłu, żeby sprawdzić wizualnie ten odcinek... [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 09:39_________________________________________________Przeczytałem kilkanaście wątków i nikt nigdy nie napisał... teraz będę pisał w każdym z nich sprawdź wizualnie stan gumy na kolektorze ssącym i dostanę klubowicza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: Klubowicz jest nie modny i zarezerwowany tylko dla jednej osoby :naughty:

A co do dolotu ja miałem dokładnie tak samo pęknięte i niech Ci Sparki powie jaka zadyma za mną była a mocy tyle co nic tak jakby w ogóle turbo nie pompowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje na już przetwornice do HID-ów jeżeli ktoś ma na sprzedaż to proszę o kontakt pod numery 798-013-130 502-098-901

Proszę o poważne potraktowanie sprawy bo jest pilna, wyjeżdżam na wczasy a moja Audiczka jest ślepa na jedno oko :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: Klubowicz jest nie modny i zarezerwowany tylko dla jednej osoby :naughty:

A co do dolotu ja miałem dokładnie tak samo pęknięte i niech Ci Sparki powie jaka zadyma za mną była a mocy tyle co nic tak jakby w ogóle turbo nie pompowało

BYŁA :kox: prawdziwa zasłona dymna, a jemu nie dymi bo ma jebniętą przepływke i mu gnoju mniej podlewa :gwizdanie:

Pelex z tego co kojaże to któryś z zielonych tym handluje bodajże wihajster ale to miron sie bedzie orientował najlepiej który z nich w tym siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo wiem żeby któryś z zielonych hidami handlował :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a ja sobie dzisiaj zrobiłem wolne, pojeździłem po jastrzębiu bo tam jest chyba 10 komisów, no i DUUUUUPAAAAA

jak jest fajne to bez Q i diesel...

no i te przebiegi...w B6 po 197 tyś a w B5 II lift tylko 187 tyś :polew:

w każdym coś do zrobienia, zero wypasu w środku, jednym słowem wielka kupa

nie mam też serca żeby sprzedać rozklekotane auto kumplowi... :(

co ja mam kurde zrobić, obliczyłem że do tego mojego trupa żeby jakoś wyglądało i jechało musze dać do 2000 zł więc gruuubo muszę zejść z ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landryn, do nas na spot tydzień temu kolega przyjechał białym sedanem na czarnych 18kach i z czarnym dachem i skręconym gwincie :cool1: wyglądało mega :kox: :kox:

Keżor a ta biała niunia miała tablice zaczynające sie na DB bo taką właśnie widzałem dziś w Siemianowicach i wyglądała ekstra, rzuca sie w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landryn, do nas na spot tydzień temu kolega przyjechał białym sedanem na czarnych 18kach i z czarnym dachem i skręconym gwincie :cool1: wyglądało mega :kox: :kox:

Keżor a ta biała niunia miała tablice zaczynające sie na DB bo taką właśnie widzałem dziś w Siemianowicach i wyglądała ekstra, rzuca sie w oczy

nie pamiętam, ale z przodu lampki Devil eyes czarne :wink4:

Witam :hi:

Juz po naprawie dolotu - koszt 4,5 zł :decayed:

wytrzymałość 6Bar :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: Keżor no chyba cię coś nie ten tego co :chytry:

czyli Ci sie nie podoba :blink: ??

:no:

Ja chciałem po prostu zobaczyć mojego na czarnych felasiach o podobnym stylu jak w tych linkach bo motam się czy warto kupować czarne żebym się nie rozczarował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

landryn, jak chcesz czarne to celuj w 18'' bo inaczej to takie malutkie te kółeczka będą!

no i chociaż -35 musi być!

:decayed:

a ja mam auto wyczyszczone do sprzedaży, jutro myję, robię nowe fotki i wstawiam z nową ceną, w niedziele na giełdę :>

ale będzie ciężko, bo tydzień temu kumpel próbował sprzedać takiego...ale totalna seria, za 12 tyś zł, no i lipa, brak klimy i ludzie odchodzili :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miron pisałeś, że nie przybywa chętnych na wyjazd na liście bo nie pamiętasz o wszystkich

PW od Ciebie nie dostałem :)

A tak wygląda moja furka ostatecznie - i teraz już długo nic się nie zmieni :)

6c972c1a90174cf4m.jpg

b764441317b3d157m.jpg

f22cbcdd4984d511m.jpg

b1e8238eba160319m.jpg

ale ja nadal widzę te odpryski na masce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...