Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro oddaje auto do lakiernika i odbierać będę dopiero w sobote pewnie więc nie spieszy mi sie aż tak ale lubie wiedzieć co i jak :decayed:

jako że siedze w Zabrzu w robocie do 20 więc jutro nie dam rady dojechać pod gosport niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

no i "Black Edition" wyrezany - i wszystko samemu - ale ze mnie mega rezacz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i "Black Edition" wyrezany - i wszystko samemu - ale ze mnie mega rezacz :decayed:

"i wszystko samemu; stałem i pokazywałem mechanikowi co ma robić" :polew: :polew:

A tak serio to wrzucaj zdjęcia :good:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 21:20_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: Popatrzcie na indeks :polew: :polew: Somes od kiedy ty B6 jeździsz :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_czy_ta_kierownica_podejdzie-t91825.0.html;msg1044260#msg1044260[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 22:11_________________________________________________Ten to już pewnie długo tu nie zajrzy :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_tv-t91786.0.html;msg1043908#msg1043908

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja już połowe tych piwek na 700 to spożyłem w czasie weekendu :naughty: Ale jak dacie rade na piątek to napewno bedą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: przed pracą

znów II zmiana...

klocki od wczoraj wymienione...ale lubią czasami zapiszczeć, niewiem czy to wina szajsowatych klocków czy też jeszcze się nie wyrobiły :kwasny:

no i odnośnie dogadywania Prezesa Mirka, wiem co chcę ale boje się że znów będę miał pecha i będą problemy z gazem, chociaż mamy dobrego kolegę to jednak mam strach bo nigdy podtlenku nie miałem :tongue4:

to mam rozumieć że stawiam na 800 taaak? [br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 10:26_________________________________________________

66371495.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mam rozumieć że stawiam na 800 taaak?

albo na nową fure :decayed:

Gazu nie trzeba się bać - trzeba umieć się z nim obchodzić :wink4:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 12:14_________________________________________________osobiście miałem już 2 furki na gaz ( corsa jest trzecia ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak, strach przed nieznanym :wink4:

zresztą pogadamy na spociku, jakie ewentualne koszty będą mnie czekać :)

a to z ciekawości...dlaczego nie było gazu w B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ale do.....eś z Landrynem :polew: :polew: :polew:

W B6 gazu nie było bo za późno poznał D4rk najlepszego specjalistę od gazu w tej części Świata :notworthy::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak, strach przed nieznanym :wink4:

zresztą pogadamy na spociku, jakie ewentualne koszty będą mnie czekać :)

a to z ciekawości...dlaczego nie było gazu w B6?

u mnie ?

bo nie było to opłacalne ( robiłem 15 tyś km rocznie ) a wiedziałem że 5 lat napewno nim śmigał nie będę[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 12:43_________________________________________________i koszty instalki wtedy były inne :)[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 12:44_________________________________________________do mojej B5 za instalacje płaciłem 4600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zrzuciłem dziś kolo, żeby sprawdzic stan tarcz, i okazłao się, że ich NIEMA!! :shocked:

tarcza1.jpg

tarcza2.jpg

:D [br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 13:10_________________________________________________to na szczęście tył :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz sobie musisz zrobić hamulce, bo te co masz są adekwatne do poprzedniej mocy auta :P

te co masz teraz nadaja się do łyżworolek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...