Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:polew:

noo i widzisz Mirek, miałeś zostawić B6 bo ta czarnulka ma duużo wad :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ale jak dobrze zagadasz z kobitkami to Ci jakiś lakier do paznokci dobiorą i zababrzemy jakoś te odpryski :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy:

:naughty:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 21:04_________________________________________________obiecuję że jak kupię A5 to będzie igła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzcie jest 700 :kox:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 21:06_________________________________________________jeeeeest udało mi się :decayed::polew:

hehehheh Piter a tak w ogóle to czemu na strzelanie nie pojechałeś?

żonka Cię tak krótko trzyma?? :rolleyes:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 21:07_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_18t_q_z_radomia_prosze_o_pomoc-t92030.0.html

ogladać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć CI Rudi :wink4:

Piter jakoś cicho...cóż się z tobą dzieje, czyżbyś teraz jak M@rk nas odwiedzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek - Knurowskie fury :)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9539587

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9540374[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 21:29_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9539046

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

knurowskie no i ciulate... :gwizdanie:

nie wyobrażam sobie jazdy bez zmiany biegów, nie szukam A6 no i na koniec dodam że ta ostatnia najlepsza ale środek jasny :sick3:

ogólnie to dzięki za linki, ale w tym momencie mam 18.000 zł w ręku, za auto MUSZĘ dostać 12 tyś zł więc DO 30.000 zł kupuje furacza :naughty:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 21:37_________________________________________________a tak w ogóle to korci mnie dać sobie siana i kupić coś po barbórce i 14-stce :decayed: wtedy będę miał około 38.000

a jeszcze inaczej to kupić S3 od sokolha :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Pucek ty jesteś gorszy od najgorszej Baby :shocked: tak marudzisz że :no: to jest nie możliwe jak miałeś super okazje wziąć furkę od Mirona to się nie zdecydowałeś a teraz przebierasz jak baba w butiku z używana odzieżą :cool1: po prostu masakra Ci dogodzić

Ciesz się że Piterry tu nie ma bo jak wróci to CI pojedzie tak że se 1,6 na pełnym wtrysku w białym kolorze kupisz i też będziesz zadowolony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Majki musi jednak postawić w tym tygodniu :naughty: gratulacje spamowiczom :kox:

Bedzie bedzie nie martw sie Landryn :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelex...no to co mam kupić??????

noo czekam na propozycje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak że se 1,6 na pełnym wtrysku w białym kolorze kupisz i też będziesz zadowolony :polew:

Coście się ku*wa tak tego białego uczepili :chytry:

No to Majki musi jednak postawić w tym tygodniu :naughty: gratulacje spamowiczom :kox:

Bedzie bedzie nie martw sie Landryn :polew:

Na to liczę ale za tego landryna to dostaniecie po kolei :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru, okej zmieniam zdanie i olewam Quattro i PB, kupie diesla i wtedy mi dołożysz :polew:

a tak na poważnie, co by każdy z Was kupił mając tyle kasiorki? ale pytam poważnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś Mironowóz kupić :wallbash: nic innego nie jest warte aż tak wielkiej uwagi dobrze to wiesz :wink4:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 22:52_________________________________________________http://nasza-klasa.pl/profile/1434052/gallery/album/2/22

Taka mała reklama :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz że z chęcią bym kupił ale nie mój pułap cenowy, no chyba że chciałeś mi dać na urodzinki 10 tyś zł ale i tak już za późno...

więc bez gdybania tylko szukać!

a na ten głupi portal to ja nie wchodzę i konta nie posiadam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ETKE 7.2 jak ktoś chce to mogę na piątek nagra na płytkę...

(muszę tylko coś jeszcze z cenami porobić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...